×

Konferans Çantası

Ürünler 59'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ham Bez Çanta Yan Körüklü 35x45x10cm
  Ham Bez Çanta Yan Körüklü 35x45x10cm
 2. Ham Bez Çanta Plaj Çantası %100 pamuk 48x41x10cm
  Ham Bez Çanta Plaj Çantası %100 pamuk 48x41x10cm
 3. İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm
  İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm
 4. Kanvas Çanta %100 Pamuk 35x40 cm
  Kanvas Çanta %100 Pamuk 35x40 cm
 5. Körüklü Kanvas Bez Çanta 35x45x10 cm
  Körüklü Kanvas Bez Çanta 35x45x10 cm
 6. Kanvas Bez Çanta Cepli
  Kanvas Bez Çanta Cepli
 7. ip-buzgulu-kanvas-sirt-cantasi
  Kanvas Sırt Çanta
 8. Kanvas Küçük Kutu Çanta
  Kanvas Küçük Kutu Çanta
 9. Rips Bez Çanta %100 Pamuk
  Rips Bez Çanta %100 Pamuk
 10. Rips Bez Çanta Derili - Otel Plaj Çantası
  Rips Bez Çanta Derili - Otel Plaj Çantası
 11. Kanvas Plaj Çantası Cepsiz 48x41x10 cm
  Kanvas Plaj Çantası Cepsiz 48x41x10 cm
 12. Kanvas Plaj Çantası İç Cepli Etnik Kulp 48x41x10 cm
  Kanvas Plaj Çantası İç Cepli Etnik Kulp 48x41x10 cm
 13. Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Beykoz Kundura
  Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Beykoz Kundura
 14. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Berlin love
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Berlin love
 15. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm I Love Berlin
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm I Love Berlin
 16. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Kahvelen
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Kahvelen
 17. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Orge
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Orge
 18. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Protech
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Protech
 19. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Roi
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Roi
 20. Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Tarom
  Promosyon Çanta Ham Bez 35x40 cm Tarom
 21. tela çanta promosyon
  Tela Çanta Baumun
 22. İmperteks Sırt Çantası Mavi 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Mavi 32x45 cm
 23. İmperteks Sırt Çantası Siyah 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Siyah 32x45 cm
 24. İmperteks Sırt Çantası Beyaz 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Beyaz 32x45 cm
Sayfa
per page

KONFERANS ÇANTASI

Konferans çantaları, profesyonel toplantılarda ya da akademik ve ticari konferanslarda oldukça yaygın olarak kullanılır. Konferansa katılanlara girişte verilen bu çantalarla etkinlik hakkında bilgiler ve ek broşürler dağıtılır. Konferans çantalarının en önemli özelliği marka tanınırlığını arttırması ve katılımcıların etkinliği unutmamasını sağlamasıdır. Konferansa katılan kişiler salondan ayrılırken yanlarında taşıyacakları konferans çantaları sayesinde marka bilinirliğiniz salonun dışında da yaşamaya devam edecektir.

Promosyon Konferans Çantası Modelleri

Promosyon; firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak, ürünlerinden ve etkinliklerinden haberdar etmek için kullandıkları etkili bir tanıtım yöntemidir ve günümüzde çoğu firma tarafından etkin bir şekilde kullanılır. Geleneksel reklam yöntemleri içinde promosyonu kullanmak hala en çok tercih edilen yöntemdir. Promosyon konferans çantası, işletmelerin bilinirliklerini arttırmak için kendi logo ve afişlerini bastırdıkları ve ücretsiz bir şekilde insanlara dağıttıkları çantalardır. Markaların tanınırlığını arttırmada en etkili yollardan biri olan promosyonlu konferans çantaları günümüzde halen markalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biridir. Promosyonlu konferans çantaları geri dönüşümlü kumaş kullanılarak elde edilen son derece şık ve kullanışlı çantalardır. Birbirinden farklı çanta modelleri arasından size ve markanıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Çeşitli renk ve modeldeki çantalar arasından seçtiğiniz çantaya dilediğiniz baskıyı uygulatabilirsiniz. Baskılı konferans çantaları ile markanızın tanıtımı uzun vadede sağlanmış olacaktır. 

Logo Baskılı Konferans Çantaları

Bez konferans çantaları doğa dostu, kullanışlı ve uzun ömürlü olması nedeniyle çokça tercih edilir. Uzun ömürlü olmasının bir diğer avantajı da markanızın uzun süre göz önünde olmasını sağlamasıdır. Seçeceğiniz boyut, renk ve model üzerine yüksek kalitedeki baskı tekniklerini kullanarak logonuzu basıyoruz. Baskının çanta üzerine tam oturması ve kalıcı olması için seçilecek çanta kumaşının da önemi büyüktür. Logo baskılı konferans çantaları markanızı en etkili şekilde tanıtmanız için harika bir seçenek olacaktır.

Toptan Promosyon Konferans Çantası Fiyatları

Promosyon konferans çantalarının markanız için önemi açıktır. Bu çantalara oldukça uygun fiyata ulaşırken çevrenizden alacağınız olumlu geribildirimler ile bu durum daha da desteklenecektir. Her bütçeye uygun üretilen farklı tarzlardaki konferans çantalarına toptan olarak da ulaşabilirsiniz. Sitemize göz atarak seçeceğiniz renk ve modeller üzerine dilediğiniz baskıyı uygulayarak hazırlayacağımız çantaları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Sitemizden fiyat bilgisi alabilir ve istediğiniz sayıda konferans çantası siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Logo Baskılı Konferans Çantası Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Tek seferlik değil uzun süre kullanım imkanı sunması bakımından logo baskılı konferans çantalarına olan ilgi son dönemlerde oldukça arttı. Doğada çözünebilir ve geri dönüştürülebilir maddelerden üretilmesi de bu ilgiyi gittikçe büyütmeye devam ediyor. %100 pamuklu kumaşlardan üretilen bez çantalar, üzerine istenilen baskıyı uygulama imkanı sunuyor. Bu sayede iyi bir reklam ve promosyon ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Konferans ve seminerlerin artmasıyla birlikte markalar ve şirketler promosyon ürünlerine yönelmeye başladı. Bu noktada logo baskılı konferans çantaları kullanışlı, uzun ömürlü ve şık bir seçenek olarak tercih edilebilir ve konferanslarda, seminerlerde ve tanıtım günlerinde rahatlıkla kullanılabilir. 

İşletmenize ve markanızı geniş kitlelere tanıtmak için en etkili ve kalıcı yol olan konferans çantalarına seçtiğiniz baskıları ya da markanızın logosunu kaliteli baskı teknikleri kullanarak uyguluyoruz. Doğa dostu ve ekonomik logo baskılı konferans çantaları ile markanızın insanların akıllarında kalmasını sağlayabilirsiniz. Şık tasarımlarıyla yalnızca konferans çantası olarak değil her alanda kullanılabilir. Doğru bir seçimle hem marka bilinirliğiniz artacak hem de iş alanlarını genişletecektir. Bunun için web sitemizi inceleyebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.