×

Clutch Setleri

17Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Portföy Çanta Seti - 6 Renk (Astarlı)
  Portföy Çanta Seti 6 Renk (Astarlı) - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺599,00
 2. Clutch Renkli Set
  Clutch Renkli SET - Her Üründen 5 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺1.299,50
 3. Renkli Fermuar Kalemlik Set
  Renkli Fermuar Kalemlik Set - Her Üründen 1 Adet
  Değerlendirme:
  100%
  ₺199,00
per page

CLUTCH SETLERİ

İşte Çanta bünyesinde birbirinden farklı modelde çantalar, tişörtler, kalemlikler ve daha birçok ürün barındırmaktadır. Ayrıca ürettiği bu modelleri tekli alımların yanı sıra set haline getirmiş ve set şeklinde de satışa sunmaktadır. diğer modellerin yanı sıra clutch modellerini de set haline getirmiştir. Clutch setlerinin de kendi içinde birçok modeli bulunmaktadır. Şimdi sizlerle clutch setlerini ayrıntılı şekilde ve toptan clutch çanta fiyatlarını inceleyelim.

Toptan Astarsız Clutch Çanta Set Fiyatları

Her alanda rahatça kullanabileceğiniz %100 pamuktan üretilmiş astarsız clutch setleri İşte Çanta sitesinde mevcuttur. Clutch setleri içerisinde farklı boyutlarda 5 adet clutch çantalar bulunmaktadır. 5 adet boyutları şu şekildedir: 1 adet 12x8 cm, 1 adet 15x13 cm, 1 adet 21x10 cm, 1 adet 21x15 cm ve de 1 adet 25x18 cm’dir. Bu sete ister toptan isterseniz de tekli olarak sahip olabilirsiniz ve bu astarsız clutch çantaları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Toptan astarsız clutch çanta set fiyatları tekli alımlarda 59,00 tl olarak belirlenmiştir. Toptan clutch çanta fiyatları ise tekli fiyatlara kıyasla daha uygundur.

Toptan Portföy Çanta Set Fiyatları

Çantalar günlük hayatımızda çokça kullandığımız bizler için olmazsa olmaz parçalardır. Tüm küçük eşyaları içinde taşıyabileceğimiz çantaların çok çeşitli modelleri mevcuttur. Örneğin, portföy çantalar, portföy çantalar sıklıkla kullanılan ve de her kombine rahatlıkla uyum sağlayabilen çanta modelleridir. İşte Çanta, portföy çantaları set halinde de satışa sunmaktadır. Set halinde satılan toptan clutch çanta modellerinden olan portföy çantalar, 6 farklı renkten oluşmaktadır. Portföy çantalar, 30x21 cm ebatlarında 3 katmanlı astarı sayesinde tok duruşa sahiptir. Ayrıca bu çantalar renkli gabardin kumaştan üretilmiştir. Renkleri ise; herkesin zevkine hitap edecek kırmızı, sarı, beyaz, siyah, gri ve mavidir. Bu set tekli alımlarda 110,00 tl iken toptan clutch çanta fiyatları ise daha uygun fiyatları ile alıcıya destek olmaktadır.

Toptan Renkli Fermuarlı Clutch Çanta Set Fiyatları

İşte Çanta, birbirinden farklı çeşitte clutch çanta modellerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu sitenin renkli fermuarlı, renkli baskılı, rengârenk ve de farklı kumaşlardan ürettiği clutch çantaları mevcuttur. Şimdi sizlere toptan renkli fermuarlı clutch çanta setlerinden bahsedeceğiz. 6 farklı fermuar rengi bulunan 320 gr kanvas kumaştan üretilen clutch çantalar küçük detayı ile harikalar yaratmaktadır. Bu renkli fermuarlı clutch çanta ölçüleri ise 21x15 cm’dir.  6 farklı fermuar renkleri ise; pembe, kırmızı, mavi, sarı yeşil ve de açık mavidir. Küçük fermuar detayı son derece ilgi çekici olup kullanıcıya farklı bir hava katmaktadır. Toptan olarak da satılabilen bu setin normal fiyatı 64,50 tl iken toptan alacaklar için toptan fiyatında İşte Çanta alıcılara yardımcı olmaktadır.

Toptan Baskılı Clutch Mağaza Set Fiyatları

Baskılı clutch çanta modelleri son derece ilgi çekicidir. Birbirinden farklı modeli içerisinde barındıran kanvas kumaştan üretilmiş clutch çantaları kullanmaya doyamayacaksınız. 15 farklı baskı modeli bulunan bu sete adeta aşık olacaksınız. 

15 farklı baskı modelleri arasından ilk göze çarpan Frida Kahlo baskılı clutch set modelidir. Bunun dışında, flamingo baskılı, summer baskılı, kaktüs baskılı, animals baskılı modeller de mevcuttur. Bu setin normal fiyatı 269,90 tl olup toptan alımlarda daha uygun fiyata satın alınabilmektedir.

Toptan Kanvas Suni Deri ve Kalemlik Set Fiyatlar

Kanvas suni deri kalemlik setleri, sizlerin zevkine uyacak şekilde 4 farklı rengi bulunmaktadır. Bu renkler mavi, siyah, kırmızı ve kremdir. Adından da anlaşılacağı üzere Kanvas Suni Deri kalemlik setleri, kanvas ve suni deriden imal edilmiştir. Kalemliği boyutları ise 21x10cm şeklindedir. Bu çantanın sizler için baskılı ya da baskısız seçenekleri de mevcuttur. Kalemlik setleri adından ziyade sadece kalemler için değil aynı zamanda makyaj fırçaları ve kozmetik ürünleri içinde kullanılabilecek bir boyuta sahiptir. Bunlara ek olarak meraklıları için baskıya ve boyamaya uygun olduğu için çizim ve boyama yeteneklerinizi kalemliğiniz üzerinde rahat bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu setler en uygun fiyatları ile İşte Çanta sitesinde yer almaktadır.

Bu yazımızda sizler için clutch setlerini detaylıca inceledik ve bu çantaların özellikleri, toptan clutch çanta fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeyi hedefledik. Clutch setlerine İşte Çanta sitesinden ulaşabilir ve kendinize en uygun çanta modelini tercih edebilirsiniz.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.