×

Düğün Keseleri

Ürünler 26'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

Toptan Baskılı Nişan Keseleri

Özel günlerin anlamı o günü yaşayanlar için paha biçilemez değerdedir. Özel günlerde,  her şey çok güzel ve anlamlı olsun isterler bunun için çok emek verirler. Özel günlerde, törene katılan misafirlere özel küçük hediyeler verilir ve o gün unutulmaz hatıralara çevrilir. Nişan da evlilik sürecinde en özel, en unutulmaz günlerdendir ve bu günde de hediye dağıtılır. Nişan törenlerine özel tasarlanan baskılı nişan keseleri İşte Çanta’da yer almaktadır. Siz de özel günleriniz de misafirlerine küçük hediyeler dağıtmak ve özel günlerinizi hatırlatan hatıralar edinmek isterseniz birbirinden güzel nişan keselerini detaylıca inceleyebilirsiniz. İşte birbirinden güzel keseler sizlerle!

Toptan Baskılı Nişan Keseleri

İşte Çanta’da nişan keseleri sizlerin isteklerine uygun şekilde tasarlanabilmektedir. Nişan kesesini tamamen kendiniz tasarlayabilir ve üzerine istediğiniz baskı modelini yaptırabilirsiniz. Nişan kesesinin üzerine sizin için özel olan günün tarihini, kendinizin ve eşinizin adını yazdırabilirsiniz. 15 farklı modeli bulunan nişan kesesi içerisinden en beğendiğinizi seçebilir ve kendinize özel tasarlayabilirsiniz. İster sade ve şık bir tasarım olan bir çiçek isterseniz de size benzeyen bir çiftin bulunduğu bir tasarım seçebilirsiniz. Kendi tasarımınız olan nişan kesesinden hangisini seçerseniz seçin misafirleriniz bu fikre bayılacaktır. Tekli fiyatı 3,45 tl olan bu keseleri toptan sipariş ettiğinizde ek indirim de uygulanmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de ilgi çekici nişan keseleriniz özel günlerinizi daha anlamlı kılacak ve unutulmaz hatıralara dönüşecektir.

Toptan Baskılı Lavanta Keseleri

Toptan olarak satılan lavanta keseleri tüm özel günlerde dağıtabileceğiniz harika bir hediyelik fikridir. Sizlerin isteklerine göre tasarımı yapılan bu keseler tamamen sizin tasarımınız olacak ve herkesin beğenisine sunulacaktır. Siz de özel günlerde misafirlerinize özel tasarım hediyeler vermek istiyorsanız lavanta keseleri tam da sizin seçiminize uygun olacaktır. Birbirinden güzel ve tarz tasarımlar yaratmak sizlerin elinde…

Toptan Baskılı Yeni Doğan Kesesi

Bebeğiniz doğduğunda yepyeni bir maceraya atılıyor olacaksınız ve belki de sizler için en anlamlı, en özel günlerden olacaktır. Bu günleri daha özel kılmak ve unutulmaz hatıralara çevirmek sizin elinizde… Yeni doğan bebeğiniz için özel tasarım keseler yaptırmanız mümkün. Bir doğum hatırası olarak kullanabileceğiniz ve misafirlerinize hediye edebileceğiniz keseler çok hoş bir hediye seçeneğidir. Yeni doğan keseleri 10x13 cm boyutunda tasarlanmıştır. Yeni doğan keseleri üzerine dilediğiniz baskı modelini seçecek ve bebeğinizin adını, doğum tarihini ya da bunun gibi küçük detaylı yazıları yazdırabileceksiniz. Oldukça hoş bir hediye olacak yeni doğan keseleri çocuğunuz büyüdüğünde ona gösterebileceğiniz harika bir hatıra olacaktır.

Bu yazımızda nişan kesesi başka olmak üzere lavanta keselerini, yeni doğan keselerini ele aldık. Siz de özel günlerinizde kullanabileceğiniz keseleri satın almak isterseniz İşte Çanta’da hemen sipariş oluşturabilir ve kendi tasarımızı yapabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.