×

Karne Günü Hediyesi

Karne Günü Hediyesi

Ürünler 62'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Baskılı Bez Kalemlik Karne Günü
  Karne Günü Bez Kalemlik 21x10cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. Renkli Fermuar Karne Günü Bez Kalemlik
  Renkli Fermuar Karne Günü Bez Kalemlik - 21x10 cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Karne Günü Bez Sırt Çantası - Mezuniyet Hatırası
  Karne Günü Baskılı Büzgülü Bez Sırt Çantası - 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. Karne Günü Boyanabilir 35x40cm Bez Çanta
  Karne Günü Boyanabilir Ham Bez Çanta - 35x40cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 5. Mezuniyet Hatırası Set
  Mezuniyet Hatırası Set (Özelleştirilebilir) - 20 Adet Büzgülü Çanta / 20 Adet Kalemlik
  Değerlendirme:
  100%
  ₺2.150,00
Sayfa
per page

OKUL ÖNCESİ KARNE GÜNÜ HEDİYELERİ

Yıllardan beri süregelen karne günü hediyeleri, okul öncesi eğitiminden 4.sınıf karne hediyesine hatta bazen lise yıllarında bile karşılaşabileceğimiz bir alışkanlık olarak karşımıza çıkar. Veliler, çocuklarını mutlu etmek için ve yıl içinde gösterdiği başarılardan dolayı onları ödüllendirmek isterler. İşte çocuklarına hediye almak isteyen veliler için okul öncesi karne günü hediyeleri…

Karne Günü Baskılı Çocuk T- Shirtleri

Okula giden her çocuk, karne günü geldiğinde alacağı hediyeyi dört gözle bekler. Anneler ve babalar karne günü için çocuklarına hediyeler almak isterler. Karne günü için çocuğunuza ne alacağınız konusunda kararsız iseniz, baskılı çocuk t-shirtler sizler için bir seçenek olabilir. Baskılı çocuk t-shirtleri çocukların ilgisini çeken ve üzerinde hoşuna gidecek bir baskı olduğunda onlar için son derece güzel bir hediye olabilir. Erkeklere karne günü hediyesi ya da kızlara karne günü hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz baskılı t-shirtler, çocukları çok mutlu edecektir. Kız çocuğunuza uygun baskılar ya da erkek çocuğunuza uygun baskılar İşte Çanta’da mevcuttur. Birçok baskı ve model içeren bu ürünleri incelemek isterseniz İşte Çanta’ya göz atabilirsiniz.

Karne Günü Boyanabilir Bez Çanta

Her anne ve baba çocuğuna en güzel hediyeyi ve onu çok mutlu edecek hediyeleri almak ister. Çocuğunuza karne gününde farklı ve eğlenceli bir hediye almayı düşünüyorsanız boyanabilir bez çantaları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuza bu çantalardan hediye ettiğinizde, çantayı birlikte boyayarak hem birlikte bir etkinlik yapmış olursunuz hem de onun yaratıcılığını geliştirme konusunda, yardımcı olmuş olursunuz. Çocuğunuz ile birlikte eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmek için harika bir hediye olabilir. Bu boyanabilir bez çantaları 8 yaş çocuklara karne günü hediyesinden, 13 – 14 yaş hediyesine kadar düşünebilirsiniz. İşte Çanta sitesinde sizlere birbirinden farklı boyayabileceğiniz şablonlar sunarak sizlere fikir edinme konusunda yardımcı oluyor.

Karne Günü Parmak Boyası

Çocuklar, okula başladığında farklı heyecanlar ortaya çıkar. Oynadıkları oyunlar değişir, yenileri eklenir. Özellikle küçük çocuklar okul öncesi eğitimine başladığında farklı deneyimler yaşarlar ve okul hayatı başlamış olur. Karne zamanı geldiğinde karne günü hediyeleri ve okul öncesi hediyeleri almak gerekir. Anne ve babalar bu gün için çocuğuna çeşitli karne günü hediyeleri alırlar. Ebeveynler çocuklarıyla güzel zaman geçirmek ve eğlenceli aktiviteler yapmak isterler. Bunun için çeşitli oyunlar oynarlar, boyama, puzzle gibi yararlı, çocukların gelişimini destekleyici aktiviteler yapmak isterler. Parmak boyası çocuklar için geliştirici ve güzel bir hediye olabilir, karne günü hediyeleri için bu hediye düşünülebilir.

2021 Karne Günü Ne Zaman? En Güzel Karne Günü Hediyeleri

Pandemi nedeniyle 2020 – 2021 yıllarında eğitimde aksamalar meydana geldi. Tüm bu aksamalara rağmen öğrenciler bazen yüz yüz genelde online olarak eğitim öğretimlerini tamamladılar. Ve yıl sonuna geldiler, karnelerini almaya hak kazandılar. 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı karneleri, 18 Haziran'da elektronik ortamda öğrenci ve velilerin erişimine açılacak, isteyen velilere ve öğrencilere ise okul müdürlüklerince basılan karneler de verilebilecek. Tabi karneleri alan öğrenciler, karne günü hediyesi olarak velilerden hediye beklerler. Anne ve babalar da çocukları için en güzel karne günü hediyeleri alarak onları mutlu etmek isterler. Karne heyecanına ve de tatil mutluluğuna mutluluk katan anne ve babalar çocukları için en güzel hediyeleri seçerler.

Okul öncesi çocuklarınız için çeşitli karne hediye seçeneklerini İşte Çanta’da bulabilirsiniz. Çocuklarınızın yıl boyunca verdiği emeğin karşılığı olarak onları mutlu etmek sizlere de iyi gelecektir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.