×

Sırt Çantaları

Sırt Çantaları

Ürünler 136'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kanvas Sırt Çantası Hardal - 28x43x10 cm
  Kanvas Sırt Çantası Hardal - 28x43x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 2. Kanvas Sırt Çantası Yeşil - 28x43x10 cm 
  Kanvas Sırt Çantası Yeşil - 28x43x10 cm 
  Değerlendirme:
  100%
 3. Kanvas Sırt Çantası Lacivert - 28x43x10 cm
  Kanvas Sırt Çantası Lacivert - 28x43x10 cm
  Değerlendirme:
  100%
 4. Promosyon Sırt Çantası, Logo Baskılı Özel Üretim
  Icon Sırt Çantası PAM009 - Siyah
 5. Icon Sırt Çantası PAM009 - Gri
  Icon Sırt Çantası PAM009 - Gri
 6. Icon Promosyon Sırt Laptop Çantası PAM2023
  Icon Promosyon Sırt Laptop Çantası PAM2023
 7. Icon Promosyon Ekonomik Sırt Çantası PAM6463 - Siyah
  Icon Promosyon Ekonomik Sırt Çantası PAM6463 - Siyah
 8. Icon Promosyon Notebook Çantası PAM6453 - Gri
  Icon Promosyon Notebook Çantası PAM6453 - Gri
 9. Icon Promosyon Lüks Evrak Çantası -PAM6454
  Icon Promosyon Lüks Evrak Çantası -PAM6454
 10. Icon Promosyon Ekonomik Laptop Çantası-PAM6203
  Icon Promosyon Ekonomik Laptop Çantası-PAM6203
 11. Icon Promosyon Notebook Çantası Siyah-PAM6453
  Icon Promosyon Notebook Çantası Siyah-PAM6453
 12. Icon Promosyon Çantası-PAM6452
  Icon Promosyon Çantası-PAM6452
 13. Icon Promosyon Laptop Muhafazalı Lüks Evrak Çantası-PAM6471
  Icon Promosyon Laptop Muhafazalı Lüks Evrak Çantası-PAM6471
 14. Icon Promosyon Laptop Bölmeli Sırt Çantası-PAM908
  Icon Promosyon Laptop Bölmeli Sırt Çantası-PAM908
 15. Promosyon Çanta İmalatı-PAM021
  Icon Promosyon Çanta İmalatı-PAM021
Sayfa
per page

SIRT ÇANTALARI

Sırt çantaları, işlevsel kullanımı ile çokça tercih edilen tarzda çantalardır. Rahatlığı ve kolay taşıma özelliği ile kullanıcıları rahat ettirir. Sırt çantasının büyüklüğü ve geniş yapısı sayesinde birçok eşya kolaylıkla taşınabilir. Sırt çantaları her yerde rahatlıkla tercih edilebilir. Seyahatte, okulda, günlük yaşamda, spora giderken ya da plaja giderken sizlere eşlik edebilir. Bu çantaların birbirinden farklı sırt çantası modelleri, birbirinden farklı renkleri vardır. Kadın sırt çantası, erkek sırt çantası, okul sırt çantası, spor sırt çantası, laptop sırt çantası, seyahat sırt çantası gibi birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli çantalar bulunur. Değişik ve renkli tasarımları ile farklı kişilere hitap eden sırt çantası modellerini inceleyebilir, kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Erkek Ve Kadın Sırt Çantaları

Sırt çantaları günlük hayatta rahatlıkla kullanılan ve de her kombine doğru seçimler ile uyum sağlatabileceğiniz çantalardır. Son derece konforlu kullanım sağlayan sırt çantası kadın ve erkeklerin tercih edebileceği geniş bir yelpazeye sahiptir.  Kadınlar ve erkekler sırt çantası seçimi ile günlük hayatta çabasız ve cool görünüm yaratabilirler. Özellikle kadınlar jeanlerle, elbiselerle, eteklerle ve şortlarla kombinleyerek günlük stilde fark yaratabilirler. Siyah, gri gibi her kombine uyum sağlayabilecek renklerle siyah sırt çantası, gri sırt çantaları İşte Çanta’da bulunmaktadır. Sırt çantası olan kombinlerde sportif tarzın ağır basacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Doğru ve uyumlu parçaları seçerek  oluşturduğunuz kombinlerde sırt çantası oluşturduğunuz uyumu yakalayacak ve tamamlayıcı parça olarak size istediğiniz şık stili verecektir.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantası modelleri arasında farklı ihtiyaçlara, tarzlara yönelik modeller bulunur. Günümüzde; okulda, günlük yaşamda, seyahatlerde, kamplarda ve iş hayatında kullanılabilen çeşitli modeller karşımıza çıkar. Bunlar oldukça işlevsel ve de kullanıldığı ortama uyum sağlayabilen parçalardır. Büyük sırt çantası modelleri, kamp hayatında ya da seyahatlerde rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir. Günlük sırt çantası modelleri, okullarda ve işyerlerinde kullanılır. Birçok modeli olan sırt çantalarının en çok tercih edilen ve çok yaygın kullanım alanı olan sayabileceğimiz sırt çantası modelleri şunlardır: notebook sırt çantası, bisiklet sırt çantası, ortaokul sırt çantası, lise sırt çantası, bisiklet sırt çantası, kamp sırt çantası, balıkçı sırt çantası…Siz de ihtiyacınıza göre en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Toptan Sırt Çantası Fiyatları

Sırt çantalarını tekli alabileceğiniz gibi çoklu da sipariş verebilirsiniz. İşte Çanta, kaliteli ve özgün modelleri ile sizlere birbirinden çeşitli ve renkli çantalar sunmaktadır. Çantada kullanılan tüm malzemelerin insan sağlığını riske atmayacak şekilde olmasına özen gösteren İşte Çanta, sizlere en kaliteli çantaları en uygun fiyatlarından almanıza imkân tanımaktadır. Toptan sipariş ederek bu kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Çok Kullanışlı Sırt Çantaları Nedir? En Güzel Sırt Çantaları

19’uncu yüzyılda Amerika’da iş adamlarının para taşımak için kullandığı sırt çantası zamanla daha kullanışlı hale getirilmiş ve günlük ihtiyaçlar için kullanılmaya başlanmış. Özellikle son zamanlarda çok trend olan sırt çantalarının pek çok çeşitli modelleri mevcuttur. İş hayatında da oldukça tercih edilen modelleri vardır. Bunlar bilgisayar çantası sırt çantaları ve laptop taşımak için kullanılan laptop çantasıdır. Ayrıca laptop bölmeli sırt çantaları, laptop dışında eşyalarınızı taşımanız için de oldukça konforlu bir seçim olacaktır. Bunların dışında günlük sırt çantası, erkek spor sırt çantası ve çok gözlü sırt çantası bulunur. Tüm bu çantalar çok kullanışlı olmakla birlikte çok tarz ve hoş renkleriyle sizlere eşlik eder. 

Birbirinden farklı, güzel tasarımlara ve kaliteye sahip olan sırt çantalarını İşte Çanta’da bulabilirsiniz ve ürünleri daha detaylıca inceleyebilirsiniz. Kendinize en uygun sırt çantasını seçip, günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.