×

Bez Çanta İmalatı

Özel Bez Çanta İmalatı

Bez çanta nereden alınır, en kaliteli bez çantalar neredir ve bez çanta fiyatları nelerdir diye sorduğunuz soruların cevabını bulabileceğiniz bir Pamusan kuruluşu olan İşte Çanta'ya Hoşgeldiniz. Bez çanta imalatı baskılı ve baskısız hızlı üretim parkuru. Emprime, Serigrafi, Transfer, Baskes ve Dijital baskı çeşitleri ile  kumaş çanta üretimi yapılmaktadır. Adetli siparişleriniz ve ya sorunlarınız için 0212 643 21 00 numaralı hattan ya da destek@istecanta.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Bez çanta imalatı yapan firmamız istediğiniz ölçülerde ve renkte bez çanta imalatı yapmaktadır. Aylık 500 bin adet kapasiteli fabrikamız ile özle bez çanta imalatı yapmaktayız. Avrupa standartlarına uygun baskılı ve baskısız üretim yapılmaktadır. İster 10.000 adet ister 100.000 adet sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz bez çanta modelinin örnek numunesi hazırlandıktan sonra onayınıza sunulur. Onay işleminden sonra belirlenen termin tarihinde ürünleriniz sevk için hazır hale getirilir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.


 

 

 

Bez Çanta Üretimi

Bez çanta üretimi yapan firmamız 5 farklı kumaş cinsinden 200'den fazla model çanta üretimi yapabilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok kurumsal firmaya hizmet veren firmamız imalat süreçlerinde kalite kontrol ve sertifikasyon çalışmalarına önem vermektedir. Kaliteli imalat ve zamanında ürün teslimatı yapan firmamıza ulaşmak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilir, hemen telefon ile irtibata geçebilirsiniz. 


 

 

Promosyon Bez Çanta İmalatı

Bir firmanın olmassa olmazı tanıtımlardır. Fuarlarda, özel açılışlarda, tanıtım etkinliklerinde kurumunuzu tanıtmak için daha önceleri; ajanda, kalem, not defteri anahtarlık gibi farklı küçük promosyon ürünler dağıtılırdı. Artık bez poşet yasağından sonra, hem sosyal sorumluluk adına hem de zorunluluktan şirketler ve promosyoncular daha doğal, %100 organik pamuktan üretilen logo ya da tanıtım baskılı bez çantalara yöneldiler.

Standart ham kumaş çanta en ekonomik ve en çok tercih edilen Promosyon bez çanta ürünüdür. 35x40 cm boyutlarında - 70 cm kulp uzunluğu bulunan ham bez çanta modeli, emprime baskı, transfer baskı ve dijital baskı işlemlerine uygundur.


 

 

 

Özel İmalat Clutch Çantalar

Clutch çantalar ve fermuarlı bez çanta modellerimiz ile sizlere bir çok model ve çeşit ürün seçeneği sunuyoruz. İstenilen ebatlarda fermuarlı ve tutma saplı ürünler üretebiyirouz. İster 10.000 adet, ister 100.000 adet gibi taleplerinizi hızlı br şekilde çözümlüyoruz. İşte Çanta olarak özel boyut ve istenilen desende çanta üretimi sağlamaktayız. Kumaş çeşitleri olarak, hambez, gabardin, kanvas , nonwoven ve imperteks kumaşlardan imalat yapmaktayız. Çanta çeşitlerimizi ve örneklerimizi sitemizde kısa bir gezinti yaparak inceleyebilirsiniz.
 


 

 

Özel İmalat Bez Keseler

Bez keseler paketleme alanında ve hediyelik alanın oldukça fazla tercih edilmektedir. %100 pamuk bez keseler üreten firmamız, ihtiyacınıza göre baskılı veya baskısız üretilmektedir. Çeşitli özelleştirmeler ile istediğiniz adette üretim yapılmaktadır. Çanta ve kese ihtiyaçlarınız için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir hatta merkez ofisimize ziyaratte bulunabilirsiniz. Bir çok firma için yaptığımız çeşitli bez kese modellerimizi inceleyip ihtiyaçlarınız doğrultusunda siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İmalatlarımızda, Avrupa standartlarına uygun boya ve kumaş kullanılmaktadır. İhracat yaptığımız başlıca ülker İngiltere, Almanya, İtalya, Rusya, İsrail, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransadır. Ürünlerimiz bir çok firma tarafından test edilmiş ve denetlenmiştir. Sizleride mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.


 

 

 

Özel İmalat Tela Nonwowen Çantalar

Nonwoven çantalar özellikle fuar, market ve mağaza gibi alanlarda bolca kullanılmaktadır. Ekonomik ve geri dönüşümlü olması sebebi ile firmaların tercih ettiği ürünler arasındadır. Farklı ebatlarda ve farklı desenlerde imalatımız bulunmakla birlikte, sizin için özel bez çanta ebatlarında da üretilmektedir. Şirket logosu veya istediğiniz bir görsel çantalar üzerine uygulanabilmektedir. 100.000 ve 500.000 gibi adetlerde tercih edilen bu çantalar termin süreleri ve fiyatları hakkında satış temsilcilerimiz ile iletişime geçip numune talebinde bulunabilirsiniz.


 

 

 

Özel İmalat İmperteks Ürünler

İmperteks bez çanta üretimiden en çok 270 denye imperteks kumaşlar tercih edilmektedir. Su geçirmez ve uzun süre kullanıma uygun yapısı ile ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz bu çantaları istediğiniz ölçü ve renkte imalatı yapılmaktadır. Avrupa standartlarına uygun kumaş ve boya kullanılarak üretilen çantalar özellikle sırt çantası olarak üretilmektedir. Tercihinize göre istenilen ölçü ve modelde imalatı yapılmaktadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.