×

Rips Gabardin 220gr


Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
  1. Rips Alışveriş - Market Çantası 48x41x10 cm
    Özel Fiyat 9,95 ₺ Normal fiyat 10,95 ₺ En düşük 7,45 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Rips Bez Alışveriş Çantası

Sağlamlığı ve kaliteli olması bakımından son derece önemli olan rips bez çanta baskılı ve baskısız ham ripskumaştan üretilmektedir. Kumaşların %100 pamuk olması sebebi ile kaliteli toptan bez çanta üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Rips Market Çantası

Günümüzde bir çok ülkede çevre dostu olan ve üretiminden kullanımına tam anlamıyla doğa dostu olan bez torba kullanımı yaygınlaşmış durumdadır. Aslında kullanım zamanı olarak çok eski zamanlara kadar dayanan bir geçmişi olan büzgülü bez torba birbirinden güzel ve farklı tasarımları ile yeniden ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kullanım olarak pratik ve kolay kullanımının yanı sıra şık tasarımları ve kombin edilmesi en kolay olan rips çanta modellerini sizler için geliştiriyor ve üretiyoruz.

Baskılı Ham Bez Çanta

Etkili reklamcılığın ürün satışlarındaki etkisi tartışılamaz. Rekabetin çok fazla olduğu günümüzde firmalar en etkileyici reklam şeklini bulmak için çalışmalar yapmaktadır. Eski bir gelenek olmasına rağmen her zaman etkili olan promosyonlar günümüzde de kullanılmaktadır. Birçok ürüne göre baskılı bez çanta fiyatları daha uygun olduğundan firmalar tarafından daha fazla rağbet etmektedir.