×

Yılbaşına Özel Ham Bez Çanta 35x40 cm

SKU
101.01.0101.YB
Puanlama:
100%
Stokta var
Kısa Açıklama

Yılbaşı hediyesi Bez Çanta, Yılbaşı hediyelikler ve promosyon ürünleri ihtiyaçlarınıza ham bez çanta İşte Çanta'da! Ham bez çanta üzerine istediğiniz baskıyı yaptırarak yılbaşı hediyelikler ve promosyon ürünler ihtiyacınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yılbaşı hediyesi Bez Çanta aynı zamanda şirket içi hediyelik olarak kullanıma uygundur. Hemen siparişinizi gerçekleştirdikten sonra baskı dosyanızı destek@istecanta.com mail adresine iletebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Bez Çantalar

Yılbaşı hediyesi Bez Çanta istediğiniz tasarımı seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. 

bez çanta baskı süreciİstediğiniz ebadı seçip kredi kartı veya banka havale/eft seçenekleri ile siparişinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi Bez Çanta Ödemenizi yaptıktan sonra tasarım dosyanızı destek@istecanta.com adresine gönderebilirsiniz. 1 adet tasarım en az 10 adet olacak şekilde basılabilmektedir.Sipariş temsilcilerimiz siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçip baskı önizleme dosyasını onay almak için size ileteceklerdir. destek@istecanta.com adresimize tasarımınızı *.ai, *.pdf veya yüksek kalite *.jpg formatında iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar :)

Bez çantanı hemen almak için siparişi ver, tasarımı destek@istecanta.com'a gönder!

500 adet üzeri siparişlerinizde farklı baskı teknikleri kullanılmaktadır. Fiyat almak için baskı yapılmasını istediğiniz dosyayı destek@istecanta.com adresine gönderip hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Yılbaşına Özel Ham Bez Çanta 35x40 cm
Verdiğiniz Puan