×

Baskılı Tişört

Ürünler 31'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

Dijital Baskılı Tişört Modelleri

Özel baskılı tişört modellerinde dilediğiniz baskıyı tarafımıza gönderin, seçtiğiniz tişört üzerine dijital baskı yöntemi ile baskısını yapalım.

Baskılı Tişörtler

Tişört baskı merkezi hizmetlerimiz ile firma logonuzu tişört, sweatshirt, şapka, önlük, mont, gömlek gibi ürünlere baskı yaptırabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için İşte Tişört markamızın Tişört Baskı bölümünü inceleyebilirsiniz. Baskı merkezi, baskılı tişört bölümünde sizlere şu kategorilerde ürünlerimizi gösteriyoruz.

  • Baskılı V yaka
  • Baskılı, yuvarlak yaka
  • Baskılı, polo yaka
  • Baskılı promosyon tişört
  • Baskılı çocuk tişört

Tişört modelini ve rengini belirledikten sonra firma logonuzu kullanarak, istediğiniz sayıda tişört baskısını kısa sürede hazırlayarak sizlere teslim ediyoruz. Logo baskılarını, tişörtlerin sağ göğüs bölümüne kaliteli bir şekilde, orijinal firma renklerini kullanarak yapıyoruz.

Personel Tişörtleri

Firmalar, kendi çalışma alanlarında, elemanlarının tek tip giyinmesini sağlamak için tek renk ve üzerinde logoları bulunan tişörtleri kullanırlar. Büyük firmaların, özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullandıkları bir yöntemdir. Her firmaya özgü özel tasarımlar yapıyoruz. Çalışan sayısı fazla olan firmalar, her bölüm için farklı renkte tişört talebinde bulunabiliyor. Bu sayede, hangi personelin hangi bölümde çalıştığını, kimlerin çalışma alanı içerisinde bulunduğunu tespit edebiliyorlar. Personel tişörtü taleplerinde, belirtilen boy ve ölçülerde ürünleri hemen hazırlıyor, logo baskılarını oluşturarak kısa sürede teslim ediyoruz.

Toptan Tişört Baskıları

Firmamız, farklı sektörlerde bulunan kurumlara hizmet vermektedir. Baskı merkezimizde verdiğimiz hizmetlerimiz ile firmalara, eğitim kurumlarına ve tüm sektörlere özel baskılı tişörtleri toptan hazırlıyoruz. Toptan baskı ürünlerimizin maliyeti daha düşük olmaktadır. Web sitemiz üzerinden ürün çeşitlerimizi inceleyebilir, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. Kendin tasarla bölümünden, logonuzu yükleyerek, farklı renk ve modeldeki tişörtler üzerinde çalışmalarınızı yapabilir, elde edeceğiniz ürün görünüşünü oluşturabilirsiniz.

Baskı Hizmetleri

Baskılı ve baskısız tişört üretimlerimizi kesintisiz olarak yapıyoruz. Toptan üretimler yapıyor ve sipariş durumlarına göre özel baskı teknikleri ve makinelerimiz ile günlük 10.000 adet baskı gerçekleştiriyoruz. Tişört malzemesini, rengini ve ölçülerini belirttiğinizde, baskı işlemleri hemen başlayacaktır. Firma logoları ile yapılacak olan baskılar daha kolay olmaktadır. Logolar ölçü olarak diğer baskı türlerine göre küçüktür ve daha az boya kullanılmaktadır. Bazı firmalar, logolarını farklı renkler kullanarak tişörtlere basılmasını istemektedir. Siparişlerinizi oluştururken, renk seçimini ve hangi renkten kaç adet olacağını belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.