Lavanta kesesi bugün en çok tercih edilen kese modellerinden biri olmaktadır. Çoğu zaman birçok çeşidi bulunan lavanta kesesi toptan olarak satılmaktadır. Lavanta kesesi çeşitleri arasında bez keseler de yer almaktadır. Bez keseler %100 pamuk, doğal keselerdir. Aynı zamanda bu ürünler çevre dostudur,  geri dönüştürülebilir ürünlerdir. Uzun süreli kullanıma uygundur ve lavanta dışında kuru gıda, bozuk para gibi maddeleri de bez keseler ile saklamak, korumaya almak mümkündür.

ham-bez-lavanta-kesesi-toptan

Ham Bez Lavanta Kesesi

Ham bez lavanta kesesi ürününün farklı boyutlarda birçok modeli bulunmaktadır. Bunlara örnek verece olursak en çok tercih edilen iki model 10x13 cm lavanta kesesi ve 20x30 cm bez kese modelleridir. Ham bez kese modelleri üzerine istenilen baskı yapılabilmektedir. Böylece ham bez keseler baskılar ile özelleştirilebilmektedir. Baskılı lavanta kesesi toptan olarak satılmaktadır. Aynı zamanda baskılı bez keseler düğün ve nişan davetiyeliği, kına kesesi, özel gün hediyeliği, tarhana kesesi, bozuk para kesesi gibi birçok amaçla da kullanılmaktadır. Bez keseler üzerine fotoğraf baskı da dahil olmak üzere her baskı yapılabilmektedir. Beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde istediğiniz boyutta ve renkte toptan baskılı veya baskısız bez kese üretimi yapılabilmektedir. Bez keseler toptan hediyelik ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Transfer baskı tekniği ile farklı özel günlere özelleştirilebilmekte, her tasarım baskı yapılabilmektedir. Toptan hediyelik eşya olarak kullanıma uygun olmasının artı yönlerinden birisi de budur.

 toptan-lavanta-kesesi-kina-kesesi

Toptan Baskılı Bez Kese

Toptan baskılı bez kese siparişleriniz transfer baskı tekniği kullanılarak tamamlanmaktadır. İş başlangıcından itibaren 1 iş günü içerisinde siparişleriniz tamamlanmakta ve aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Baskısız ham bez lavanta kesesi toptan sipariş vermek isterseniz web sitemiz menüsünden keseler kategorisine tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Toptan baskılı bez kese siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bez kese üzerine baskı yapılmasını istediğiniz tasarımlarınızı mail adresimize iletebilirsiniz. Detaylı bilgi almak, görüş ve öneride bulunmak için bize destek@istecanta.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

baskili-ve-baskisiz-bez-kese-toptan