×

Baskılı Alışveriş ve Plaj Çantaları

Ürünler 50'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ham Bez Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm (Özelleştirilebilir)
  Ham Bez Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Katlanabilir Alışveriş Çantası - Pratik (Özelleştirilebilir)
  Katlanabilir Alışveriş Çantası - Pratik (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Baskılı Kanvas Büyük Plaj Çantası
  Baskılı Kanvas Büyük Plaj Çantası - (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. Baskılı Kanvas Plaj Çantası - Halat Kulplu (Özelleştirilebilir)
  Baskılı Kanvas Plaj Çantası - Halat Kulplu (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 5. İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 6. Baskılı Kanvas Plaj Çantası Siyah İç Cepli
  Baskılı Kanvas Plaj Çantası Siyah İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 7. Baskılı Kanvas Plaj Çantası Kırmızı İç Cepli
  Baskılı Kanvas Plaj Çantası Kırmızı İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 8. Gabardin Bez Çanta Turkuaz Kulp 40x35cm (Özelleştirilebilir)
  Gabardin Bez Çanta Turkuaz Kulp 40x35cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 9. Gabardin Bez Çanta Siyah Kulp 40x35cm (Özelleştirilebilir)
  Gabardin Bez Çanta Siyah Kulp 40x35cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

Baskılı Alışveriş Çantaları

Son dönemlerde, insanlar, alışveriş işlemlerinde, poşet yerine bez alışveriş çantalarını kullanmaya başlamıştır. Bu çanta modelleri, daha şık görünmesi için özel baskılı olarak hazırlanmaktadır. Baskılı bez alışveriş çantası için sitedeki kategorileri inceleyebilirsiniz. Bez çantalar, farklı ölçülerde ve farklı kumaş özelliğindedir. Bireysel olarak talep yapılabildiği için özel kuruluşlar, mağazalar, marketler toptan sipariş verebiliyor. Bu çantalar çok amaçlı olarak kullanılabilmekte, bez olduğu için alışverişlere gidilirken, katlanarak yanınızda rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz.

Çanta Çeşitleri

Bez çantalar, kullanım amaçlarına göre çeşitlere ayrılmıştır. Çanta modellerine göre oluşturulan kategori başlıklarından faydalanarak, seçimlerinizi daha kolay yapabiliyorsunuz. Baskılı market çantaları daha çok çiçek desenli olarak hazırlanırken, bazı kuruluşlar promosyon ürünü olarak hazırlatıyor ve üzerine marka, logo gibi bilgilerin basılmasını istiyorlar. Bez alışveriş çanta çeşitleri şunlardır.

 • Ham bez çanta,
 • Gabardin bez çanta,
 • Kanvas bez çanta,

Ürünler arasında, hazır baskılı bez çanta çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar, alışveriş, plaj gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Tüm çanta çeşitleri üzerine, talebe göre özel baskılar yapılabilmektedir.

Plaj Çantaları

Yaz tatilinde, sahile giderken, tüm eşyaların konulabileceği geniş ölçülü çantalara ihtiyaç duyulur. Bu çantaların aynı zamanda hafif ve güzel görümlü olması önemlidir. Baskılı plaj çantaları aynı zamanda günlük hayatta alışveriş çantası olarak da kullanılabilmektedir. Plaj çantalarından ham bez olanlar 140 gr, gabardin kumaş olanlar 220 gr olarak üretiliyor. Çanta üzerinde yapılacak olan hazır baskılar, yaz renklerine uygun renkler kullanılarak, farklı desenlerde yapılıyor.

İşletmeler, promosyon amaçlı olarak çeşitli ürünler hazırlamaktadır. Bu ürünlerden en önemlisi ise bez çantalardır. Müşterilerine, çeşitli hediyelik ürünleri bu bez çantalar içerisine koyarak verirler. Promosyon bez çanta kategori bölümünde de bez türlerine göre ürünler çeşitlendirilmiştir. Bu bölümdeki tüm çeşitler özel baskılıdır.

Baskı türleri hazır baskı ve müşteri talebine göre yapılan baskı olarak ayrılır. Promosyon bez çantalar daha çok müşteri talebine göre özel baskılar yapılarak üretilir. Elinde promosyon çanta çeşitlerinden bulunanlar, geniş ölçülü olanlarını alışveriş çantası olarak da kullanabiliyor.

Baskılı Ürünler

Çanta çeşitlerinde baskılı ürünler daha fazla ilgi görmektedir. Çanta üzerine yapılan çeşitli baskı türleri, çantaları daha gösterişli yapmaktadır. Baskılı ürünler arasında yer alan çeşitlerden birisi baskılı alışveriş – market çantası çeşitleridir. İsteyenler, farklı kullanım alanları için de baskılı ürün çeşitlerinden seçim yapabiliyorlar.

Alışveriş çantaları diğer türlere göre daha geniş ölçülüdür ve bez yapıları biraz daha sağlamdır. Diğer çeşitleri, el çantası, kalemlik, sırt çantası gibi türlerden oluştuğu için ölçüleri ve üzerine yapılan baskıları farklıdır.

Çanta Tasarımı

Alışveriş çantası, plaj çantası ya da farklı çanta türlerine sahip olmak isteyenler, kendileri çanta üzerinde olmasını istedikleri baskı türünü tasarlayabiliyorlar. Bez çanta modellerini seçiyor, kendi oluşturdukları desen ya da yazı gibi bilgileri online olarak uygulayarak, çanta görselini oluşturabiliyorlar.

Daha sonra oluşturulan tasarımı sipariş olarak bildiriyor ve kendi tasarladıkları çantanın belirlenen sayıda üretilmesini, kendilerine ulaştırılmasını sağlayabiliyorlar. Çanta seçimi yapılırken, ölçüsü, iç cep durumu, kulp şekli özel olarak belirlenebiliyor. Alışveriş amaçlı kullanılacak olan çanta çeşitleri seçiminde farklı seçenekler ve baskı türleri tercih edilebiliyor.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.