×

Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı baskılı ve baskısız hızlı üretim parkuru. Emprime, Serigrafi, Transfer ve Dijital baskılı kumaş çanta üretimi yapılmaktadır. Adetli siparişleriniz ve ya sorunlarınız için 0212 643 21 00 numaralı hattan ve ya destek@istecanta.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Online alışveriş için --> Bez çanta

promosyon bez çanta

düz bez çanta

diğer bez çanta kategorileri

Promosyon Bez Çanta

Standart ham kumaş çanta en ekonomik ve en çok tercih edilen Promosyon bez çanta ürünüdür.

35x40 cm boyutlarında - 60 cm kulp uzunluğu bulunan ham bez çanta modeli, emprime baskı, transfer baskı ve dijital baskı işlemlerine uygundur. Adetli siparişlerinizde emprime baskı yapılmaktadır.

Promosyon Çanta Modelleri

Düz Bez Çanta

Baskısız olarak satılan çanta modelleridir. Hobilerinizi paraya dönüştürebilir ve ya çocuklar ile yapacağınız etkinliklerde çanta üzerine boyama yapabilirsiniz. Baskısız bez çanta modelleri için linke tıklayınız. Yüksek adetli promosyon çanta imalatının yanında stoklu şekilde düşük adetlerde kumaş çanta satın alma imkanı sağlayan istecanta.com online alışveriş kategorisi için sürekli yeni model çıkartmaktadır. Kredi kartı ve kapıda ödeme ile en az 20 adet olmak üzere siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Alışveriş İmkanı

Bez Çanta Modelleri

Diğer Bez Çanta kategorileri

Toptan ve perakende bez çanta satın alabileceğiniz sitemizde merak edilen kategorilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

  • Otel Promosyon bez çanta Plaj modelleri
  • Fuar promosyon bez çanta modelleri
  • Online alışveriş bez çanta fiyatları
  • Emprime baskı Nedir ?
  • Transfer Baskı Nedir ?
  • Dijital baskı Nedir ?
  • Bez çanta nereden alınır ? 

Neden Bez Çanta ?

Çevreci olması ve %100 pamuk olması ilk tercih sebeplerinden olmasına rağmen promosyon alanında uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilmesi en güçlü tercih sebebidir.

Yurt dışı alşverişlerinde uzun yıllar önce kullanılmaya başlanan kumaş çanta modelleri, son yıllarda bir çok markanın önderliğinde türkiyede kullanımı hızla artmaktadır. Çevre dostu bez çanta kullanımı ambalaj sektöründe yeni bir trend olşturmuştur. Bez çanta taşıma torbası kullınımı olarak kutu ve naylon çantadan daha uzun süre dayanmak ile birlikte organik olmasından dolayı doğada rahatça çözülebilmektedir.

36 yıllık tecrübe ile işleriniz emin ellerde istecanta.com

İŞTE ÇANTA Neler Yapıyor ?

Toptan baskılı promosyon bez çanta üretiminin yanı sıra online baskısız kumaş çanta satışında 20 den fazla stoklu bez çanta modeline tek tıkla ulaşma imkanı sağlıyor.

Tekstil sektöründe ediline 36 yıllık tecrübe ve 40 dan fazla çalışanı ile sizlere hızlı termin, model ve baskı çeşitliliği imkanı sunuyor.

İş prensibi olarak meydana gelebilecek tüm hataların arkasında durup üretim ve imalatta güven sağlıyor.

Yurtiçi ve yurt dışı kumaş çanta taleplerine hızlı bir şekilde üretim yapabilmektedir.

Bugüne kadar bizi tercih eden firmaları kumaş çanta referanslar bölümünde görebilirsiniz.

Bez Çanta İmalat ve Dikimi

Çoğunlukla kullanılan kumaşlar %100 işlem görmemiş pamuktan yapılmaktadır. Kullanılan Kumaşlar en düşük 140 gr/m, en yüksek 320 gr/m dir. ham bez, Rips, Panama, Kanvas, Tela gibi materyallerden çanta üretmekteyiz. İstenildiği takdirde adetli olmak şartı ile istenilen renkte çanta üretimi yapılmaktadır. Fermuar , çıt çıt ve benzeri aksesuarlar ile çantaların görselliği arttırılabilir.

İşletmemizi sahip olduğu baskı çeşitleri sırası ile Emprime baskı, Transfer Baskı, Dijital Baskı ve Folyo Baskı olmak üzere 4 çeşittir. Tasarımlarınıza ve adetlerinize göre baskı türü önerilmektedir. Uzman kadromuz ve referanslarımız ile bez çanta imalatı ve toptan bez çanta satışını aktif şekilde sürdürmekteyiz. Yurt dışı talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.