×

Keçeli Kalemler ve Boyalar


13Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Red Apple Keçeli Kalem 12'li
  Red Apple Keçeli Kalem 12'li
 2. Punch İğnesi Seti
  Punch İğnesi Seti
 3. Vidalı Geniş Kasnak 2'li
  Vidalı Geniş Kasnak 2'li
 4. Punch Nakış Seti
  Punch Nakış Seti
 5. Giotto Decor Tekstil Kalemi 6 'lı
  Giotto Decor Tekstil Kalemi 6 'lı
 6. Parmak Boyası 6 Renk
  Red Apple Parmak Boyası 6'lı
per page

TEKSTİL KALEMLERİ VE BOYAMA ÜRÜNLERİ

Çeşitli kalemler, boyalar yardımı ile kumaş boyaması yapmak artık çok kolay. Tekstil kalemleri, renkli keçeli kalemler, kumaş boyası gibi renklendirici ürünleri ile istediğiniz kumaşı boyayabilir ve ortaya harika eserler çıkartabilirsiniz. Şimdi sizlerle bu boyaları daha detaylıca inceleyelim…

Siyah Beyaz ve Diğer Kumaş Boyası Renkleri

Kumaş boyası, İşte Çanta’da birçok renk çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tam 12 rengi ile dilediğiniz şekilde kumaş üzerine boyama yapabilirsiniz. Siyah, beyaz renklerin yanı sıra sarı, kırmızı, mavi, yeşil, pembe, açık mavi, turuncu, fıstık yeşili, mor ve kahverengi renkleri mevcuttur. Bu renklerden istediğinizi seçerek eserinizi oluşturabilirsiniz.

Kumaş Boyası Fiyatları Ne Kadar

Kumaş boyası, kumaşları renklendirmek için kullanılan boyalardır. İşte Çanta’da da satılan kumaş boyası en uygun fiyatları ile sizlere sunulmaktadır.

Kumaş Boyası Nasıl Kullanılır

Kumaş boyamak için öncelikle bir adet kumaş boyası, renk sabitleyici ve çamaşır makinesi ya da iki adet kova gereklidir. Kumaş boyama işlemini evde kullanmadığınız tencere yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Tencerede kumaşı kaynattıktan sonra su dolu leğende kumaşı soğumaya bırakmalı, daha sonra sabitleyiciyi dökmeli ve ardından sıkmalısınız. 

Renkli Keçeli Kalem Fiyatları

İşte Çanta’da bulunan renkli keçeli kalemler ile bez çantalar, kalemlikler, tişörtler ve daha birçok ürün boyanabilmektedir. Oldukça eğlenceli bir aktivite olan çanta, tişört boyama işlemi herkesin ilgisini çekmektedir. Ayrıca kumaş ve çanta boyamalarında kullanılabilen bu renkli keçeli kalemler yıkandığı zaman ürün üzerinden kolaylıkla çıkmaktadır. Sürekli kullanıma uygun renkli keçeli kalemlerin 6’lı ve 12’li seti mevcuttur. 12’li set içerisinde; Siyah, Mavi, Açık Mavi, Yeşil, Fosforlu Yeşil, Açık Yeşil, Kırmızı, Pembe, Turuncu, Kahverengi, Fuşya ve Mor renkleri mevcuttur. 6’lı set içerisinde ise; Siyah, Mavi, Kırmızı, Sarı, Yeşil ve Kahverengi renkleri yer almaktadır.

6’lı renkli keçeli kalem set fiyatı 7,50 tl iken, 12’li renkli keçeli kalem set fiyatı ise 11,90 tl’dir.

Son derece güvenli ve kokusuz olan renkli keçeli kalemler amonyak içermez. Her türlü kumaş üzerine uygulanabilir ve de kolay kurur.

Etkinlikler İçin Parmak Boyası

Etkinlikler için kullanılan parmak boyası 6'lı şekilde bulunmaktadır. İşte Çanta’da bulunan parmak boyası çocukların yaratıcılıklarının ve motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Su bazlı parmak boyası suda çözülme özelliğine sahiptir. Yıkanabilir oyun boyası olan bu boyalar son derece güvenilir bir içeriğe sahip olduğu için gönül rahatlığı kullanabilirsiniz. Parmak boyalarını ister çocuğunuz için isterseniz de kendiniz için satın alabilirsiniz.

Kasnak, Punch İğnesi ve Punch Seti

Son zamanlarda kasnak ile puch işleme en çok tercih edilen tekniklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kasnak, kumaş üzerine rahatça işlem yapabilmeniz için kullanılan bir alettir. Kasnak yardımı ile kumaş üzerine istediğiniz işlemeyi yapabilir ve ortaya muazzam eserler çıkartabilirsiniz. İşte Çanta’da bulunan ve de en çok tercih edilen kasnak ölçüleri; çap ölçüsü 20cm ve bir diğeri çap ölçüsü 25cm olan kasnaklardır. Bu iki farklı ölçüde olan kasnaklardan hangisi size uygunsa onu tercih edebilir ve işlemelerinizi rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca bu kasnaklar, vidalı özellikleri ile son derece rahat bir kullanım sunmaktadır. Farklı tip ve de büyüklükteki iğneler sayesinde her ebatta kasnak işçiliği yapılabilir. Bu sayede istediğiniz çeşitte kasnak ürünleri oluşturulabilirsiniz.

Günümüzün en popüler örgü işleme tekniği olan punch seti ile her türlü işlemeyi yapabilirsiniz. Punch iğne seti içerisinde bulunan ürünler ile üç boyutlu gibi görünen nakışlar oluşturulur. Set içerisinde, ihtiyacınız olan punch iğne başlığı ve de farklı ebatlarda iğne uçları bulunmaktadır. Bu ürünler yardımı ile nakış işleme yapılır ancak bu işlem kumaşın tersinden yapılır. Bu işlem bittikten sonra ise nakış kumaşı ters çevrilir ve ortaya harika görüntüler çıkar. 

Punch set içerisinde bulunan ürünler; 1 adet ince uç, 1 adet kalın uç,1 adet ayarlanabilir ana iğne, 2 adet iplik geçirme aparatıdır.

Bu yazımızda sizler için İşte Çanta’da bulunan boyama ürünlerini tanıttık. Siz de kumaş boyama işlemi için ister keçeli kalemleri, ister kumaş boyasını isterseniz de parmak boyasını tercih edebilir, en uygun boyaları seçerek ortaya harika eserler koyabilirsiniz.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.