×

Sınıf Boyama Setleri

Ürünler 36'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Hobi Bez Çanta Boyama Set 3
    Hobi Bez Çanta Boyama Set 3 - 15 Adet Çift Yön Boyanabilir Çanta / 1 Adet Carioca Kumaş Boya Kalemi
    Değerlendirme:
    100%
    ₺899,00
Sayfa
per page

Bez Çanta Boyama Seti

Çocuklar için boyama etkinliği ile çocuklarınızın hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine destek olabilirsiniz. Özellikle 0-3 yaş arasındaki çocuklar için koordinasyon ve el becerilerinin geliştirilmesinde payı olan boyama etkinliği nesnelerin isimlerinin öğrenilmesinde de katkı sağlar. Bu nedenle çocuklar için boyama etkinliği tercih edildiğinde çok yönlü bir gelişim sağlanır.Bez çanta boyama işi, hem çocukların hem de yeni şeyler üretmek isteyenlerin yaptığı rengarenk çantalardır. Peki, bez çantalar nasıl boyanır? Bez çantalar nedir? Gelin hep beraber görelim. https://www.youtube.com/watch?v=4N0MwJlV_FE&t=4s

Çocuklar için Boyama Etkinliğinde Bez Çanta Kullanımı

Çocuklarınız için boya yapmanın önemini ifade ettikten sonra vurgulanması gereken noktalardan biri de boya yapılacak unsurlardır. Burada satın aldığınız boyanabilir bez çantalardan faydalanabilirsiniz. Bez çantaları çocuklarınızın boyama etkinliklerinde kullandığınızda hem elinizdeki aksesuarları farklı bir şekilde değerlendirebilir hem de çocuklarınızın sağlıksız boya alanlarından uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Desenli Boyanabilir Bez Çantalar

Çanta boyama işi, ailenizle keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak faaliyetlerden birisi olup çok kolay ve eğlenceli bir iştir. 7'den 70'e herkesin bu faaliyeti yapabilmesi bu işin güzelliğine de olumlu katkıda bulunur.

Boyanabilir ( Balık, Unıcorn, Astronot, Araba ) Büzgülü Çanta

İşte Çanta, sitesinde birbirinden farklı boyanabilir ürünler sunmaktadır. Bu ürünler içerisinde; çantalar, tişörtler, önlükler, kalemlikler gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Bulunan bu ürünlerin çeşitli modelleri de mevcuttur. Herkesin isteğine karşılık vermek isteyen bu site bünyesinde çok çeşitli ürünler bulundurur. Ürünlerin içinden en çok tercih edilen çantaların, birbirinden güzel desenleri de mevcuttur. Çanta üzerinde bulunan desenler; balık deseni, astronot deseni, araba deseni, kelebek deseni vb. birbirinden farklı desenler…

Toptan boyanabilir bez çanta model ve fiyatları İşte Çanta’da en uygun ve en güzel modeller ile sizlere sunulmaktadır.

Boyanabilir Özel Günlere Uygun (Anneler Günü, Karne Günü) Tişörtler

Özel günlerde, annelerimize hediye etmek üzere tasarlanan  " Canım Annem"  boyanabilir tişörtler annelerimize kendini çok özel hissettirecektir. Özellikle ana sınıfı ve kreş öğrencileri için üretilen boyama setleri işte çantada mevcuttur. Bu setleri sınıf içi etkinliklerde kullanmak çocukların gelişimi için son derece destekleyicidir. Anaokulu ve kreşler için üretilmiş Anneler gününe " Canım Annem"  boyanabilir tişörtler set halinde satılmaktadır. Anneler Günü Tişört Boyama Sınıf Seti içerisinde 20 adet boyanabilir tişörtler ile 5 adet 12'li keçeli kalemler bulunmaktadır. Keçeli kalemler ile boyanan tişörtler yıkandığı zaman iz bırakmazlar ve tekrar boyamaya uygun hale gelirler. %100 Pamuktan üretilmiş yuvarlak yaka ve kısa kollu tişörtler A kalitede üretilmiştir. Bu tişörtler boyandıktan sonra 3- 4 saat içerisinde kururlar.

Anasınıfı Etkinliklerine Özel Boyanabilir Ürünler İşte Çanta'da

Anasınıfı veya kreş öğrencileri boyama yapmayı, resim yapmayı çok seven bir yaş grubunda olurlar. Bu nedenle anasınıflarında çocukların çok sevdiği çeşitli etkinlikler yapılır. Yapılan bu etkinlikler ile çocukların var olan yetenekleri geliştirilir, onların hayal güçlerinin güçlenmesi sağlanır. İşe Çanta ana sınıflarında yapılan etkinliklerde kullanılabilecek boyanabilir ürünler üretmektedir.  Boyanabilir tişörtler, büzgülü çantalar ve önlükler kullanılarak birbirinden güzel setler oluşturulur. İçerisinde boyama kalemleri yer alan bu setler tam da ana sınıfı ve kreşler için uygundur. Sınıf boyama set 1, 2, 3, şeklinde üretilmiş birbirinden güzel setler, Büzgülü sınıf boyama setleri, tişört boyama setleri, Canım Annem boyama setleri, hobi bez çanta boyama 1, 2, 3, 4 şeklinde seri oluşturulmuş setler, Canım Annem önlük boyama setleri gibi birçok set İşte Çanta’da sizler için yer almaktadır. Toptan Boyanabilir Bez Çanta Model ve Fiyatlarına en uygun şekilde sahip olmak için bu setleri tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için İşte Çanta’ da yer alan boyanabilir ürünlerden söz ettik. Toptan boyanabilir bez çanta model ve fiyatlarına en uygun şekilde sahip olmak istiyorsanız İşte Çanta sitesine göz atmanızı ve kendinize en uygun boyanabilir ürünlerden seçmenizi öneririz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.