×

Laptop Çantaları

Laptop Çantaları

Ürünler 133'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Promsoyon Metal Saplı Sırt Çantası
  AB028 Uni Metal Saplı Sırt Çantası
 2. Icon Keten Kumaş Lüks Sırt Çantası Siyah-PAM6800
  AB6800 Uni Keten Kumaş Lüks Sırt Çantası
 3. Promosyon Sırt Çantası, Logo Baskılı Özel Üretim
  Icon Sırt Çantası PAM009 - Siyah
 4. Icon Sırt Çantası PAM009 - Gri
  Icon Sırt Çantası PAM009 - Gri
 5. Icon Promosyon Sırt Laptop Çantası PAM2023
  Icon Promosyon Sırt Laptop Çantası PAM2023
 6. Icon Promosyon Ekonomik Sırt Çantası PAM6463 - Siyah
  Icon Promosyon Ekonomik Sırt Çantası PAM6463 - Siyah
 7. Icon Seminer Sırt Çantası PAM181 - Siyah
  Icon Seminer Sırt Çantası PAM181 - Siyah
 8. Icon Sırt Çantası - Siyah PAM1901
  Icon Sırt Çantası - Siyah PAM1901
 9. Icon Promosyon Notebook Çantası PAM6453 - Gri
  Icon Promosyon Notebook Çantası PAM6453 - Gri
 10. Icon Promosyon Lüks Evrak Çantası -PAM6454
  Icon Promosyon Lüks Evrak Çantası -PAM6454
 11. Icon Promosyon Ekonomik Laptop Çantası-PAM6203
  Icon Promosyon Ekonomik Laptop Çantası-PAM6203
 12. Icon Promosyon Notebook Çantası Siyah-PAM6453
  Icon Promosyon Notebook Çantası Siyah-PAM6453
 13. Icon Promosyon Çantası-PAM6452
  Icon Promosyon Çantası-PAM6452
 14. Icon Promosyon Laptop Muhafazalı Lüks Evrak Çantası-PAM6471
  Icon Promosyon Laptop Muhafazalı Lüks Evrak Çantası-PAM6471
 15. Icon Promosyon Laptop Bölmeli Sırt Çantası-PAM908
  Icon Promosyon Laptop Bölmeli Sırt Çantası-PAM908
Sayfa
per page

LAPTOP ÇANTASI

Laptop çantaları, bilgisayarınızı taşımanıza yardımcı olan bilgisayarınızı taşırken dış etkenlerden koruyan aksesuarlardır. Laptop çantası, bilgisayarınızın elektronik iç donanımına zarar verebilecek hava koşullarına, düşmelere ve dış etkenlerle oluşan darbelere karşı bilgisayarınızı korur ve bilgisayarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı, saklamanızı sağlar. Laptop çantası, bilgisayarların sarsılmasını önleyecek şekilde bilgisayarınızı içine alır. Kalın veya yumuşak dokuya sahip laptop için üretilmiş çantalar; bilgisayarınızı her an karşılaşabileceğiniz ve hasara sebep olabilecek darbelerden korumaya yardımcı olur. Bu yazımızda sizler için laptop çantalarını daha detaylı inceleyeceğiz.

Kadın Ve Erkek Laptop Çantaları

Kadınların ve erkeklerin tercih edebileceği farklı modellerdeki çantalar herkesin zevkine ve tarzına kolaylıkla uyum sağlayabilir. Laptop çantalarının, farklı kullanım özellikleri taşıyan modelleri vardır. Sırt çantası kullanmayı tercih edenler için laptop sırt çantaları bulunmaktadır. Omuzda veya elde taşımayı tercih edenler için ikili kullanıma uygun omuz veya el çantaları mevcuttur. Laptop sırt çantası, kadınlara ve erkeklere çok kullanışlı ve rahat bir kullanım sunar.  Laptop sırt çantası erkekler için pratik kullanıma uygun olurken, kadın laptop çantası her tarza uyum sağlayabilir, laptop çantası kadın için tarzına uygun olup olmadığı çok önemlidir.

Laptop sırt çantaları, ağırlığı iki omzunuza eşit bir şekilde paylaştırdığı için omuz ve bel sağlığınız için laptop sırt çantası tercih edilebilir. Seyahatte, iş yerinizde ve evde bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olacak bu çantalar sizlere çok kolaylık sağlayacaktır. Bunların dışında omuz ve el çanta modelleri hafif bilgisayarlar için daha uygundur. Kendi zevkinize ve tarzınıza en uygun çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Laptop Çantası Modelleri

Bilgisayarları taşırken son derece dikkatli olmak gerekir çünkü bilgisayarlar elde veya sıradan bir çantada taşırken hasar görmeye açıktır. Laptop çantaları ise bilgisayarların hasar almasını önleyecek veya hasarın en az seviyede olmasını sağlayacak şekilde üretilmiştir. Birbirinden farklı çeşitte laptop çantaları bulmak mümkündür. Bilgisayarınızın boyutuna göre laptop çantaları daha büyük veya daha küçük de olabilmektedir. İşte Çanta’da bilgisayarınızın boyutlarına en uygun seçimi yapabileceğiniz özellikteki çantalar sizlere sunuluyor. Bunlar: 13.3 inç laptop çantası, 14 inç laptop çantası, 15.6 inç laptop çantası,17 inç laptop çantasıdır. Laptop çantası 17.3 ve laptop çantası 15.6 seçenekleri en çok tercih edilenler arasındadır. Tüm bu seçeneklerin dışında laptop sırt çantası erkek için ve laptop sırt çantası kadın için de bulmak mümkündür. 

 Toptan Laptop Çantası Fiyatları

Laptop çantalarını ister tekli olarak isterseniz de toplu olarak satın alabilirsiniz. İşte Çanta özenle hazırladığı toplu siparişleriyle sizlere en uygun laptop çantası fiyatlarını sunarak toptan siparişlerde ekstra kolaylık sağlayarak sizlere yardımcı olmayı hedefliyor. İhtiyacınıza göre ister 100 adet ister 1000 adet sipariş edebilirsiniz. 

Bölmeli Laptop Çantası Nedir? En Güzel Laptop Çantaları

 Laptop için üretilmiş çantalar, bilgisayarınızı daha rahat taşımanızı sağlayarak günlük hayatta sizlere kolaylık sağlar. Laptop çantalarının pek çok renk ve model çeşitleri mevcuttur. Günlük kullanıma uygun olan laptop çantaları aksesuar olarak da rahatlıkla tercih edilebilir. Bu çantalar ile bir yandan bilgisayarınızı korur bir yandan da tarzınıza uygun model ve renkte bir çanta seçerek şık görünüm yakalayabilirsiniz. Laptop bölmeli sırt çantası tarzındaki modeller bilgisayarınızı yerleştirebileceğiniz bir bölmenin yanında diğer eşyalarınızı da taşımanıza imkân verecek ekstra bölmeler de bulundurur. Bu bölmeler sayesinde kısa süreli seyahatlerinizde tek bir çanta götürebilirsiniz, tek çanta ile tüm eşyalarınız ve de bilgisayarınız yanınızda taşıyabilirsiniz.  

İşte Çanta sizlere birbirinden farklı modelde, son derece kaliteli kumaşlardan ürettiği laptop çantalarını sunuyor. Sizde İşte Çanta’dan tarzınıza en uygun çanta seçimini yapabilirsiniz.
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.