×

Jüt (çuval) Keseler


12Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Jüt (Çuval) Kese Set
  Jüt Kese Set - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺475,00
 2. Promosyon Jüt (Çuval) Kese 10x13 cm - Çuval İpli
  Promosyon Jüt (Çuval) Kese 10x13 cm - Çuval İpli
per page

JÜT ÇUVAL KESE NEDİR?

Jüt kumaştan elde edilen jüt çuval keseler doğa dostu olan ürünlerdir. Kullanılan ürünlerin doğa dostu olması dünyamız için son derece önemlidir. Jüt kumaş, tekstil sanayiinde kullanılan önemli kumaş türlerindendir. Jüt lifleri, genellikle ip, halat, çuval gibi malzeme imalatında kullanılır. Ayrıca jüt kumaştan üretilen pek çok ürün çürüdüğünde doğaya karışır. Jüt kumaştan üretilen ürünler doğal bir görünüme sahip olurlar.

 İşte Çanta ürettiği pek çok çanta modelinin yanı sıra jüt kumaştan da çeşitli ürünler imal etmektedir. İşte Çanta, imal ettiği keseleri web sitesinde sizlerle buluşturmaktadır. Aşağıda jüt çuval hakkında daha detaylı bilgilere yer vereceğiz. Jüt çuval kese nerede kullanılır, kullanım alanları neler ve jüt kese fiyatları neler? Tüm bu soruların cevaplarını vereceğiz. Siz de jüt çuval keseler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz…

Jüt Çuval Kese Nerede Kullanılır? Kullanım Alanları

İşte Çanta’da jüt çuval keselerin pek çok çeşidi mevcuttur. Çeşitli modelleri olan jüt çuvalların kullanım alanları da birbirinden farklıdır. Örneğin, 10x13 cm boyutlara sahip çuval keseler en küçük boyutlu keselerdir. 10x13 cm boyutlara sahip keseleri, lavanta kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. İşte Çanta sitesinde yer alan 15x20 cm boyutlu, 20x30 cm boyutlu jüt çuval keselerin de içine istediğiniz ürünü koyabilirsiniz. İster çuval içerisinde bozulmayacak yiyecek koyun isterseniz de süs amaçlı kullanın. Seçim tamamen size kalmış. Daha büyük boyutlara sahip jüt çuvalların içerisine ise genellikle fındık, zeytin, anason gibi çeşitli ürünler koyulabilir. Siz de jüt çuval alışverişi yaparken satın alacağınız çuvalların hangi boyutlara sahip olduğuna dikkat ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Toptan Jüt (Çuval) Kese Fiyatları Nedir?

İşte Çanta daima müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Müşterisini mutlu etmeyi ve onların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bu firma toptan satışlar yapmaktadır. Toptan sipariş veren müşterilerine destek olmak için onlara çeşitli indirimler uygulamaktadır. Her zaman en uygun fiyatlar ile müşterisini karşılayan bu firma kaliteli ürünleri ile dikkat çekmektedir. Kaliteli ürünleri ile kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen İşte Çanta ailesi müşterilerini memnun edebilmek için çalışmalarını devam ettirmektedir. 30x40 cm boyutlara sahip jüt çuvallar için çeşitli indirimler uygulanmaktadır. 30x40 cm boyutlara sahip jüt çuvallar için toptan siparişlerde uygulanan indirimleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • 20 adet sipariş için birim fiyat üzerinden %1 indirim uygulanmaktadır.
 • 50 adet sipariş için birim fiyat üzerinden %3 indirim uygulanmaktadır.
 • 100 adet sipariş için birim fiyat üzerinden %5 indirim uygulanmaktadır.
 • 300 adet sipariş için birim fiyat üzerinden %7 indirim uygulanmaktadır.

İstanbul Toptan Jüt Kese

İstanbul’da üretimi gerçekleştirilen jüt çuval keseler toptan olarak satışa sunulmaktadır. Birbirinden güzel modellere sahip jüt çuvallar son kalite jüt kumaşlardan üretilmektedir. Özenle üretilen jüt keseler web sitemizde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca jüt keseler özelleştirilebilir özelliğe sahiptirler. Özelleştirilebilir özelliği sayesinde İşte Çanta’da jüt çuval keselerin üzerine çeşitli baskı modelleri de yaptırabilirsiniz. Sizlerin isteğine göre baskı modeli İşte Çanta sitesinde uygulanmaktadır. İster şirketinizin logosunu ister adını isterseniz de bambaşka baskı modelleri seçebilirsiniz. Renklerini şeklini ve boyutunu belirleyerek kendi tasarımınızı jüt çuvallar üzerinde görmeniz mümkündür.

Siz de İşte Çanta’da bulunan jüt çuvalları detaylı incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Jüt çuval modellerinden kendinize en uygun modeli seçerek sipariş oluşturabilir ve kaliteli jüt çuvallara sahip olabilirsiniz.

 

Jüt Kese istecanta.com’da Jüt Kese modelleri, Jüt Kese özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile istecanta.com’da

 jüt lavanta kesesi modelleri ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir veya 0212 643 21 00 numaralı hattan satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

JÜT Kumaş Lavanta Kesesi Modelleri ve Fiyatları

Jüt kese istecanta.com da, kaliteli jüt kumaştan üretilmiş ürünlerimiz 5 farklı ebatta stoklarımızda bulunmaktadır. İster 10 adet ister 10 bin adet sipariş verebileceğiniz bu ürünlere transfer baskı ve serigrafi baskı yapılmaktadır. Bir çok alanda kullanılan jüt kese modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

JÜT Kumaş Lavanta Kesesi

Lavanta kesesi olarak kullanılan jüt keseler bir çok ebatta stoklarımızda bulunmaktadır. İster baskılı ister baskısız olarak sipariş verebileceğiniz bu keseler şık ve doğaldır. Promosyon, hediye ve ambalaj olarak kullanılanılmaktadır. Düğün ve kına kesesi olarak da kullanılan bu keseler ülkemizde çokça tercih edilmektedir. Tok duruşu ve doğal dekoratif görünümü ile bir çok alanda kullanılmaktadır.

 Jüt Kese Nereden Alınır ?

Jüt kese ve lavanta kesesi modelleri için istoç ta bulunan mağazımızı ziyaret edebilirsiniz. Daha hızlı ve pratik satın almalar için istecanta.com sitemizden jüt(çuval) keseler kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aynı gün kargo avantajı ile ürünlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstoç mağazamazdan jüt kese satın alabilirsiniz. Jüt kese imalatı yapan firmamız bünyesinde 100 de falza bez çanta ve kese modeli bulunmaktadır.

JÜT KESE İSTOÇ

İstoç jüt ve bez kese modelleri için doğru adres istecanta.com . İstanbul istoç ta bulunan mağazamızdan jüt kese ve bez kese modellerimizi inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız dogrultusununda bir çok boyuttan sipariş verebilirsiniz. Ambalaj ve promosyon olarak kullanabileceğiniz jüt keseler istecanta.com’da .  

Jüt keseler , Jüt kese modellerine göre daha kalın ve tok bir dokuya sahiptir. Kaliteye önem veren müşterilerimize sunacağımız oldukça hoş Jüt kumaştan üretilmiş kese modelleridir. Jüt kese üzerine transfer baskı yapılabilmektedir. 

 

özel baskılı jüt keseler kategorisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://istecanta.com/baskili-bez-cantalar/baskili-jut-cuval-keseler

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.