×

Hakkımızda

İstecanta.com, Pamusan Natural Tekstil firmasının önde gelen faaliyet alanlarından biri olan promosyon bez çantaları, hediyelik bez çantaları ve hobi malzemeleri gibi ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştiren Türkiye'nin en büyük online toptan bez çanta marketidir.

Sektöründe lider konumda olan istecanta.com, üretim ve satış alanında 60 kişilik bir kadro ile faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hizmet veren firma, toplamda 1000 m2'lik üretim alanı ve 1 adet 200 m2'lik toptan satış mağazası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Online alışveriş sitemiz istecanta.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo ve ücretsiz iade imkanları sayesinde müşterilerimiz, alışverişlerinde güvenle ve rahatlıkla tercih edebilirler.

İstecanta.com, bez çanta sektöründe lider konumunda olmanın yanı sıra, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir firma olarak da önemli bir yere sahiptir. Kaliteli ve organik ham bez çantalar üretmek, doğaya duyarlı ürünler sunmak ve temiz bir dünya yaratmak, istecanta.com'un felsefesinde önemli bir yere sahiptir.

Vizyonumuz, "Daha temiz bir dünya için" sloganı ile yola çıkan istecanta.com, bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya duyarlı ürünler sunarak kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturma hedefine sahiptir.

Misyonumuz ise, Türkiye ve dünyanın her yerine organik ham bez çantalar üreten firmamız, hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider bez çanta firması olmayı sürdürmektir.

İstecanta.com, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak, sektöründe lider konumunu korumaktadır.


TEL : 0212 526 78 78 - 0212 643 21 00

Showroom: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, 2445.SokakNo:78 Bağcılar/İSTANBUL 34218, Türkiye
Fabrika: Mutsan San.Sit. İOSB 4.BLOK No:27 başakşehir, İstanbul, Türkiye

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.