×

Hakkımızda

istacanta.com

Pamusan Natural Teksil firmamızın başlıca faaliyet alanları promosyon bez çanta, hediyelik bez çanta ve hobi malzemeleridir. istecanta.com bez çanta alanında faaliyet gösteren türkiyenin en büyük online toptan bez çanta marketidir. istecanta.com üretim ve satış alanında hizmet veren 60 kişilik kadrosu ile hem yurt içi hem de yurt dışı faaliyetlerine devam etmektedir. istecanta.com'un toplamda 1000 m2'lik üretim alanı ve 1 adet 200 m2'lik toptan satış mağazası bulunmaktadır. Online alışveriş sitemiz istecanta.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarında faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo ve ücretsiz iade avantajı ile istecanta.com bez çanta sektöründe online satış firmaları arasında lider firma olma durumunu sürdürüyor. En çok tercih edilen bez çanta ve farklı çanta modellerini satan alışveriş sitesi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İnsan sağlığı ve çevreyi koruyucu bir ürün satmaktan keyif alıyoruz.

Vizyonumuz

“Daha temiz bir dünya için” sloganı ile yola çıkan istecanta.com, kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya “şeklen” değil, “özünde” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı felsefe edinmiştir.

Misyonumuz

Türkiye ve dünyanın her tarafına organik ham bez çantalar üreten firmamız hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider bez çanta firmasıdır.

  • TEL: 0212 526 78 78

Showroom : Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.SokakNo:78 Bağcılar/İSTANBUL
Fabrika       : Mutsan San.Sit. İOSB 4.BLOK No:27 başakşehir, İstanbul, Türkiye

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ