×

Kanvas Postacı / Heybe / Fermuarlı Heybe


12Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Postacı Çantası
  Kanvas Postacı Çantası
  Değerlendirme:
  100%
 2. Kanvas Postacı Çantası
  Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. Siyah Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Siyah Kanvas Postacı Çantası (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. Kanvas Fermuarlı Heybe Çanta (Özelleştirilebilir)
  Kanvas Fermuarlı Heybe Çanta (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 5. İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  İç Cepli Cırtlı Alt Körüklü Kanvas Çanta (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 6. Kanvas Heybe 35x30 cm
  Kanvas Heybe 35x30 cm - Çıt Çıtlı
  Değerlendirme:
  100%
 7. Kanvas Heybe ( Özelleştirilebilir )
  Kanvas Heybe 35x30 cm (Özelleştirilebilir) - Çıt Çıtlı
  Değerlendirme:
  100%
per page

POSTACI ÇANTASI

Son zamanlarda çeşitli tarzlar, birbirinden renkli kombinler, çeşit çeşit ayakkabılar ve çantalar trend haline geldi. Bu çeşitlilik herkes için alternatif sunarak kişilerin kendi zevklerine göre seçim yapmalarına olanak sunuyor. Çok çeşitli olanakların içinden farklı seçimler yaparak herkes kendi tarzını oluşturur. Tarzınızı oluştururken çanta seçimi de oldukça önemlidir. Çanta, kombininizin tamamlayıcısı olarak stilinizi yansıtmada önemli görev alır. Çanta seçerken öncelikle ne istediğinizi ve tarzını bilmelisiniz. Eğer, maskülen bir tarza sahipseniz veya daha çok minimal giyinmeyi seviyorsanız postacı çantaları sizler için dolabınızda mutlaka bulunması gereken parçalardır. Postacı çantaları hem gece hem gündüz kullanımına uygun olup her tarza hitap ederek kombininize kolaylıkla uyum sağlayabilir. Her yaşa hitap eden postacı çantalarını, farklı kombinler ile tamamlayabilirsiniz. Yazımızda postacı çantalarını, sizler için daha detaylı ele alacağız.

Erkek Ve Kadın Postacı Çantaları

Birbirinden farklı modelde, çeşitli renklerde postacı çantaları bulmak mümkündür. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap edebilecek postacı çantaları oldukça kullanışlı bir kullanım sunuyor. Postacı çantaları, içi cepli, kullanışlı ve ayarlanabilir askılı çantalar hem stil hem de pratik kullanım açısından fark yaratmaktadır. İçinde kitap, dergi, gazete, tablet gibi eşyalar taşınmasına uygun olan postacı çantaları sizleri gün içinde hiç yormayacak şekilde üretilmiştir. Özellikle seyahat edenler ve öğrenciler için oldukça ideal olan çantalar minimal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sadeliği seven kadın veya erkek kullanıcıların bayılacağı türden çantalardır.

Postacı Çantası Modelleri

Günümüz insanının gereksinimini karşılayacak en uygun seçimlerden biri olan postacı çantalarla şimdilerde sık sık karşılaşırız. Modern, sağlıklı ve şık alternatifler sunan postacı çantalar, inovatif tasarımlarıyla kullanıcılara pratiklik sunar.  Postacı çantası genellikle cırt-cırt, fermuar ve klips ile kilitlenen postacı çantalar, içinden eşyalarınızın düşmesine engel olarak güvenli kullanım sağlar. Sağlam tasarımlarıyla zorlu hava şartlarına bile dayanabilir ürünleri de kategorisinde bulundurur. Postacı çantanın birçok modeli bulunur, bunlar; spor postacı çantası, kumaş postacı çantası, fabrika postacı çantası, çapraz postacı çantası ve postacı okul çantası olarak kategorize edilebilir. 

Küçük postacı çantası, günlük kullanıma uygun ve pratik olurken, büyük postacı çantaları seyahatlerde tercih edilebilir, postacı çantası okullarda da kullanılabilir. Posta dağıtıcılarının geniş hacimleriyle postaları taşımasını kolaylaştıran ve omurga ve bel sağlığını koruyan modeller günümüzde kesim özellikleri yenilenerek modernize edilmiştir.

Toptan Postacı Çantası Fiyatları

Postacı çantalarını İşte Çanta’dan güvenli ve kaliteli şekilde toptan sipariş verebilirsiniz. Son derece kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle toptan siparişlerini özenle hazırlayan İşte Çanta,  en uygun fiyatlarıyla ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Fabrika Ve Kumaş Postacı Çantası Nedir? En Güzel Postacı Çantaları

Fabrika postacı çantası ve kumaş postacı çantası son derece kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği fabrika postacı çantası ve kumaş postacı çantası her kombine kolayca uyum sağlayabilen sade çanta modelleridir. Bolca gözü olması sebebiyle çalışanlar tarafından tercih edilen, postacılardan esinlenilerek yapılan bu modeller, sokak stilinin vitrinindeki modellerindendir. Hem düz hem de çapraz asılarak giyilebilen çantalar, sadeliğin stil gücüne inananların tercihidir. Öğrencilerden, ofis çalışanlarına kadar hemen hemen her yaşa ve tarza hitap eden postacı çantası erkek ve postacı çantası kadın modelleri ile herkesin tercihi olabilir. 

Siz de tarzınıza en uygun postacı çantası arıyorsanız; İşte Çanta keyifle kullanabileceğiniz postacı çanta modellerini siz değerli müşterilerine sunuyor. Hem rahatlık hem de şıklık istiyorsanız postacı çantası seçeneklerine göz atmanızı ve en doğru seçimi yaparak çantanızı kullanmaya başlamanızı öneririz.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.