×

Kanvas Çanta

 

 

 

Kanvas çanta modellerinde daha dayanıklı olması için bir çok üründe kendi kumaştından dikilmiş kulpların yanı sıra örgü kulp ve halat kulpda kullanılmaktadır. Başlıca üretilen modellerimiz, kanvas alışveriş çantası, postacı çantası, sırt çantası ve körüklü modeller olmak üzere üretim sağlanmaktadır. Dokulu yapısı ile daha güzel görseller bu çantalarda canlı durmaktadır. Kanvas çantanın üretiminde 320gr/m ağırlığında pamuk kanvas kumaş kullanılmaktadır.


Ürünler 60'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Çanta Tam Körüklü - 35x40x10 cm
  Tam Körüklü Kanvas Çanta - 35x40x10 cm - Örgü Kulp
  Değerlendirme:
  100%
 2. Kanvas Çanta Saks Mavi Kulp - İç Cepli - 35x40 cm
  Kanvas Çanta Saks Mavi Kulp - İç Cepli - 35x40 cm
  Değerlendirme:
  100%
 3. Kanvas Çanta Kırmızı Kulp - İç Cepli - 35x40 cm
  Kanvas Çanta Kırmızı Kulp - İç Cepli - 35x40 cm
  Değerlendirme:
  100%
 4. Kanvas Çanta Sarı Kulp - İç Cepli-35x40 cm
  Kanvas Çanta Sarı Kulp - İç Cepli-35x40 cm
  Değerlendirme:
  100%
 5. Kanvas Çanta Yeşil Kulp - İç Cepli 35x40cm
  Kanvas Çanta Yeşil Kulp - İç Cepli
  Değerlendirme:
  100%
 6. Kanvas Çanta Fuşya Kulp - İç Cepli - 35x40 cm
  Kanvas Çanta Fuşya Kulp - İç Cepli - 35x40 cm
  Değerlendirme:
  100%
 7. Plaj Çantası Modelleri
  Kanvas Plaj Çantası Kırmızı Kulp 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 8. Kanvas Plaj Çantası Turuncu Kulp 48x41x10 cm
  Kanvas Plaj Çantası Turuncu Kulp 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 9. Büyük Boy Kanvas Çanta
  Kanvas Plaj Çantası Turkuaz Kulp - 48x41x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

Kanvas Çanta Fiyatları ve Modelleri

Kanvas çanta modellerinde daha dayanıklı olması için bir çok üründe örgü kulp kullanılmaktadır. Başlıca üretilen modellerimiz, kanvas alışveriş çantası, postacı çantası, sırt çantası ve körüklü modeller olmak üzere üretim sağlanmaktadır. Dokulu yapısı ile daha güzel görseller bu çantalarda canlı durmaktadır.

Kanvas çanta Sağlamlığı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu kalın kumaştan imal edilmiş çantaları yıpranmadan rahatlıkla uzun seneler kullanabilirsiniz.

Bir çok model çeşidimizi bu sayfadan inceyelebilirsiniz, istenilen ebat ve renkte özel imalat yapılmaktadır. Baskılı veya baskısız olarak ürünlerimizi güvenle web sitemizden adrese teslim olarak satın alabilirsiniz, sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek en doğru çantalara ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 0212 643 21 00 numaralı hatlardan ve destek@istecanta.com mail adresimiz üzerinden ulaşabiirsiniz.

Kanvas Çanta Yapılışı

Diğer bez çantalara oranla, kanvas çantaların yapılışı daha zor ve uzun bir süreçten geçmektedir, alınında uzman baskı teknikerleri ve üretim teknisyenlerimiz ile en kaliteli çantaları size sunmak için tüm yeni teknolojileri takip ediyor, inavosyandan hiç vazgeçmiyoruz. Üretim aşamasındaki her etap, tesislerimizdeki tam donanımlı kalite kontrolcüler tarafından takip edilip, baskı uzmanlarımızın bilgisi ve kullanılan son teknoloji yöntemler ile devam etmektedir.

Kalın kumaştan imal edilen 320gr/m çantalar, daha tok bir duruşa sahiptir, yapılış aşamasında renkli istenilen kumaşlar özel bir yöntem ile boyandıktan sonra, imalat sürecine hazırlanır, istenilen ebata göre kesilen  kumaşlar özel teknikler ile sağlamlaştırılarak dikilir. Kanvas çanta kullanım alanları hakkında bilgiyi https://istecanta.com/blog/kanvas-canta-ozellikleri-nelerdir makalemizden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kanvas Çanta Malzemeleri

Kanvas çantanın üretiminde 320gr/m ağırlığında pamuk kumaş kullanılmaktadır. Bu çantalar ipi, dokusu ve dikiş yapısı itibariyle ağır malzemeler taşımaya uygundur çantaların sapları -kulpları- genel olarak örgü kulptan oluşmaktadır. Genellikle postacı çantası ve daha uzun ömürlü sırt çantaları için de kullanılan çantalara, el işi uygulamaları, ip ve punch işlemeleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Düz 35x40cm kanvas bez çantaları kullanarak sanatcılar kendi eserlerini, kanvas tablolara alternatif olarak en çok satılan  çantalarımızdan Kanvas Bez Çanta'yı tercih etmektedirler. İncelediğiniz bu ürün, empirme, dijital, transfer ve serigrafi baskı çeşitlerini en iyi taşıyan modellemizdir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.