×

Büzgülü Sırt Çantası Hambez 140gr

5Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm (küçük boy)
  Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm (Küçük Boy)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Ham Bez Siyah Bez Sırt Çantası 30x40 cm
  Ham Bez Siyah Bez Sırt Çantası - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Ham Bez Kırmızı İp Büzgülü Sırt Çanta - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Ham Bez Kırmızı İp Büzgülü Sırt Çanta - 35x40 cm (Küçük Boy)
  Değerlendirme:
  100%
per page

Büzgülü Sırt Çanta

Büzgülü Sırt Çanta üzerine istediğiniz tasarımı veya görseli baskı olarak uyguluyoruz. Bu kategorideki ürünler baskılı ürün fiyatlarıdır. istediğiniz çanta modelini sepetinize ekleyip alışverişinizi gerçekleştirin. Sipariş sonrası baskı yapılmasını istediğiniz dosyanızı destek@istecanta.com adresimize iletiniz. satış temsilcilerimiz tasarımınızı çanta üzerine uygulayarak sizlere onay için bilgi vereceklerdir. onay vermeniz halinde seri baskıya geçilmektedir. Tüm süreç boyunca satış temsilcilerimiz sizlere bilgi aktaracaklardır. Ürünleriniz yurtiçi kargo firması ile adresinize kadar gönderilmektedir. sizde web sitemizden kolayca sipariş verip özel  baskılı doğa dostu bez çantalarınıza kavuşabilirsiniz. %100 Pamuk olan çantalarımızı gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. istenilen baskı çantalar üzerine uygulanmaktadır. 

Ham bez büzgülü sırt çantası

Ham bez ip büzgülü sırt çantaları çoğunlukla okuli organizasyon ve spor etkinliklerinde promosyon amaçlı kullanılmaktadır. sizde fark yaratacak bir organizasyon düşünüyorsanız insanların sürekli kullanabilecekleri bu çantaları kullanabilirsiniz. ister baskılı, ister baskısız şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. min 10 adet olmak üzere baskı merkezi bölümümüzden online sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

Bez ip büzgülü sırt çantası

hambez ve gabardin kumaştan sırt çantası çeşitlerimiz bulunmaktadır. organizasyonun amacına uygun iki modelide kullanabilirsiniz. 35x40cm ve 40x50cm olmak üzere iki farklı model seçeneğimiz bulunmaktadır. farklı renklerde büzgülü sırt çantalarımız stoklarımızda mevcuttur. acil ihtiyaçlarınızda sipariş temsilcilerimiz ile destek@istecanta.com mail adresimiz üzerinden veya 0212 643 2100 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. detaylı bilgi için arayınız. 500 adet ve üzeri siparişlerinizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. özel baskılı ve logolu bez sırt çantası ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. geri dönüşümlü şık ürünler için sizde hemen web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. 

Yıkama Talimatı

Ham renk çantalarımız ham iplikten üretilmiştir. 20 derecede elde yıkama veya makinanızın en düşük ayarında yıkayabilirsiniz. yıkama sonrası nemliyken ütü ile açma işlemi yapmanız gerekmektedir. ürünler il defa yıkanacağından %5 çekme oranı normaldir. Satış temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. sizde size en uygun bez çanta modelini seçip işlemlerinize başlayabilirsiniz. İstediğiniz ve en çok tercih ettiğiniz tasarımları çantalar üzerine uyguluyoruz. anaokulu, şirket ve özel etkinlikleriniz için ideal bir ürün olan bu çantalar ile çevre bilincinin artmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.