×

Ham Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)

SKU
101.01.0101.YB
Stokta var
Kısa Açıklama
Yılbaşı hediyelikler ve promosyon ürünleri ihtiyaçlarınıza ham bez çanta İşte Çanta'da! Ham bez çanta üzerine istediğiniz baskıyı yaptırarak yılbaşı hediyelikler ve promosyon ürünler ihtiyacınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yılbaşı hediyelikler aynı zamanda şirket içi hediyelik olarak kullanıma uygundur. Hemen siparişinizi gerçekleştirdikten sonra baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz.

Transfer Baskı Şablonu

İstediğiniz ölçüyü seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sipariş Süreci

bez çanta baskı tasarım


İstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz.
1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.
Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)


Örnek Transfer Baskılı ÇantalarBez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
Verdiğiniz Puan