Hakkımızda

istacanta.com

bez çanta alanında faaliyet gösteren türkiyenin en büyük online toptan bez çanta marketidir. istecanta.com uzman çalışanları ile sektöre yön vermektedir. istecanta.com 'un toplamda 800 m2 lik üretim alanı ve 1 adet toptan satış mağazası bulunmaktadır. Online alışveriş sitemiz istecanta.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarında faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo ve ücretsiz iade avantajı ile istecanta.com bez çanta sektöründe online satış firmaları arasında lider firma olma durumunu sürdürüyor. En çok tercih edilen Bezçanta ve farklı çanta modellerini satan alışveriş sitesi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İnsan sağlığı ve çevreyi koruyucu bir ürün satmaktan keyif alıyoruz.


Vizyonumuz

“Daha temiz bir dünya için” sloganı ile yola çıkan istecanta.com, kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya “şeklen” değil, “özünde” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı felsefe edinmiştir.

Misyonumuz

Türkiye ve dünyanın her tarafına organik ham bez çantalar üreten firmamız hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider bez çanta firmadır.
  • Bez çanta - istecanta
  • TEL: 0212 643 21 00

  • Hobyar Mahallesi Hocahanı sokak
    No:8/113 Akhan Fatih/İSTANBUL

En çok satan ürünlerimiz