×

Kanvas Defter

22Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Gizli Spiralli Termo Deri Not Defteri - 927-914
  Gizli Spiralli Termo Deri Not Defteri - 927-914
 2. Promosyon Baskılı Defter Modelleri
  Mat Termo Deri̇ Not Defteri - 942
 3. Kanvas Defter Kırmızı 14x21 cm
  Kanvas Defter Kırmızı 14x20 cm
 4. Kanvas Defter Lacivert 14x21 cm
  Kanvas Defter Lacivert 14x20 cm
 5. Kanvas Defter Çizgili 14x21 cm
  Kanvas Defter Çizgili 14x20 cm
 6. Kanvas Defter Lacivert 14x21 cm (Özelleştirilebilir)
  Kanvas Defter Lacivert 14x20 cm (Özelleştirilebilir)
 7. Kanvas Defter Kırmızı 14x21 cm (Özelleştirilebilir)
  Kanvas Defter Kırmızı 14x20 cm (Özelleştirilebilir)
per page

KANVAS DEFTER

Hayatımızın koşuşturmacası içinde bize eşlik eden olmazsa olmaz dediğimiz birçok eşyamız vardır. Bunlardan birisi de defterlerdir. Defterler sayesinde önemli bulduğumuz noktaları yazabilir, derslerde not alabiliriz. Planlama yapmak için, isteğimize göre günlük tutmak için de sıklıkla tercih ederiz. Defterlerin hayatımızda önemi büyük olduğu gibi defterlerin kalitesi de önemlidir. Dokusu, kullanılan malzeme hem sağlık hem kullanım açısından önem taşımaktadır. İşte Çanta ailesi olarak sizler için en kaliteli defterleri özenle üretiyoruz. %100 pamuktan üretilmiş kanvas kapağı, 14x21 cm boyutuyla, 90 gr shamuo sarı kağıttan hazırlanmış sayfalara yazı yazmak bir işkence olmaktan çıkacak ve adeta keyifli bir aktiviteye dönüşecek. %100 pamuktan ürettiğimiz kanvas defterleri satın alarak çevre kirliliğini önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Plastik maddelerin doğaya verdiği zararı en aza indirmek için ufak detayları da hesaba katarak çevre kirliliğinin önlenmesine herkes kolayca katkı sunabilir. Kanvas defterleri dilerseniz kendinize alabilir dilerseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Defter çok sıradan bir hediye fikri demeyin, defteri özel bir hediye fikrine nasıl dönüştürebileceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Kişiye Özel Kanvas Defter

Birçoğumuz kendi elimizin değdiği, bize özel tasarlanmış ve bizi anlatan eşyalardan çok hoşlanırız. Bizler için değeri olan bir simgenin, özel bir sözün eşyalarımız üzerinde olmasından büyük mutluluk duyarız. Bundan yıllar öncesinde keşke diyerek hayali kurulan ürünler artık çok kısa sürede kolayca bizlere ulaşıyor. Uygun fiyatlı, özel tasarımlı bir defterim olsun diyorsan renk renk defterlere istecanta.com sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsin. Kendi baskılı kanvas defterini kolayca tasarlayarak seni yansıtan, baktıkça mutlu olacağın en özel deftere sahip olabilirsin. Arkadaşların, ailen ve tüm sevdiklerin için harika bir hediye fikri olan bu kişiselleştirilmiş özel defterlerle sevdiklerine kendini özel hissettirebilirsin.

Toptan Kanvas Defter

Hızla gelişen değişen dünyada bir tüketim çılgınlığının ortasında yüksek fiyatlarla adeta bir savaş içerisindeyiz. İnsanlar tükettikçe firmalar fiyatlarını arttırmaya devam etti ve uygun fiyata bir ürüne sahip olabilmek oldukça zor bir hal aldı. Bizler İşte Çanta ailesi olarak sizler için toplu alımlarda uygun fiyatlı hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 10 adet defter alımınızda %3, 20 adet alımınızda %6 olarak başlayıp 300 adet için %12’ye varan indirimlerimizle en uygun fiyatlarla kaliteli promosyon kanvas  defterlere erişiminizi sağlıyoruz. Toptan kanvas defter almak isteyenler için istecanta.com bir tık kadar uzağınızda.

Boyanabilir Kanvas Defter

Yaş fark etmeksizin boyama yapmak hemen hemen birçok kişinin sevdiği bir aktivitedir. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirirken rengarenk defterler elde etmek isteyenler için boyanabilir kanvas defterler harika bir fikir. Birbirinden güzel tasarımları kendi ellerinizle boyayarak defterinizi hazırlayabilirsiniz. İsterseniz çocuğunuzun hayal gücüne bırakır kendi defterini renklendirmesini sağlayabilirsiniz.

Kanvas Defter Fiyatları

Uygun fiyatlarla bir ürüne sahip olmak oldukça zor bir durum haline geldi. Kitaplar, defterler, çantalar olmazsa olmaz dediğimiz ve günlük hayatta sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz ürünlere uygun fiyata ulaşabilmeyi hepimiz isteriz. İşte Çanta ailesi olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. %100 pamuktan üretilmiş çevre dostu defterlere 10.95’ten başlayan fiyatlarla kolayca sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere promosyon kanvas defterlerden, kişiye özel defter tasarımından ve toptan kanvas defterlerden bahsettik. Boyanabilir defter ve çok daha fazlasını sizlerin hizmetine sunuyoruz. Uygun fiyat garantimizle ister 10 adet isterseniz 10.000 adet defter sipariş edebilirsiniz.  Canlı müşteri destek hattımız ile bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenle alışverişinizi gerçekleştirmek için mutlaka istecanta.com sitemizi inleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.