×

Baskı Merkezi


Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 123

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
 1. Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Özel fiyat 30,90 ₺ Normal Fiyat 35,50 ₺
 2. Kanvas Çanta Kırmızı 35 x 40 cm (Özelleştirilebilir)
 3. Baskılı Doğum Günü Kesesi
  Özel fiyat 2,40 ₺ Normal Fiyat 2,70 ₺ En Düşük Fiyat 1,80 ₺
 4. Baskılı Yeni Doğan Kesesi
  Özel fiyat 2,40 ₺ Normal Fiyat 2,70 ₺ En Düşük Fiyat 1,80 ₺
 5. Bez Kese 40 x 50 cm (Özelleştirebilir)
  Özel fiyat 9,95 ₺ Normal Fiyat 10,30 ₺ En Düşük Fiyat 7,70 ₺
 6. Özel Baskılı Tişört Yuvarlak Yaka Siyah
  Özel fiyat 30,00 ₺ Normal Fiyat 40,00 ₺ En Düşük Fiyat 26,00 ₺
 7. Özel Baskılı Tişört Yuvarlak Yaka Beyaz
  Özel fiyat 30,00 ₺ Normal Fiyat 40,00 ₺ En Düşük Fiyat 26,00 ₺
 8. Kanvas Defter Kırmızı 14x20 cm (Özelleştirilebilir)
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 123

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Baskılı Bez Çanta Modelleri

dijital baskı merkezi bölümümüzde dilediğiniz tasarımı basabileceğimiz ürünler ve fiyatları bulunmaktadır. istediğiniz çantayı baskılı olarak sipariş verdikten sonra tasarımı bize mail olarak iletmeniz yeterli olacaktır. satış temsilcilerimiz tasarımınızın çanta üzerindeki yerleşimini ve ilk gerçek numuneyi tarafınıza ileteceklerdir. ilk numunenin iletilmesi ile tarafınızdan ınay istenecektir. numune görseli cep telefonunuza veya eposta adresinize iletilmektedir. onay vermeniz halinde baskı sırasına alınarak baskısı gerçekleştirilecektir. Baskının bitmesi ile kargoya verilen ürünün kargo takip numarası tarafınıza iletilmektedir. süreçte herhangi bir sıkıntı olması halinde bizlere 02126432100 numaralı hattan veya ilgili satış temsilcinize ulaşarak bildirim yapabilirsiniz. baskılı özel çanta yaptırmak istecanta ile çok kolay. Baskılı Bez çanta imalatçısı istecanta da baskılı bez çanta siparişi alınmaktadır. Düşük adetlerde baskılı çanta siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Baskı yaptırmak istediğiniz görseli mail yolu ile destek@istecanta.com adresine iletmeniz yeterli.

Baskılı Alışveriş Çantası

baskı merkezi ile Market ve alışverişlernizde yardımcı bez çantaları dilediğinizec özelleştirebilirsiniz. Kredi kartı ve havele ödeme seçenekleri ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Promosyon amaçlı da kullanacağınız bu ürünler adeta reklam tabelası görünümü sağlamaktadır.

Özel Baskılı Çanta Nedir?

Özel baskılı çantalar, dilediğiniz baskı modelinin çantanın üzerine transfer edilmesiyle üretilmektedir. İster sevdiğiniz bir fotoğraf, ister sevdiğiniz bir şekil çantanın üzerine işlenmekte ve sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede daha önce hiç kimsede görmediğiniz ya da göremeyeceğiniz çantalara sahip olabilirsiniz. baskı merkezi ile kendi kurumsal logolarınızı bez çanta, kese ve bir çok modelimiz üzerine uygulatabilirsiniz. kalemlik baskısı veya clutch çanta baskısı yaptırabilirsiniz. 100 den fazla modelimize istediğiniz görseli ve tasarımı basıp kargo ile gönderim sağlıyoruz. renkli veya renksiz çantalara istenilen baskı uygulanmaktadır. Geniş makina parkuru ile tüm baskı yöntemlerini uygulamaktayız. çantanızın rengi, ebadı ve gönderdiğiniz tasarıma göre baskı şekli değişkenlik göstermektedir. en ideal teknikle veya seçmiş olduğunuz baskı çeşidi ile çantalarınızın baskısı yapılmaktadır. Burda herşey mümkün siz hayal edin biz uygulayalım.baskı merkezi bölümünü inceleyerek ürünler hakkında bilgi alabilir ve fiyatları görebilirsiniz. online sipariş vererek süreci hızlandırabilirsiniz. doğa dostu ürünler bir tık uzağınızda. baskı merkezi bölümünden hemen satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.