×

Clutch / El Çantası


Ürünler 40'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. İpad Portföy Çanta (30x21 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)
  İpad Portföy Çanta (30x21 cm) Astarlı (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. İpad Portföy Çanta Siyah 30x21 cm Astarlı (Özelleştirilebilir)
  İpad Portföy Çanta Siyah 30x21 cm Astarlı (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR CLUTCH PORTFÖY ÇANTALAR 

Clutch çanta modelleri son zamanlarda sık sık karşılaşılan ve hemen hemen herkesin tercih ettiği çanta modelleridir. Clutch çantalar, askısız ve sapsız el çantası anlamında kullanılır. Clutch el çantası, pratik ve küçük boyutlarda olması ile kullanana oldukça pratik bir kullanım sunarlar.  Birbirinden renkli el çantası modellerini sitesinde bulunduran İşte Çanta, sizlere clutch çanta modellerinde birçok çeşit sunmaktadır. Bu yazımızda clutch çanta modellerini detaylı şekilde inceleyeceğiz.

Renkli Siyah Beyaz Gri Portöy Çanta

İşte Çanta, clutch çanta modellerinde herkese hitap etmeyi ve herkesin zevkine uyacak ürünler tasarlamayı hedeflemektedir. Bu nedenle özenle ürettiği el çantalarında alternatif olarak sizlere birçok renk sunmaktadır. Siyah, beyaz, gri, mavi, pembe, sarı ve kırmızı renkleri karşımıza çıkmaktadır. Kişinin hangi rengi seviyorsa onu tercih edebilmesi için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Ayrıca bu çantalar üzerine kişinin istediğine uygun tasarımlar yapılabilmekte ve özelleştirilebilmektedir. Siz de sipariş oluştururken dilediğiniz modeli, yazıyı seçebilir ve kullanacak olduğunuz çantayı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Baskılı Makyaj (Clutch) El Çantası Fiyat ve Modelleri

Clutch çantaları, makyaj malzemelerini koymak için de kullanmanız mümkündür. Bu el çantası içerisine ihtiyacınız olan tüm malzemeleri alacak ve size konfor sağlayacaktır. Makyaj malzemeleri kadınlar için olmazsa olmaz ürünlerdir. Ve kadınlar makyaj malzemelerini sürekli yanlarında isterler, tüm makyaj malzemelerini almasalar bile illa ki bir ruju mutlaka yanlarına alırlar. Bu noktada clutch çantalar devreye girer. İşte Çanta sitesinden birbirinden farklı clutch çanta modelleri bulundurur. Ayrıca bu sitede el çantalarının çeşitli renkleri, boyutları da mevcuttur. Mavi, pembe, antrasit, sarı, siyah ve beyaz renkleri bulunan clutch çantaların 25x18 cm ve 30x21 cm olmak üzere iki farklı boyutu vardır. El çantaların fiyatları ise; 15.95 tl, 19 tl, 19.15 tl ve 19.90 tl olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. 

El çantalarını sadece makyaj çantası olarak kullanmak zorunda da değilsiniz. Bu çantaların 30x21 cm boyutlarında olanları İpad'e uygun olarak tasarlanmıştır bu çantaların içinde güvenle İpad' inizi yanınızda taşıyabilecek ve İpad' inizi oluşabilecek herhangi bir darbeden koruyabileceksiniz.

Toptan Ucuz Kadın Clutch Makyaj Çantası

İşte Çanta, birbirinden farklı çanta modellerini bünyesinde barındırır. Bu modelleri hem tekli olarak hem de toptan olarak satışa sunar. Toplu satın alımlarda ekstra indirim uygulanır. Clutch makyaj çantalarını da toptan alımlarda indirim uygulandığı için fiyatlar toptan alımlarda düşmektedir. Örneğin; 25x18 cm boyutlarındaki clutch kanvas çanta modeli tekli alımlarda 15.95 tl iken, 20 adet sipariş vermek istediğinizde bu fiyata %3 indirim uygulanır ve çanta fiyatı 15.50 tl’ye düşer. 50 adet sipariş vermek istediğinizde ise %5 indirim uygulanarak fiyat 15.15 tl olur. Toptan satın alım yaparken satın alacağınız ürün miktarı arttıkça uygulanan indirim miktarı da artmaktadır. 100 adet sipariş verdiğinizde yine %6 indirim uygulanır ve fiyat 14,95 tl’ ye düşer. 300 adet el çantası sipariş verdiğinizde ise; fiyat 14,50 tl’ye düşerek %9 indirim uygulanmış olur. Verdiğimiz bu örnek tek bir çanta için geçerli olup diğer tüm çanta modellerinde uygulanan indirim ve ürünün fiyatı değişiklik göstermektedir.

Bu yazımızda İşte Çanta sitesinde bulunan el çantası modellerini, renklerini, fiyatlarını detaylı şekilde inceleyerek sizlere bilgi vermeyi hedefledik. Siz de clutch çanta arayışı içerisinde iseniz İşte Çanta’da bulunan birbirinden farklı modeldeki ve renkteki çanta modellerine göz atmanızı, kendinize en uygun çanta modelini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.