×

Yastık Kılıfı

17Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Yastık Kılıfı - Beyaz
  Yastık Kılıfı - Beyaz
  Değerlendirme:
  100%
 2. Yastık Kılıfı Set
  Yastık Kılıfı Set
  Değerlendirme:
  100%
  ₺650,00
 3. Kırlent İçi 45 x 45 cm Silikon Elyaf
  Kırlent İçi 45 x 45 cm Silikon Elyaf
 4. 4LÜ Kırlent İçi 45 x 45 cm Silikon Elyaf
  4LÜ Kırlent İçi 45 x 45 cm Silikon Elyaf
 5. Yastık Kılıfı - Beyaz (Özelleştirilebilir)
  Yastık Kılıfı - Beyaz (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
per page

YASTIK KILIFI VE KIRLENT İÇİ

Yastıkları koruma amacıyla üretilen ve üzerine çeşitli modeller, renkler ile farklı bir görünüm kazandırılarak satışa sunulan yastık kılıfları son derece kullanışlı ürünlerdir. Evinizin oturma odasında, yatak odasında, balkonlarda ve farklı yerlerde kullanabileceğiniz kırlentler sizlere konfor sağlayacaktır. Sağladığı konforun yanı sıra kullandığınız odaya modern bir hava katacak ve sizlere her anınızda eşlik edeceklerdir.

Bu yazımızda yastık kılıfı modellerini, yatık kılıfı fiyatlarını, boyutlarını ve kırlent içi yastık fiyatlarını detaylı şekilde inceleyeceğiz. İşte başlayalım…

Beyaz ve Düz Renk Yastık Kılıfı Modelleri

İşte Çanta sizler için düz renklerde yastık kılıfları üretmektedir. Bu yastık kılıfları %100 pamuk gabardin kumaştan üretilen 43x43 cm ebatlarında yumuşak dokulu bir kılıftır. Yastık kılıfları 6 farklı renkten oluşmaktadır, bu renkler; beyaz, bej, siyah, mavi, turuncu ve antrasit renkleridir. Yastık kılıfları düz renklere sahip olduğundan kendi zevkinize en uygun olanı tercih ederek istediğiniz her yerde kullanmanız mümkündür. Ayrıca yastık kılıflarında fermuar detayı bulunmaktadır. Fermuar detayı kullanıcıya rahat bir kullanım sağlamakta ve içerisindeki kırlentin çıkma olasılığını ortadan kaldırmaktadır.

Yastık Kılıfı Boyutları

İşte Çanta sitesinde, %100 pamuk gabardin kumaştan üretilen yastık kılıfları, tek boyut olarak belirlenmiş ve o şekilde üretilmiştir. Ortalama boyutlara sahip olan bu yastık kılıfları ne çok büyük ne de çok küçüktür. İdeal olarak belirlenen 43x43 cm olarak tasarlanmıştır. Bu boyutlarda 6 farklı rengi mevcuttur. 

Toptan Ucuz Yastık Kılıfı Fiyatları

Yastık kılıfları, İşte Çanta sitesinde tekli olduğu gibi toptan olarak da satılmaktadır.  Tekli yastık kılıfı fiyatı 14,50 tl olarak belirlenmiş, toptan olarak yani 6’lı set şeklinde satıldığında ise 79,90 tl olarak belirlenmiştir. İşte Çanta toptan satın alımlarda kullanıcıyı düşünerek indirim uygulamaktadır.

Kırlent İçi Yastık Fiyatları

Kırlent içi için üretilen silikon elyaflar 2 farklı şekilde satışa sunulmuştur. Bunlardan ilki tekli satış, diğeri de 4’lü yani set halindeki satıştır. Kırlent içi silikon elyafın boyutları yine ideal olan, 45x45 cm olarak belirlenmiştir. Kırlent içi silikon elyaf fiyatları ise tekli alımlarda 19,90 tl iken, toplu almayı tercih edenler için 69 tl olarak belirlenmiştir. Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yastıkları toptan olarak satın almanız sizler için daha hesaplı olacaktır. Kırlent içi alırken renkli renkli üretilmiş olan yastık kılıflarından satın almayı unutmayın.

Bu yazımızda yastık kılıflarını ve yastık kılıflarının içini dolduracak kırlent içi silikon elyafları inceledik. Siz de evinize renk katmak ya da evinizde farklı bir hava yaratmak için kırlent almak düşüncesine sahipseniz İşte Çanta sitesinde yer alan çeşitli renklerde üretilmiş yastık kılıflarını ve yastık kılıflarınızın içerisine yerleştirmek için kırlent içi elyafları inceleyebilirsiniz. Hemen ister tekli isterseniz de toplu olarak sipariş verebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.