×

Alışveriş - Plaj Çantası Ham Bez 140gr

6 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ham Bez Alışveriş - Market Çantası Siyah 48x41x10 cm
  Ham Bez Alışveriş - Market Çantası Siyah 48x41x10 cm
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 11,95 ₺ Normal Fiyat 13,50 ₺ En Düşük Fiyat 9,95 ₺
 2. Ham Bez Alışveriş Market Çantası
  Ham Bez Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 8,95 ₺ Normal Fiyat 14,00 ₺ En Düşük Fiyat 7,75 ₺
 3. Katlanabilir Alışveriş Çantası
  Katlanabilir Alışveriş Çantası
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 19,50 ₺ Normal Fiyat 25,00 ₺ En Düşük Fiyat 15,50 ₺
 4. Katlanabilir Alışveriş Çantası - Siyah
  Katlanabilir Alışveriş Çantası - Siyah
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 19,50 ₺ Normal Fiyat 25,00 ₺ En Düşük Fiyat 15,50 ₺
 5. Katlanabilir Alışveriş Çantası
  Katlanabilir Alışveriş Çantası - Pratik
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 9,95 ₺ Normal Fiyat 15,00 ₺ En Düşük Fiyat 9,00 ₺
 6. Ham Bez Alışveriş Seti
  Ham Bez Alışveriş Seti
  Puanlama:
  100%
  Özel fiyat 59,00 ₺ Normal Fiyat 69,90 ₺

6 ürün Mevcut

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Bez Alışveriş Çantası

Ham Bez Alışveriş Çantası zarf dikişli ve güçlendirilmiş kulpları ile 20 kilodan fazla ürün taşıma kapasitesi olan bu çantalar alışverişleriniz için özenle hazırlanmıştır. Neye ihtiyacınız varsa onu yapmaya hazırız:) . 48x41x10 cm körüklü olarak tasarlanan bu çantalar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. ister markette isterseniz günlük hayatınızda veya plajda kullanabilirsiniz. Promosyon olarak dağıtabileceğiniz bu çantalar marka farkındalığı ve çevre bilincinin artırılması için büyük bir fırsat olacaktır. İstediğiniz şekilde yıkayıp uzun yıllar kullanabileceğiniz çantalar websitemizde. ister 10 adet ister 100 bin adet sipariş verebilirsiniz.  baskılı ve baskısız ürünlerimizi incelemek için sitemizde kısa bir tur atabilirsiniz. Sitemizde ürünlerin fiyatlarını görebilir sepete ekleyip sipariş gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz sonrası sizlere gerekli olan tüm bildirimleri yapacaklardır. 100 den fazla modelimiz ile sizlere uygun ürünler üretmekten mutluluk duymaktayız. 

Ham Bez Alışveriş Çantası ile taşıma işleriniz artık daha kolay ve keyifli olacak.Baskısız Alışveriş çantalarımız %100 organik ham bezden imal edilmiş olup herhangi bir kimyasal katkı içermemektedir. doğa dostu bu ürünlerin en büyük özelliğiToksik ürün içermemesi ile çok fazla tercih edilen doğa dostu bir üründür. Market poşetlerinde kısıtlamaya gidilmesinden sonra, alışveriş ve market çantası bez modellerimiz ile bütçenize ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. market çantası çeşitlerimize göz atabilirsiniz. birçok farklı kumaştan market ve alışveriş çantamız bulunmaktadır.

Baskısız Market Çantası

Avrupa’da uzun yıllar kullanımı yaygınlaşan bez çantalar Türkiye’de yeni yer bulmaya başlamıştır. Kullanım alanları o kadar fazladır ki örneğin; market poşetleri yerine ham bez çantalar kullanılabilir. Baskısız toptan alabileceğiniz, market ve alışveriş çantası modellerinden ister 5 adet isterseniz de 10.000 adet kolayca siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılı Ham Bez Alışveriş Çantası

Etkili reklamcılığın ürün satışlarındaki etkisi tartışılamaz. Rekabetin çok fazla olduğu günümüzde firmalar en etkileyici reklam şeklini bulmak için çalışmalar yapmaktadır. Eski bir gelenek olmasına rağmen her zaman etkili olan promosyonlar günümüzde de kullanılmaktadır. Birçok ürüne göre baskılı bez çanta fiyatları daha uygun olduğundan firmalar tarafından daha fazla rağbet etmektedir. her türlü sorunuz ve talebiniz için destek@istecanta.com adresimizi ve 02126432100 hatlı telefon numaramıza talebinizi iletebilirsiniz.Ham Bez Alışveriş Çantası modelleri ve fiyatları sitemizde

Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ