×

Baskılı Bez Çanta

Ürünler 93'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Fileli Şişe Çantası - Tek Tutma Kulp 36,5x16 cm (Özelleştirebilir)
  Zeytinyağı Fileli Şişe Çantası - Tek Tutma Kulp 36,5x16 cm (Özelleştirebilir)
 2. Kanvas Çanta - İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Kanvas Çanta - İç Cepli (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. Ham Bez Çanta Turuncu Kulp 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Ham Bez Çanta Turuncu Kulp 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

HAM BEZ BASKILI BEZ ÇANTA

Çanta modelleri arasında klasikleşmiş fakat hiçbir zaman eskimeyecek bir model olan ham bez baskılı çanta modeli oldukça kullanışlıdır. Rahat kullanımı ile herkesin beğenisi toplayan ve her kombine rahatça uyum sağlayabilen bu çantaları kullanan kişiler bir daha bez çantalardan vazgeçemez oluyor. İşte Çanta pek çok baskılı bez çanta modelini sizlere sunmaktadır. Ayrıca kişiye özel tasarlanan ve özelleştirilebilen çantalar kullananı çok özel hissettiriyor. Bu yazımızda ham bez baskılı çanta modelini detaylıca inceleyeceğiz.

Kişiye Özel Baskılı Bez Çanta Modelleri

İşte Çanta sitesinde, birbirinden güzel ve çeşitli ham bez çanta modelleri bulunur. Kişinin tarzına, zevkine uygun olarak tasarlanabilen baskılı bez çantalar özel üretim çantalardır. Çantaların çeşitli renk seçenekleri de mevcuttur. Bu renkler; mavi, siyah, sarı, beyaz ve kırmızı renkleridir. Kişinin istediği renk çanta belirlenir ve de bu çantalar üzerine baskı yapılabilir. Ham bez çantaların farklı renklerinin yanı sıra farklı boyutları da mevcuttur. Bu çantalar 3 farklı ebatlarda üretilmektedir. İlki, 35x40 cm boyutlarında olan model diğeri 30x35 cm boyutlarındaki model ve 25x35 cm boyutlara sahip modellerdir. Ayrıca farklı uzunlukta üretilen kulplar da farklı çanta modellerini ortaya koymaktadır. Kısa kulplara ya da uzun kulplara sahip olan çantalardan hangisi sizlere daha uygunsa onu tercih edebilirsiniz.

İstanbul Dijital Baskılı Ham Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatında son derece başarılı olan İşte Çanta, ürünlerini en uygun fiyatlarıyla siz değerli müşterilerine sunma amacı taşır. Baskılı bez çanta imalatını özenle yapan bu firma başarısını gösterdiği özene borçludur. İstanbul’da bulunan fabrikasında üretilen tüm baskılı bez çantalar sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp Türkiye’nin her yerine ulaşmaktadır.

Toptan Baskılı Ham Bez Çanta Fiyatları

Ham bez çantalar, kendinize özel olsun istiyor ve özel olarak tasarlatmak istiyorsanız en az 10 adet sipariş vermeniz gerekmektedir. 10 adet ve üzeri siparişler için ham bez çanta üzerine istenilen baskı modeli uygulanmaktadır. Ayrıca İşte Çanta, sizlere toptan olarak satın alacağınız ürünler için ekstra indirim uygulamaktadır. Örneğin; 35x40 cm boyutlarındaki siyah renkteki baskılı bez çantanın normal fiyatı 22.95 tl iken, 20 adet sipariş vermek isterseniz %2 indirim uygulanarak adet fiyatı  22,45 tl’ye, 50 adet sipariş verirseniz %5 indirim uygulanarak birim fiyat 21,75 tl’ye, düşmektedir. 100 adet sipariş verirseniz %9 indirim uygulanarak birim fiyat 20,95 tl’ye düşer. 

Bir diğer çanta fiyatını ise şu şekilde açıklamak mümkündür; 25x35 cm boyutlarına sahip olan ham bez çanta fiyatı 9.95 tl iken toptan olarak verilen siparişlerde bu fiyat en az 6.30 tl’ye kadar düşebilmektedir. Aslında çanta fiyatları ne kadar çok sipariş verilirse o kadar çok indirim uygulanarak belirlenir.

Ankara İstanbul Ve Tüm Türkiye'ye Uygun Fiyata Toptan Baskılı Bez Çanta İşte Çanta'da

İşte Çanta, İstanbul’daki fabrikasında ürettiği ürünleri sadece İstanbul’a değil, Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktadır. Ankara, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’deki tüm şehirlere üretilen çantaların ulaşımı için her türlü destek sağlanmaktadır. Hangi şehirde olursanız olun İşte Çanta sitesinden sipariş oluşturabilir ve dilediğiniz modeldeki çantalara kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızda İşte Çanta’nın özenle ürettiği ve kişiye özel olarak tasarlanabilen çeşitli çanta modelleri arasından baskılı bez çanta modelini ayrıntılı şekilde inceledik. Baskılı bez çanta modellerini, toptan olarak satın alındığındaki fiyatlarını sizlere açıkladık. Siz de baskılı bez çanta modellerinden sipariş oluşturmak isterseniz İşte Çanta sitesine göz atabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.