×

Okul Çantası

16Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. ip-buzgulu-bez-canta
  İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Küçük boy 35x40 cm
 2. ip-buzgulu-kanvas-sirt-cantasi
  Kanvas Sırt Çanta
 3. Promosyon Çanta - Gabardin Sırt Çantası 40x50 cm AE
  Promosyon Çanta - Gabardin Sırt Çantası 40x50 cm AE
 4. Imperteks Promosyon Sarı Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Sarı Büzgülü Sırt Çantası - Google
 5. Imperteks Promosyon Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - Google
 6. Imperteks Promosyon Mavi Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Mavi Büzgülü Sırt Çantası - Google
 7. Imperteks Promosyon Yeşil Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Yeşil Büzgülü Sırt Çantası - Google
 8. Empirme Baskılı Siyah Kalemlik
  Siyah Kalemlik 19x10x4cm Baskılı - Okul
 9. Promosyon Büzgülü İmperteks Çanta - Okul Çantası
  Promosyon Büzgülü İmperteks Çanta - Okul Çantası
 10. Promosyon Baskılı VIP Sırt Çantası - Okul Çantası
  Promosyon Baskılı VIP Sırt Çantası - Okul Çantası
 11. Postacı Çanta - Logo Baskılı Okul Çantası
  Postacı Çanta - Logo Baskılı Okul Çantası
 12. Heybe Çanta - Logo Baskılı Okul Çantası
  Heybe Çanta - Logo Baskılı Okul Çantası
 13. Promosyon Büzgülü İmperteks Çanta - Okul Çantası
  Promosyon Büzgülü İmperteks Çanta - Okul Çantası
 14. Promosyon Büzgülü Sırt Çanta - 32x42cm
  Promosyon Büzgülü Sırt Çantası - 32x42cm
 15. Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - 35x40 cm
  Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - 35x40 cm
 16. Kırmızı Promosyon Kanvas Çanta - Popcorn
  Kırmızı Promosyon Kanvas Çanta - 35x40cm
per page

OKUL ÇANTASI

Çanta hayatımızda eşyalarımızı kolayca taşıyabilmemizi sağlayan araçlardandır. Tarihi yıllar öncesine dayanan çantalar günümüze ulaşana kadar şekil ve boyut olarak birçok değişime uğramıştır. Çantaların boyut ve kumaşların farklılık göstermesi kullanım alanlarının ayrılmasına sebep olmuştur. Çantalar kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Çanta çeşitleri; plaj çantası, alışveriş çantası, okul çantası vb. olarak sıralanabilir. Büyük bir yaş grubunun en önemli ihtiyaçlarından birisi okul çantalarıdır. Okul çantaları eğitim hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Defterleri, kitapları ve kalemleri kolayca taşımamızı sağlarken kombinlerin önemli bir parçasını oluşturur. Kombinler için hoş görünüm ne kadar önemli olsa da çantanın kalitesi de önemlidir. Uzun süre kullanıma uygun olacak kaliteli malzemelerden üretilmesinin yanında çevreye zarar vermemesi de bizler için oldukça değerlidir. Sizler de kız erkek fark etmeksizin her yaş grubuna hitap edebilecek çevre dostu, kaliteli çantalar arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz.

KIZ VE ERKEK OKUL ÇANTASI

Okulda akademik başarı elde etmek bizler için oldukça önemlidir. Derslerde başarılı olmak, sevilen ve ilgi gören bir kişi olmayı birçok kişi ister. Akademik başarınızla hocalarınızın övgüsünü kazanırken çantalarınızla tarzınızı yansıtarak arkadaşlarınızın övgüsünü de alabilirsiniz. Okul kıyafetlerinin tekdüzeliğine renk katacak çantalara sahip olmak sizleri ön plana çıkararak tarzınızı ve yaşam stilinizi yansıtmanızı sağlar. Kız erkek fark etmeksizin okul hayatında hepimiz çantaya ihtiyaç duyarız. Çanta yalnızca ihtiyacımız olan araçları taşımaktan öte bizler için yaşam tarzımızı yansıtmanın, yollarından birisidir. Rengarenk kumaşlar ve birbirinden farklı baskılar sayesinde havalı bir görünüm elde ederken ayarlanabilir askı ve %100 pamuklu kumaş sayesinde rahatlıktan ödün vermeyeceğiniz çantalara sahip olabilirsiniz. Çantanıza uygulanmasını istediğiniz baskıyı kendiniz tasarlayabilir ya da internet sitelerinden yararlanarak kendinize özel çantanızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz tasarladığınız baskılı çantaları arkadaşlarınıza hediye ederek onların ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz.

PROMOSYON LOGO BASKILI OKUL ÇANTALARI

Tarzınıza en uygun baskıyı seçerek okul hayatında bile şıklığı yakalayabilirsiniz. Kanvas Vip sırt çantası, büzgülü çanta, postacı çanta ve heybe çanta modelleriyle kendinize en uygun promosyon çantayı seçebilirsiniz. Geniş ve rahat kullanımları sayesinde eşyalarınızı sorunsuzca taşırken birbirinden farklı tasarımlarla hayalinizdeki görünümü elde edebilirsiniz. Dilerseniz çantanıza uygulanacak baskıyı kendiniz tasarlayabilir dilerseniz de web sitelerinden yardım alarak istediğiniz baskıyı çantanıza özel olarak uygulamasını yaptırabilirsiniz. 

İLKOKUL, LİSE ÜNİVERSİTE OKUL ÇANTASI

Çantalar yaş fark etmeksizin hemen hemen her yaş grubunun önemli bir ihtiyacıdır. İlkokul, lise ve üniversite fark etmeksizin her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği çanta modelleri sitemizde mevcut. Ayarlanabilir askıları sayesinde kendi boyunuza uygun hale getirebilirsiniz. Çocuklar için çizgi film karakteri, gençler için dizi film replikleri gibi çeşitli baskılarla çantaları yaşınıza, tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. %100 pamuktan üretilen çevre dostu çantalara 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

TOPTAN OKUL ÇANTASI FİYATLARI

Okul çantaları tarzınızı ve zevkinizi yansıtmanızı sağlayacak en önemli parçalardan biridir. Çanta fiyatları birçok faktörden dolayı değişiklik göstermektedir. Çantanın boyutu, kumaşı, baskısı bunlardan bazılarıdır. Okul çantaların toptan olarak da ulaşabilmektesiniz. Dilediğiniz model ve boyuttaki çantanızı seçerek dilediğiniz sayıda çantayı uygun fiyat garantisiyle güvenle sipariş edebilirsiniz.

 

Baskılarda kullanılan boyaların kaliteli olmasına ve çantaların uzun ömürlü kullanım açısından uygun olmasına son derece önem veriyoruz. Çevre kirliliğini önlemek ve doğaya verilen zararı en aza indirmek için sizlere de bez çantaları tercih etmenizi öneriyoruz. Kız okul çantaları,erkek okul çantaları, baskılı çantalar ve daha birçok çeşit için İstecanta.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.