×

Alışveriş Çantaları


Ürünler 72'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Çanta Tam Körüklü - 35x40x10 cm
  Tam Körüklü Kanvas Çanta - 35x40x10 cm - Örgü Kulp
  Değerlendirme:
  100%
 2. Toptan Kanvas Plaj Çantası İç Cepli Örgü Kulp - 48x41x10 cm
  Kanvas Plaj Çantası İç Cepli Örgü Kulp - 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 3. Plaj Çantası Modelleri
  Kanvas Plaj Çantası Kırmızı Kulp 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 4. Kanvas Plaj Çantası Turuncu Kulp 48x41x10 cm
  Kanvas Plaj Çantası Turuncu Kulp 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 5. Büyük Boy Kanvas Çanta
  Kanvas Plaj Çantası Turkuaz Kulp - 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 6. Foldable Shopping Bag - With Hand Bag
  Katlanabilir Alışveriş Çantası (48x41x10 cm), 15x13cm Ham Astarsız Clutch
  Değerlendirme:
  100%
 7. Kanvas Örgü Kulp Çanta 45x35x8 cm - İç Cepli
  Modern Kanvas Çanta - Dıştan Örgü Kulp 45x35x8 cm
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

BEZ ALIŞVERİŞ ÇANTALARI

Plastik poşetler ile ilgili Yeni karar gereği 2019 yılından itibaren marketlerde naylon poşetler para ile satılacak. İlgili yasaya bu linkten ulaşabilirsiniz. Böyle bir karar verilmesinde naylon poşetlerin çevremizi kirletmesi önemli bir etkendir. Her poşet için belli bir miktar ödemek zor olacaktır. Çünkü günde bazen birkaç defa markete gidiyoruz. Her defasında poşet parası ödemenin maliyeti aylık baya yüklü çıkacaktır. Naylon poşetlere devamlı para vermek yerine uygun fiyatlara satılan bez alışveriş çantası çeşitlerinden almak daha mantıklı olacaktır.

Son dönemlerde çevreye zarar vermeyen ve doğada çabuk çözünebilen bez kumaşlar kullanılarak üretilmiş market alışveriş çantaları çokça tercih ediliyor. Alışveriş çantaları uzun zamandır doğaya duyarlı insanların kullandığı bir ürünken ülkemizde poşet kullanımının ücretli hale gelmesiyle birlikte bu durum diğer insanlar arasında da yaygınlaşmaya başladı. Market alışveriş çantaları, sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevreye de olumlu katkı sağlıyor. Çantanın kumaşı ve üzerindeki baskıların solmaması için uygun bir sıcaklıkta yıkayıp tekrar tekrar kullanabileceğiniz bu çantalar kullanılmayacak hale geldiklerinde ise doğada kolaylıkla çözülür, bu sayede atık üretmez. Plastik poşetlerin doğada çözünmesi 1000 yıla kadar varabiliyor. Bu durumda doğaya büyük zarar veren poşetler yerine market alışveriş çantalarını kullanmak hem kendiniz hem de doğa için daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Aynı zamanda çeşitli boyutlarda üretilebilen market alışveriş çantaları birçok eşyanızı taşıyabileceğiniz kadar dayanıklıdır, kullanılan diğer poşetler gibi kolayca yırtılmaz. Bez alışveriş çantası ürünleri aynı zamanda firmalara mükemmel bir reklam imkanı sunuyor. 

Üzerine baskı yapılabilen çantalar, birer reklam mecrası olarak markaların kullanımına açık. Kurumsal logoların, mottoların, amblem ve ürünlerinin desenlerinin yer aldığı çantalar, promosyon yapılmasına yardımcı oluyor. Tüketicilerin uzun ömürlü kullanımı sayesinde uzun süreli bir kampanya etkisi verecek ürünleri, sağladıkları kolaylıkla kullanıcıların markayla olan bağını da güçlendiriyor. 

Katlanabilir Alışveriş Çantaları

Katlanabilir alışveriş çantaları, pazar ve market alışverişleriniz için son derece pratik bir ürün olacaktır. Kaliteli ve ince kumaşlardan üretilmiş, katlayarak istediğiniz boyuta getirebileceğiniz hatta cebinize atabileceğiniz kadar küçülebilen bu çantaları hemen hemen herkesin elinde görmek mümkün. Katlanabilir alışveriş çantalarını katlayarak istediğiniz boyuta getirebilirsiniz. Bu sayede fazla yer kaplamaz, ihtiyaç duyduğunuzda hemen açıp kullanabilirsiniz. Ekonomik ve doğa dostu katlanabilir alışveriş çantaları için sitemizdeki birbirinden çeşitli renk ve modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Alışveriş Çantası Fiyatları

Uzun süre kullanılabilen dayanıklı bir ürün olması bakımından ekonomik olan market alışveriş çantalarının fiyatları; çantaların boyutları, kullanılan kumaş ve baskı türü gibi çeşitli durumlarda farklılık gösterir. Farklı renk ve boyutlar içerisinden seçeceğiniz sade ve şık market alışveriş çantaları hem doğa dostu hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz için oldukça ekonomiktir. İşte Çanta ailesi olarak doğa dostu ve şık market alışveriş çantalarını en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Toptan Alışveriş Çantaları

Kaliteli kumaş ve baskı türü kullanarak hazırladığımız doğa dostu market alışveriş çantalarına toptan olarak da ulaşabilirsiniz. İstediğiniz logo ve baskıyı uygulatarak dilediğiniz sayıda market alışveriş çantası siparişlerinizi verebilirsiniz. Bunun için İstecanta.com adresini ziyaret edebilir, farklı renk ve boyutlardaki çanta modelleri içinden ihtiyaç duyduğunuz çantaya en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.  

Baskılı Alışveriş ve Bez Market Çantası Nedir?

Poşet kullanımının ücretli hale gelmesiyle birlikte insanların doğa dostu bez market alışveriş çantalarına olan ilgisi arttı. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması, şık ve kolay kullanıma sahip olması aynı zamanda da ekonomik olması bez market alışveriş çantası kullanımını daha da avantajlı hale getirmeye başladı. Kişiye özel baskı uygulanarak kişiselleştirilebilen market alışveriş çantalarına çeşitli tasarımlar uygulanabilir. Bez market alışveriş çantaları, kumaşın türüne göre çeşitli logo ve baskılar uygulanarak kolayca kişiselleştirilebilir. Bez market çantaları, istediğiniz tasarımı uygulatabileceğiniz, dilerseniz kendi tasarımlarınızı uygulayabileceğiniz ve tamamen sizi yansıtacak harika bir seçenek olacaktır.

İşte Çanta ailesi olarak çeşitli renk ve boyutlardaki kaliteli bez çantaları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Birbirinden farklı renk ve model arasından ihtiyaç duyduğunuz bez çantayı seçebilir ve tamamen sizi yansıtacak baskıyı uygulatabilirsiniz. Bu sayede hem dayanıklı ve uzun ömürlü bir market alışveriş çantasına sahip olacak hem de doğanın korunmasına katkı sağlamış olacaksınız. Siparişinizi oluşturmak için sitemizi ziyaret edebilir, size en uygun olanını seçip güvenle kullanabilirsiniz.  

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.