×

Promosyon Bez Çanta


Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 122

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
 1. Bağcıklı Rips Çanta
 2. Promosyon Beyaz Tela Çanta - Market Çantası
 3. Hambez Alışveriş Çantası - Market Çantası
 4. Hambez Çift Kulp Alışveriş Çantası - Market Çantası
 5. Kanvas Çift Kulplu Alışveriş Çantası - Market Çantası
 6. Yeşil Tela Çanta - Market Çantası
 7. Tela Çanta Yeşil Biyeli - Market Çantası
 8. Tela Beyaz Çanta - Market Çantası
 9. Kanvas Yeşil Clutch Çanta - Market Çantası
 10. Promosyon Bez Çanta - Pastane Çantası
 11. Promosyon Bez Çanta - Pastane 2 Renk Baskılı
 12. Promosyon Bez Çanta - Pastane Çıtır Fırın
 13. Promosyon Alışveriş Çantası - Halat Kulp Tam Zemin
 14. Promosyon Tela Çanta - Market Çantası
 15. Promosyon Katlanabilir Alışveriş Çantası - Siyah Renk
 16. Promosyon Katlanabilir Alışveriş Çantası - 2 Renk Baskılı
 17. Promosyon Alışveriş Çantası - Market Çantası
 18. Promosyon Siyah Alışveriş Çantası Çift Kulp
 19. Promosyon Katlanabilir Kırmızı Alışveriş Çantası
 20. Promosyon Katlanabilir Lastikli Market Çantası
 21. Promosyon Çift Kulplu Alışveriş Çantası
 22. Promosyon Baskılı Alışveriş Market Çantası
 23. Lacivert Gabardin Baskılı Alışveriş Çantası
 24. Sarı Kanvas Alışveriş Çantası
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 122

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

Toptan Bez Çanta ihtiyaçlarınız için promosyon çanta firmamızdan mail veya telefon ile bez çanta fiyatlarını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.Baskılı/baskısız promosyon bez çantaimalatı yapan firmamız her çeşit renk ve boyda bez çanta üretebilmektedir. Ürünler pamuk olduğundan serigrafi baskı, Transfer (resim) baskı veya özel dijital baskı yapılabilmektedir. Diğer baskı teknikleri pamuk çantalar üzerinde olumlu sonuç vermemektedir. Eşantiyon çanta modellerimiz bu sayfada bulunmaktadır.

Promosyon Sırt Çantası

En çok tercih edilen bez sırt çantası modelleri istecanta.com' da. Promosyon Çanta imalat ve tedarik hizmeti istecanta.com' da 0212 643 21 00 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Baskısız toptan promosyon bez çanta imalatı yapılmaktadır. Baskılı/Baskısız fiyatları, ister 20 adet, ister 20bin Adet. Üretici firma.Hızlı Üretim Bez Çanta İmalat.

Fuar Çantası

Fuar Çantası olarak kullanabileceğiniz, ürün ve firma tanıtımı yapılan çantalar arasında bez çantalar da yer almaktadır. Eşantiyon ve numune ürünlerinizi rahatlıkla müşterilerinize bez çantaları kullanarak verebilirsiniz. Müşterileriniz ve fuarlarda sizi ziyaret eden hedef kitlenize hem güzel bir hediye, kullanışlı bir ürün hem de reklam amaçlı bir mecraya dönüştürebilirsiniz.

Reklam Çanta

Acil ve 500 adet bez çanta altındaki baskılar için dijital baskı ve ya transfer baskı önermekteyiz. promosyon ve ya baskılı tasarım çanta yaptırmak istiyorsanız adetleriniz düşük modelleriniz çok ise dijital baskı veya transfer baskı tam size göre. Diğer bir baskı çeşidimiz olan emprime baskı 500 adet ve üzeri tek tip tasarımlar için yapılabilmektedir. Emprime baskı pamuk üzerine yapılan en uzun ömürlü promosyon çanta baskısıdır.

Promosyon Bez Çanta

En çok tercih edilen ürünlerin başında ham bez çanta ve tela çanta gelmektedir. kaliteli bir çata isteyenler biraz daha gramajı yüksek çantaları tercih etmektedi. Poşet yasağından sonra bez çanta ve tela çanta kullanımının artmasıyla bir çok yeni model piyasaya çıkmıştır. firmamız kendisine özel ürettiği modeller ile hizmetinizdedir. taleplerinizi müşteri temsilcilerimize iletmeniz halinde en uygun ürünü size tavsiye edeceklerdir. 15 milyondan fazla çanta üreten firmamız bu konuda yeterli tecrübe ve bilgi birikimini sahiptir. Ülkemizdeki bir çok organizasyona promosyon çanta tedariğin yapan ekibimiz size en uygun ürünü belirlemekten mutluluk duyacaktır. hemen bize ulaşabilirsiniz destek@istecanta.com veya 02126432100 numaralı hattan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. size atanan temsilci ile süreci yakından takip ederek her aşamasında bilgilendiriliyor olacaksınız. Numune ve daha önceden yapılmış örnek çantalar ile kendi ihtiyacınıza göre çanta seçeme avantajı elde edebilirsiniz. numune gönderimi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. sizde profesyonel bir hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz. her türlü sorun ve öneririnizi bize iletmenizden mutluluk duyarız.

Bez Çanta Nereden Alınır?

Eğer bu sorunun cevabını arıyorsanız ve bu satırları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

https://istecanta.com/blog/bez-canta-nereden-alinir

Kişisel kullanım için ya da kurumsal tanıtımlar için bez çantalar yıllardır sektörün öncü firması olan İşte Çanta'dan alınır. Bez çanta denince akıllara ilk gelen marka olmanın sorumluluğu ve bilinciyle her geçen gün siz müşterilerimizin daha iyi hizmet alıp, daha kaliteli bez çantalara sahip olması için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

Promosyon Tişört

Pamusan olarak diğer bir markamız, işte tişört kapsamında, promosyon amaçlı kullanımlarda yardımcı olması açısından, uygun fiyatlı promosyon tişört ürünleri de üretmekteyiz. Daha önce yaptığımız kurumsl logo baskılı ürünlere https://istetisort.com/kurumsal adresinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünler ile ilgili fiyat bilgisi sorgulayabilirsiniz.