×

Clutch / Kalemlik / El Çantası / Makyaj Çantası

Ürünler 161'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Önden Fermuarlı Bez Kalemlik
  Önden Fermuarlı Bez Kalemlik 21x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 2. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Fuşya
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Fuşya
  Değerlendirme:
  100%
 3. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Sarı
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Sarı
  Değerlendirme:
  100%
 4. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Kırmızı
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Kırmızı
  Değerlendirme:
  100%
 5. Kanvas Astarsız Kalemlik Renkli Fermuar Turkuaz
  Bez Kalemlik Renkli Fermuar Turkuaz
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

Makyaj Çantası

Makyaj Çantaları, kozmetik ve makyaj ürünleri kolaylıkla saklayabileceğiniz bir çantadır, İç astarı sayesinde daha güvenli taşıyabileceğiniz makyaj çantaları, kanvas kumaştan imal edilmiştir. Farklı kumaş renkleri ve ebatlarda tasarlanan el çantalarına dilerseniz kendi tasarımlarınızı el işi ya da punch işleme kullanarak güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca baskı yaptırmak isterseniz https://istecanta.com/baskili-bez-cantalar/clutch-el-cantasi-lux adresindeki makyaj çantası modelleri tam sizin içindir. Uygun fiyatlar ile makyaj çantasına sahip olmak isterseniz, istecanta.com guvencesi ile online alışveriş yapabilirsiniz.

Kumaş Kalemlik

Kumaş kalemlik arayışlarınızda istecanta sizelere bir çok boyda kalemlik ve makyaj çantası olarak kullanılabilecek kalemlikler sunuyor. sizde size en uygun kalemlik boyutunu seçip siparişinizi gereçekleştirebilirsiniz.

Bez Kalemlik

bez kalemlikleri istediğiniz gibi boyayabilir ve ya istediğiniz tasarımı baskı merkezi bölümümüzden sipariş vererek bize iletebilirsiniz. bez kalmelikler dokusu ve yıkanabilirliği açısından doğal ve kullanışlı bir üründür.

Baskılı Kumaş Kalemlik

baskılı kumaş kalemlik siparişlerinizde istediğiniz baskıyı baskı merkezi bölümünden sipariş verdikten sonra tarafımıza destek@istecanta.com mail adresimiz üzerinden iletebilirsiniz. satış temsilcilerimiz ve grafik bölümümüz sizlere yaradımcı olacaktır. detaylı bilgi almak için 0212 643 21 00 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.

El Çantası

İnsanlar, günlük hayatlarında ya da özel günlerde katıldıkları organizasyonlarda el çantası çeşitlerine ihtiyaç duyabilmektedir. El çantaları, erkekler ve bayanlar için farklı özellik ve tasarımlarda olmaktadır. Daha çok bayanlar, kıyafetleri ile kombin oluşturabilmek için en uygun çanta modellerini seçmeye çalışırlar. Çanta çeşitleri, kullanım amacına göre farklı kumaş türleri ya da deri ürünlerinden yapılmaktadır. El çantalarının ebatları ve renk seçenekleri, kişiye göre değişebiliyor.

El Çantası Çeşitleri

Çanta çeşitleri, her türlü ihtiyacın karşılanabilmesi için farklı özelliklere sahiptir. Çanta boyutları, kullanım amacına göre belirlendiği için kullanım yerine ve zamanına göre farklı seçimler yapılabilmektedir.

Çanta kategorisinde yer alan çanta çeşitleri şunlardır;

 • Cüzdan
 • Portföy el çantası
 • El çantası 25x18
 • Kalemlik çantalar
 • Renkli fermuarlı çantalar

Bayanlar tarafından kullanılan çantalar arasında, makyaj çantası en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Makyaj çantaları çeşitli makyaj ürünlerinin kolaylıkla taşınabilmesi ve yanında bulundurulmasını sağlamaktadır. Kanvas kumaş ürünlerinden üretilmekte ve farklı renk seçenekleri ile kombin yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Baskılı Kumaş Çantalar

İnsanlar, farklı desenlerden ve renk seçeneklerinden oluşan el çantalarını tercih edebilmektedir. Daha çok kalemlik çantalar için özel baskılı kumaşlardan üretilen çantalar tercih edilmektedir. Bez kalemlikler şeklinde üretilen çantalar, boyanabilir olduğu için sipariş verenler, istedikleri renk ve desen seçeneklerini kullanarak, siparişlerini verebiliyorlar. Kendi tasarımlarının çanta üzerine basılmasını isteyenler, baskı yapan bölümlerle iletişim kurarak, kendi çantalarını, kendi tarzlarında hazırlatabiliyorlar.

Özel Günler İçin Çanta Seçimi

Bayanlar, özel davetlere katılacakları zaman kıyafetlerine göre portföy çanta modelleri seçimi yapmaktadır. Portföy çantalar, daha şık tasarımlara sahiptir ve kombin tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunmakta ve seçim yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Portföy kategorisinde bulunan çantalar, farklı renk seçeneklerinden ve düz renk çeşitlerinden oluşmaktadır. Renk seçeneklerinin fazla olması, kıyafet kombini yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Suni Deri Çantalar

Günlük olarak kullanılan, el çantaları modellerine ve kullanım amaçlarına göre kumaş ya da suni deri ürünlerinden yapılmaktadır. Suni deri çantalar, kullanım kolaylığı için belirli ölçülerde ve özelliklerde üretilmektedir. Genel olarak çanta genişlikleri 8 cm, boyu 15 cm, ağızı kapaklı ya da kilitli olarak üretilir. Çanta içlerinde, tek göz bulunmakta ve içleri özel astarlı olmaktadır. Omuzdan kullanılabilmesi için uzun askılıkları bulunmakta ve bu tercihe göre çıkartılabilmektedir. Hem elde hem de omuzda kullanılabilen çantalar olduğu için günlük hayatta daha çok tercih edilmektedir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.