×

Tişört Boyama


 

 

Boyanabilir Çocuk Tişört Modelleri

Tişört boyama etkinliği uygulanması aşamasında öğrenciler hem eğlenirler hem de uyguladıkları desenleri öğrenmiş olurlar. Yaratıcı ve öğretici bir sınıf etkinliği için tişört boyama setlerimize göz atabilirsiniz

Kız ve erkek çocukların ilgi alanına uygun olarak farklı desen seçeneklerine sahip, tişört boyama modellerini sizler için tasarladık. Kendi boyadığı tişörtü giyen çocuklarda güven duygusu geliştirir. 

Ürünler 25'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Tişört Boyama Seti
  Tişört Boyama Seti ( Kalemlik Hediyeli) - 12 Adet Çocuk Tişört / 4 Adet Parmak Boyası
 2. Tişört boyama Seti Sınıf Etkinliği
  Tişört Boyama Sınıf Seti (Kalemlik Hediyeli) - 12 Adet Çocuk Tişört / 3 Adet Kumaş Kalemi
 3. Parmak Boyası 6 Renk
  Red Apple Parmak Boyası 6'lı
 4. Red Apple Keçeli Kalem 12'li
  Red Apple Keçeli Kalem 12'li
Sayfa
per page

T-SHIRT BOYAMA 

Düz t-shirtleri daha eğlenceli ve kişiye özel hale getirmenin en güzel yollarından biri olan t-shirt boyama yöntemi herkesin keyifle yapacağı bir etkinliktir. T- shirt boyama etkinlikleri ile hem kendinize hem de sevdiklerinize güzel bir anı bırakabilirsiniz. Günümüzde klasikleşen t-shirtlerden sıkılan herkes için farklı bir alternatif olarak, boyadığınız t-shirtleri severek üzerinizde taşıyabilirsiniz. Yapması ve kullanması oldukça keyifli olan bu t- shirtlerle kendinize bambaşka bir stil yaratabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tüm ürünler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Yine tüm bu ürünler için web sitemize göz atabilirsiniz. 

T-shirt Boyama Seti ve Desenleri

Birbirinden farklı renk ve desende hazırlanan t- shirtler arasından seçim yapmak da oldukça zor. Boyadığınız t-shirtleri özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilir, çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek ya da kendiniz için benzersiz tasarımlar yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan; anneler günü t-shirt boyama seti, desenli t-shirt boyama seti ve tek tek de ulaşabileceğiniz çeşitli desenlere sahip t-shirtler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Beyaz ve Desenli Boyanabilir T- shirt Fiyatları

Boyadığınız t-shirtler keyifli bir etkinlik sonunda size harika bir anı olarak kalacaktır. Kişiye özel olması nedeniyle boyanabilir t-shirtlere olan ilgi de gün geçtikçe artıyor. Birbirinden farklı model ve çeşitte üretilen t-shirtler arasından dilediğiniz renk veya deseni tercih edebilirsiniz. Beyaz ve desenli boyanabilir t-shirtleri en uygun fiyata sizler için sunuyoruz. T-shirt boyama etkinliği için istediğiniz t-shirtlere tek tek de ulaşabileceğiniz gibi set olarak da temin edebilirsiniz.

Okul Öncesi T-shirt Boyama Etkinliği

Aktiviteler ve yaratıcı oyunların, çocukların gelişimini desteklemede son derece önemli rolü vardır. Özellikle t-shirt boyama etkinlikleri ile çocuklarınızla keyifli vakit geçirirken gelişimlerini de desteklemiş olacaksınız. Birbirinden farklı renklerde, istedikleri tasarımları yapmak okul öncesi dönemde hayal gücü gelişimlerine de katkı sağlayacaktır. Boyanabilir t-shirt yardımıyla çocuklarınızın hayal dünyasından bir parça da size anı kalmış olacak. Manevi anlamları da olan bu t-shirtler yıllar geçse de sizinle birlikte yaşamaya devam edecek. Farklı yaş grupları için eğlenceli bir aktivite ortamı oluşturacak t-shirt boyama etkinlikleri ile çocuklar kendi hayal dünyalarını t-shirte dökecek ve sağlığa zararsız bu ürünlerle kendi tasarımlarını güvenle üzerlerinde taşıyacaklar. Tüm bunlarla birlikte el beceriler için de destekleyici bir etkinlik olan t-shirt boyama etkinliği sizin ve çocuklarınızın çok seveceği uygulamalar arasında yer alacaktır. Yaratıcı ve öğretici bir etkinlik için sitemizde yer alan t-shirt boyama setlerimizi inceleyebilirsiniz. 

T-shirt Boyama Nasıl Yapılır? Hangi Malzemeler Gerekir?

Son derece keyifli bir etkinlik olan t-shirt boyama etkinlikleri için hangi malzemelere ihtiyaç olduğu da çokça araştırılan konular arasında yer alıyor. Düz bir t-shirt üstüne dilediğiniz tasarımı yapabileceğiniz gibi hazır desenler arasından da seçim yapabilirsiniz. Buna karar verdikten sonra kumaş boyası, sulu boya veya keçeli kalemler ile tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Çocuklarınız ile birlikte t-shirt boyama etkinliği yapıyorsanız parmak boyalar kullanmak etkinliği daha da eğlenceli hale getirecektir. İsterseniz yıkanınca çıkabilen isterseniz de kalıcı olmak üzere 2 farklı seçenekteki boya kalemlerimizi kullanabilirsiniz. 

Bu süreçte sizin ve çocuklarınızın sağlığını düşünerek hazırladığımız ürünlerimizde kanserojen madde olmamasına da ayrıca özen gösteriyoruz. Bu keyifli etkinlik için web sitemizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü seçerek güvenle kullanabilirsiniz.  

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.