×

Boyanabilir Büzgülü Sırt Çantaları

21Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Bammerz Boyanabilir  Büzgülü Bez Çanta Kelebek - Zıpzıp
    Bammerz Boyanabilir Büzgülü Bez Çanta Kelebek - Zıpzıp
  2. Bammerz Boyanabilir  Büzgülü Bez Çanta Ayçicek Çocuk
    Bammerz Boyanabilir Büzgülü Bez Çanta Ayçicek Çocuk
per page

Boyanabilir Büzgülü Sırt Çantaları

Eğitici oyuncaklar için çeşitli ebatlarda üretim yapan firmamız ister sırt çantası ister büzgülü bez çanta ister mağaza için kullanılacak bez çanta olsun müşterilerin tüm isteklerine ve özel siparişlerine cevap verecek kapasitededir. Boyanabilir büzgülü sırt çantası modellerimiz, okul öncesi ve ilk okul öğrencilerinin etkinliklerinde motor becerilerini geliştirip, kendi ürettikleri renkler ile bez çantaları taşımasına olanak veren doğal ham bezden imal edilmiş eğitici oyuncaklardır.

En iyi Boyanabilir Büzgülü Çantalar

Boyanabilir Bez Çantalarda en iyi fiyatla İşte Çanta'da satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!. Hobi etkinlikleriniz için, boyamaya uygun bez çantaları en güzel tekstil kalemi ile renklendirebilirsiniz.

Büzgülü Çanta Boyama Seti

Ürünlerimizi toptan bir şekilde aldığınızda tüm etkinlik katılımcılarına kullandırabileceğiniz, çeşit ve boyutta uygun fiyata almış olursunuz. Sınıf ve kreş mevcudu her okul içn farklı olduğundan tüm isteklerinizi karşılayacak büzgülü bez çanta setlerini mevcudunuz kadar temin edebilirsiniz. 

Büzgülü Bez Çantalarda Özel Boyamalar

İpli ve büzgülü çantalar çocukların dikkatini daha çok çektiğinden boyama ile renklendirmek de mümkündür. Beğenilen her tarzda resmin boyanması için gerekli çanta çeşitleri sadece bu resmi sitede yer almaktadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.