×

Bez Keseler

Ürünler 144'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Göz Alıcı Koruma: Şık ve Dayanıklı Gözlük Kılıfı - 12x20 cm Boyutunda!
    Gözlük Kılıfı - Soft Kumaş Gabardin- Çıtçıtlı 12x20 cm
Sayfa
per page

Bez Kese

Lavanta kesesi, düğün kesesi kına kesesi ve yeni doğan bebek kesesi olarak kullanabileceğiniz baskılı ve baskısız Bezkese modelleri istecanta.com da.bez kese fiyatları ve modellerini burada inceleyebilirsiniz. bez kese torba kullanım alanı olarak çok geniştir. kirli torbası ve ayakkabı torbası olarakta kullanabilen kumaş keseler, toptan satışı burada. kumas kese modelleri ve fiyatları için doğru adres istecanta.com 10 adetten başlayan fiyatlar ile baskılı ve baskısız modelleri bulabileceğiniz türkiyenin alanın uzman en büyük imalatçısıyız. toptan bez kese almak isteyorsanız online alışveriş imkanı ile bir çok şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yöntemlerimiz; kredir kartı , havale/eft ve kapıda ödeme olarak gerçekleşmektedir. kumaş kese modelleri bu kategori altında toplanmıştır.

BEZ KESE BASKI

Transfer baskı tekniği ile baskılı bez kese imalatı yapmaktayız. 10 adet ve üzeri taleplerinizde baskılı imalat yapılmaktadır. günlük üretim kapasitemiz 5000 baskılı kesedir. Tüm kese modellerimi stoklarda mevcuttur. Baskı yaptırmak istediğiniz tasarımı destek@istecanta.com adresine iletmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bize 0212 643 21 00 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

HAM BEZ ÇANTA İSTOÇ

İstoçta bulunan mağazamızdan ham bez çanta ve kese alışverişi yapabilirsiniz. İstoç mağazamızda lavanta kesesi ve düğün kesesi üzerine transfer baskı uygulaması yapılmaktadır.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.