×

Baskılı Jüt (Çuval) Keseler

13Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Jüt (Çuval) Kese Set
  Jüt Kese Set - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺499,00
 2. Promosyon Jüt (Çuval) Kese 10x13 cm - Çuval İpli
  Promosyon Jüt (Çuval) Kese 10x13 cm - Çuval İpli
 3. Jüt (Çuval) Çanta - Deri Kulp 48x41 cm
  Jüt Çanta - Deri Kulp 48x41 cm
per page

Özel Baskılı Jüt keseler

 Jüt kumaştan imal edilmiş 5 farklı boyda jüt keselerimize istediğiniz baskıyı uyguluyoruz. Ambalaj, kına, düğün,lavanta ve gıda keseleri olarak kullanabileceğiniz bu keselere hemen ulaşmak için online sipariş gerçekleştirebilirsiniz. Jüt kese organik ve doğal yapısı ile şık ve dekoratif bir görünüm vermektedir. Bir çok alanda kullanılan bu keseleri istediğiniz şekilde özelleştirebiliriz. Logo baskılı jüt kese satın alarak ürünlerinizi logo baskılı keselere koyabilirsiniz.

 Transfer Baskılı Çuval kese – Baskı Bilgilendirmesi

 Çok renkli siparişlerinizde trasnfer baskı uygulaması yapılmaktadır. Kağıt izinin jüt kumaş üzerinde silikte olsa belli olduğu baskı tipidir, çok renkli baskıda tek çözüm transfer baskıdır. Transfer kâğıdı izi azda olsa belli olmaktadır. Ürün görselliği açısından rahatsız edici bir durum bulunmamaktadır. Ürün görsellerinde izli ve izsin görselleri görebilirsiniz. Tek renk 100 adet üzeri tasarımlarda izsiz baskı uygulanabilmektedir. 100 adet altı çok renk veya tek renk işlerde kağıt izi gözükmektedir. Baskı teknikleri gereği çok renkli baskılarda bu balmumu izi çıkması gayet doğaldır. Tarafınıza iletilecek olan ilk baskı numunesinde bu izi gözlemleyebilirsiniz. Jüt kumaş üzerinde rahatsız etmeyen , şık bir baskı çıkmaktadır. İzsin baskı sadece 100 adet üzeri tek renk tasarımlarınızda uygulanabilir. Serigrafi baskı yöntemi ile yapıldığı için tek renk çalışmalarınızda  uygulanması mümkündür.

 Jüt kese nereden alınır ?

 Jüt kese istoç istecanta mağazasından ve istecanta.com adresinden online olarak satın alınır. Siparişleriniz baskısız olması durumunda aynı gün kargo edilir. Özel baskılı siparişleriniz 2-3 gün içerisinde sevk edilir. Baskılı siparişlerinizde ilk baskı ve pc ortamında baskı önizleme dosyaları siparişiniz sonrasında size iletilir.

 Jüt Lavanta keseleri

 Jüt keseler özellikle lavanta ve kokulu çiçeklerin saklanmasından kullanıldığı gibi düğün nişan gibi organizasyonlarda da kullanılmaktadır. Hayal gücünüz ve ihtiyacınıza göre kullanım alanınızı seçebilirsiniz. Günümüzde organik ürün sergilenmesin de ve istiflenmesinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı hattan veya destek@istecanta.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Baskısız jüt keselere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://istecanta.com/bez-canta/bez-keseler/jut-keseler

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.