×

Ham Bez Çanta 35x40x10 cm

Puanlama:
100% of 100
Özel fiyat 14,95 ₺ Normal Fiyat 19,95 ₺
Stokta var
SKU
101.01.0158
 • 20 adet için birim fiyat 14,75 ₺ indirim 1%
 • 50 adet için birim fiyat 14,45 ₺ indirim 3%
 • 100 adet için birim fiyat 13,95 ₺ indirim 7%
 • 300 adet için birim fiyat 13,45 ₺ indirim 10%

Ham bez çanta ürünleri, üzerine yapılan baskılarla markalara reklam, kullanıcılara eğlenceli bir stil ve kullanışlı bir araç sağlıyor. Kurumların logolarının, isimlerinin veya farklı desenlerin basılabildiği bez çantalar, modelleri, özellikleri ve baskı uyumları ile hem markaların hem de tüketicilerin tercihi oluyor. Ham bez kumaştan üretilen bez çanta 35x40x10 cm (alt körüklü) ölçülerindedir. Alt körük olması daha hacimli olması adına avantajlıdır ve kullanım alanı oldukca fazladır. 

 

Baskılı Ham Bez Çanta Siparişleriniz İçin Linke Tıklayabilirsiniz !

Ham Bez Çanta 35x40x10 cm (Özelleştirilebilir)

Ham Bez Çanta - Alt Körüklü

Ham Bez Çanta Özellikleri 

 • %100 pamuktan üretilmiş, organik ve doğal içerikli
 • Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor
 • 140 gram ham bez kumaştan dikiliyor
 • Standart kulp uzunluğu 70 cm
 • Körüksüz
 • Kendi kumaşından dikilen sap, çanta ile tam olarak aynı renk
 • Ham bez çanta boyutları 35 x 40 x 10 cm Alt Körüklü (+- 0,5 cm değişiklik gösterebiliyor)

Ham Bez Çanta Ölçüsü:

 • Kulp uzunluğu 70 cm
 • Bez çanta boyutları 35 x 40 x10 cm (alt körüklü) ( +- 0,5 cm )
 • Güvenli Alışveriş
 • En uygun fiyat avantajı
 • Aynı gün kargo

Ürün Ağırlık / Hacim Bilgisi 

1 adet koliye (60x40x40) 375 adet hambez çanta 35x40x10 cm sığabilir. Koli ağırlığı 21,75 kg gelmektedir.

Ürünler hacmine bağlı olarak çuval ile sevk edilebilmektedir.

Ham Bez Çanta

%100 pamuk işlem görmemiş kumaştan imal edilmiştir. 35x40x10 cm (alt körüklü) boyutu ile en çok tercih ediken çanta türüdür. Geniş kullanım alanına sahiptir. Her türlü ihtiyacınıza karşılık verecek bu ürünü ister baskılı, isterseniz basksız olarak siapriş verebilirsiniz. websitemizde baskılı veya baskısız olarak siapriş gerçekleştirebilirsiniz. transfer baskı, dijital baskı, emprime baskı, serigrafi baskı veya kumaş boyası ile üzerine uygulama yapabilirsiniz. Ürünler oldukça sağlam dikişli ve uzun süreli kullanıma uygundur. Yıkanabilmesi sayesinde oldukça uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. 60 dan fazla modelimizi inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. stoklarımızda sürekli bulunan ürünlerimiz ile sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Herhangi bir sorununuz için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz 02126432100 veya destek@istecanta.com adresimize eposta yollayabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Toptan

Toptan Ham bez çanta almak isteyen müşterilerimiz websitemizde online olarak sipariş verebilirler. baskısız olarak verilen siparişler max 2 iş gününde kargolanmaktadır. Sürekli stoklarımızda bulunan 60 dan fazla modeli sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. baskısız ürünlerde kapıda çdeme ile satın alma yapabilirsiniz. kapıda sadece nakit ödeme yapılmaktadır. baskılı ürünlerde ise kapıda ödeme mevcut değildir. Özel baskılı işlerde ücret peşin olarak alınıp görsel tasarım tarafınızdan onaylandıktan sonra işleme alınmaktadır.  ister baskılı, ister baskısız olarak tüm modellerimizi sipariş verebilirsiniz.

Ham Bez Çanta Nasıl Yıkanmalı ?

Ham Bez Çanta Yıkama talimatlarını dikkate alarak yıkama yaptığınız takdirde çantalar minimum ölçüde çekme yapacaktır. %5 standart çekme oranı standarttır. 20 derecede elde yıkama ve sonrasında nemliyken ütülemeniz gerekmektedir. ürünler %100 pamuk olduğu için yüksek sıcaklıklarda ciddi çekmeler yapacaktır. makinanızın elde yıkama ayarında kısa programda yıkama yaptıktan sonra nemliyken ütü ile açmanız gerekmektedir. bu yıkama talimatlarını uyduğunuz takdirde %5 lik bir çekme yapacaktır. ürünler doğa dostu ve geri dönüşümlüdür. pamuktan kumaş haliden getirilmiştir. hiç bir yıkama işleminden geçmemiştir. doğal ve organiktir.Ham bez çantaların bakımı oldukça kolay. Elde rahatlıkla yıkanabilen bez çantaların temizliğinde soğuk veya ılık su tercih edilebiliyor. Elde yıkamaya uygun olan deterjanlar ve sabunlar ile temizlenebilen ürünlerin baskıları yıkamayla zarar görmüyor. Asarak kurutulması tavsiye ediliyor ve ılık ısıda ütü uygulanabiliyor. Çantaların elektronik çamaşır makinesinde yıkanmaması ve kurutma makinesi kullanılmadan kurutulması gerektiğinin altı çiziliyor.

Ham Bez Çantaların Kullanım Alanları 

Ham bez çanta, sade kumaşı sayesinde üzerine yapılan baskıyı belirgin ve net bir şekilde gösteriyor. Uzun ömürlü olan ham bez çanta ürünleri, kullanıcılar tarafından her kullanımda sizin reklamınızın yapılmasını sağlıyor. Bu çantalar sayesinde markalar, kullanıcılarına yıllar boyu onlara eşlik edecek bir armağan vermiş oluyor ve marka ile tüketici arasındaki sadakat pekiştiriliyor. Ayrıca bu çantalar, üstlerinde yapılan organizasyonun adını taşıdığında yapılan etkinliğin anısını da somutlaştırıyor. 

 • Ham bez çantaları promosyon ürünleri hazırlamak için kullanabilir, üzerine kurumsal baskılar yapabilirsiniz. Fuarlarda, organizasyonlarda ve etkinliklerde sunabilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.
 • Çantaların üzerine kendi tasarım desenlerinizi basarak özel tasarımlarınızı kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Farklı baskılarla çantaları süsleyerek çeşit çeşit çanta tasarımları ile kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz. 
 • Ham bez çantalar üzerine kumaş boyaları ile boyama yapabilir, hobinizi profesyonel hale getirerek el sanatınızı tüketicilere pazarlayabilirsiniz. 

Pratik ve Kullanışlı Ham Bez Çanta

Pratik ve kullanışlı olan ham bez çantalar, yük taşıma kapasiteleri nedeniyle öne çıkıyor. Plastik torbalardan çok daha sağlıklı olan organik kumaşlar defalarca kullanılabiliyor. Kolaylıkla katlanarak çantada taşınabilen bez çantalar gerek alışverişte satın alınan ürünleri gerekse kitap gibi başka eşyaları taşıma konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Uzun kol askısı sayesinde kullanıcılar elde eşya taşıma zahmetinden kurtuluyor. Promosyon için alınan çantaların içi; markanın deneme boy ürünleri, baskılı defter, kalemleri ve broşür, dosyaları ile doldurulabiliyor. Çantalar promosyon ürünlerin kolaylıkla taşınmasına yardım ediyor. 

Ham bez çanta üzerine etkili tek bir slogan, marka logosu, amblem veya desen baskısı yapılabiliyor. Sivil toplum örgütleri, markalar, etkinlikler veya kişiler tarafından satın alınan çantalar, onlarca, yüzlerce tüketiciye dağıtılıyor veya tasarım olarak alıcı bulabiliyor. Şık, kullanışlı, ekonomik, organik ve pratik olan ham bez çanta tasarımları dayanıklılıkları ile tercih ediliyor. Siz de ham bez çantaları yalın haliyle satın alabilir veya baskı merkezimizde yapılacak baskılı halde sipariş verebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Ham Bez Çanta 35x40x10 cm
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ