×

Ham Bez Keseler


Ürünler 47'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Fileli Şişe Çantası - Tek Tutma Kulp 36,5x16 cm
    Zeytinyağı Fileli Şişe Çantası - Tek Tutma Kulp 36,5x16 cm
Sayfa
per page

Ham Bez Keseler

Ham bez keseler kaçırılmayacak fırsatlar ile istecanta.com'da . %100 pamuk kumaş kullanılarak üretilen ip büzgülü kese modelleri için bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Bir çok farklı boyda keseye baskı işlemi de gerçekleştirmekteyiz. 10 adet ve üzeri siparişler alınmaktadır. Hazırladığınız tasarımları ve ya fotoğrafları istediğiniz pamuk kese üzerine basabilmekteyiz. Bez keseler tamamen pamuk olmakla birlikte ip büzgüleri ve kalitesi oldukça yüksektir. Muadili bulunmayan bu ürünler imalatçı firma avantajı ile online alışveriş imkanı ile istecanta.com'da satışa sunulmuştur. Tüm ürünler yüksek adette stokta tutulmaktadır. Baskı işlemleri 1 gün içerisinde yapılmaktadır.

Bez Keseler

Bez keseler pek çok alanda kullanılan çok işlevli ürünlerdir. Farklı alanlarda kullanılabilecek bez keseler işlevlerine göre çeşitlilik gösterirler. Bez keseler farklı boylarda ve farklı renkte çeşitlere sahiptir. İçlerine çeşitli baharatların, düğün veya nişan şekerlerinin, altınların konulduğu bez keseler sıkça talep görürler.

Bez keseler ham bez keseler ve renkli ip keseler olarak iki farklı kategoride bulunuyorlar. Bez keseler 10x13cm, 15,5x20cm, 20x30cm, 25,5x35cm, 30x40cm, 40x50cm ölçü seçenekleri ile satılırlar. kendi tasarımlarınızın da bez keseler üstüne işlenmesi artık oldukça kolay. Siz tasarlayın biz bez keselerin üstüne tasarımlarınızı ekleyelim. Son dönemde logoların, sembollerin bez kese üstünde yer alması işletmeler tarafından da sıklıkla tercih edilmeye başladı.

Büzgülü Kese

Büzgülü bez keseler kültürümüzde geleneksel olarak bulunurlar. Kına gecelerinde, düğünler ve nişanlarda gerek gelin adayının altın toplaması için gerek gelen misafirlere dağıtılacak hediyelerin içine konulması için kullanılabildikleri gibi dolap içlerinde hoş koku salmaları için de kullanılırlar. Kadınlar tarafından özenle seçilen bez keselerin yapıldığı malzeme de oldukça önemlidir. Yıllar boyu eskimemesi, kolayca yırtılmaması önemlidir. Büyük boy büzgülü kese içinde bakliyat saklanması da sıkça görülür. Bebek mevlitleri için de sık tercih edilen bez keselerin yapıldığı malzemelerin doğal olması da hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar. Pamuktan üretilen bez keseler her zaman daha çok talep görürler.

Lavanta Kesesi

Büzgülü bez keseye benzeyen lavanta kesesi anneler tarafından sıkça kullanılırlar. Dolap içerisinde aylarca kalacak kıyafetlerin kötü kokmaması amacıyla saklanacak kıyafetlerin arasına konan lavanta keselerinin içi lavanta ile doldurulur. İçi lavanta dolu olan bez keseler zaman içerisinde dışarıya lavanta kokusu salarlar. Bu sayede sezon boyunca dolapların içinde kalan kıyafetler lavanta kokusu ile hoş kokmaya devam ederler. Lavanta keselerinin içine daha pek çok baharat koymak mümkündür. Tercihe bağlı kokusunun beğenildiği baharatlar veya kurutulmuş çiçekler lavanta kesesinin içlerine yer alırlar. Lavanta keseleri toplu olarak satın alındığı zaman çok daha avantajlı fiyatlarla elde edilmesi mümkün.

Keten Kese

Keten keseler görünüş açısından daha farklı desenlere sahipler olabilirler. Mutfak ve banyo dekorasyonlarında sıkça kullanılırlar. Üzerlerinde çapa, balık, gemi, yunus, bebek, biberon, çatal, kaşık, çaydanlık, tencere, çiçek, yüzük gibi motiflerin işlendiği keten keseler pek çok alanda süsleme motifi olarak kullanılırlar. Büyük boy keten keseler içerisinde toprak, tohum gibi bahçe malzemelerinin taşınması ve saklanması da sağlanır. Keten keseler pamuktan yapılmış keselere oranla daha dayanıklı ve kaliteli olarak kabul edilirler. Bu nedenle keten kese içerisinde ağır ürünler de yerleştirilebilir. Özellikle yeni nesil kahve dükkanlarda dekorasyon olarak kullanılan keten keseler görenleri de kendine hayran bırakıyor. Güzel bir kombin içerisine yerleştirildiğine nostaljik bir ortam oluşturan keten keseler işletmeler tarafından da kullanılıyor.

Baskılı Büzgülü Kese

Büzgülü bez keseler baskılı olarak da satılıyor. Baskılı bez keselerde kullanılan pek çok görsel vardır. Bu görsellerin konuları kına gecesi, düğün, nişan olarak bulunuyor. Kişisel olarak tercih ettiğiniz, sembolik görseller de bez keseler üzerine baskılanıyor. Bez keselerin ipleri mor, mavi, pembe, siyah, yeşil, pembe, sarı, turkuaz, kırmızı olarak çeşitleniyor. Bez keselerin renkleri ise bütünüyle siyah, kırmızı, bej olarak düzenleniyor.

Kendi tasarımlarınızı bez keseler üzerine basılmasını sağlayarak bez keseleri özelleştirmek de mümkün. Kapınıza kadar getirilen bez keseler bütçenizi zorlamayan fiyatlara sahipler. Evinizi, dükkanınızı, organizasyonunuzu hem şık hem de anlamlı bez keselerle süslemeniz artık tek tıkla mümkün. Büzgülü keseler ile hayatınıza renk katabilir yeni dekorasyonlar tasarlayabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.