×

Bez Çanta İmalatı

Bez çanta nereden alınır, en kaliteli bez çantalar neredir ve bez çanta fiyatları nelerdir diye sorduğunuz soruların cevabını bulabileceğiniz bir Pamusan kuruluşu olan İşte Çanta'ya Hoşgeldiniz.

Bez çanta imalatı baskılı ve baskısız hızlı üretim parkuru. Emprime, Serigrafi, Transfer, Baskes ve Dijital baskı çeşitleri ile  kumaş çanta üretimi yapılmaktadır.

Adetli siparişleriniz ve ya sorunlarınız için 0212 643 21 00 numaralı hattan ya da destek@istecanta.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Online alışveriş için -->Anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bez çanta

Promosyon Bez Çanta İmalatı

promosyon bez çanta

Bir firmanın olmassa olmazı tanıtımlardır. Fuarlarda, özel açılışlarda, tanıtım etkinliklerinde kurumunuzu tanıtmak için daha önceleri; ajanda, kalem, not defteri anahtarlık gibi farklı küçük promosyon ürünler dağıtılırdı. Artık bez poşet yasağından sonra, hem sosyal sorumluluk adına hem de zorunluluktan şirketler ve promosyoncular daha doğal, %100 organik pamuktan üretilenlogo ya da tanıtım baskılı bez çantalara yöneldiler. Standart ham kumaş çanta en ekonomik ve en çok tercih edilen Promosyon bez çanta ürünüdür. 35x40 cm boyutlarında - 60 cm kulp uzunluğu bulunan ham bez çanta modeli, emprime baskı, transfer baskı ve dijital baskı işlemlerine uygundur. Adetli siparişlerinizde emprime baskı yapılmaktadır.

Promosyon olarak çanta kullanmak neden önemli;

  • Çanta maliyetinin uygun olması
  • Çantaya talebin fazla olması
  • Çanta kullananların sayısının fazlalığı
  • Ücretsiz tanıtım sağlaması
  • Potansiyel müşteri sayısını artırması
  • Ürün veya işletme reklamı

Promosyonculara ve diğer kurumların satın almaları ile bitirdiğimiz işleri ve çanta modellerini aşağıda görebilirsiniz.

Promosyon Çanta Modelleri 

Loading...

Düz Bez Çanta Modelleri

Loading...

düz bez çanta

Baskısız olarak satılan çanta modelleridir. Hobilerinizi paraya dönüştürebilir ve ya çocuklar ile yapacağınız etkinliklerde çanta üzerine boyama yapabilirsiniz. Baskısız bez çanta modelleri için aşağıda yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Yüksek adetli promosyon çanta imalatının yanında stoklu şekilde düşük adetlerde kumaş çanta satın alma imkanı sağlayan istecanta.com online alışveriş kategorisi için sürekli yeni model çıkartmaktadır. Kredi kartı ve kapıda ödeme ile en az 10 adet olmak üzere siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Bez Çanta ?

Çevreci olması ve %100 pamuk olması ilk tercih sebeplerinden olmasına rağmen promosyon alanında uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilmesi en güçlü tercih sebebidir.

Yurt dışı alşverişlerinde uzun yıllar önce kullanılmaya başlanan kumaş çanta modelleri, son yıllarda bir çok markanın önderliğinde türkiyede kullanımı hızla artmaktadır. Çevre dostu bez çanta kullanımı ambalaj sektöründe yeni bir trend olşturmuştur. Bez çanta taşıma torbası kullınımı olarak kutu ve naylon çantadan daha uzun süre dayanmak ile birlikte organik olmasından dolayı doğada rahatça çözülebilmektedir.

İŞTE ÇANTA Neler Yapıyor ?

Toptan baskılı promosyon bez çanta üretiminin yanı sıra online baskısız kumaş çanta satışında 20 den fazla stoklu bez çanta modeline tek tıkla ulaşma imkanı sağlıyor.Tekstil sektöründe ediline 36 yıllık tecrübe ve 40 dan fazla çalışanı ile sizlere hızlı termin, model ve baskı çeşitliliği imkanı sunuyor. İş prensibi olarak meydana gelebilecek tüm hataların arkasında durup üretim ve imalatta güven sağlıyor. Yurtiçi ve yurt dışı kumaş çanta taleplerine hızlı bir şekilde üretim yapabilmektedir.

Bez Çanta İmalat ve Dikimi

Çoğunlukla kullanılan kumaşlar %100 işlem görmemiş pamuktan yapılmaktadır. Kullanılan Kumaşlar en düşük 140 gr/m, en yüksek 320 gr/m dir. ham bez, Rips, Panama, Kanvas, Tela gibi materyallerden çanta üretmekteyiz. İstenildiği takdirde adetli olmak şartı ile istenilen renkte çanta üretimi yapılmaktadır. Fermuar , çıt çıt ve benzeri aksesuarlar ile çantaların görselliği arttırılabilir. İşletmemizi sahip olduğu baskı çeşitleri sırası ile Emprime baskı, Transfer Baskı, Dijital Baskı ve Folyo Baskı olmak üzere 4 çeşittir. Tasarımlarınıza ve adetlerinize göre baskı türü değişmektedir.