×

Promosyon Büzgülü İmperteks - Tela Çanta 35x40cm cm Royaluxe

Stokta var
SKU
promosyon-canta-royalluxe

Promosyon çanta ihtiyaçlarınıza tela bez çanta! Gabardin bez çanta orta kalınlıkta 220 gr/m ağırlıkta promosyon çanta modelidir. Promosyon çanta siparişlerinizde emprime veya ofset baskı yapmaktayız. Siz de hemen logonuzu/tasarımınızı destek@istecanta.com mail adresine ileterek promosyon çanta siparişi verebilirsiniz.

Ürün Bilgisi:

Materyal: 100 gr/m tela
Ölçü: 35x40 cm
Baskı: Ofset Baskı
Kullanım alanı: Promosyon, Fuar, Etkinlik

Büzülü Tela Çanta

Geri önüşümlü ve doğa dostu tela kumaşlardan imal edilmiş bu çanta modellerini istediğiniz ölçü ve renkde yapabilmekteyiz. Tela çantalar üzerine çok renkli ve ya tek renkli baskı uygulamaları mevcuttur. Örnek ürün resminde görüdüğünüz gibi çok renkli baskılar tela çanta üzerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bir çok boyutta yapılabilmektedir. Siparişleriniz ve Sorularınız için destek@istecanta.com adresimize mail atabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz sizlere ulaşıp en doğru ürüne ulaşmanızda yardımcı olacaklardır. Örnek numune gönderimi ve talep ettiğiniz çantalar için ön çalışmaları tarafınıza iletip süreç takibinde sizi bilgilendiriyor olacağız. Yüksek kapasiteli imalatımız ve zamanında teslimat sözümüz ile ürünlerinize hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. 

Ürün Paketleme ve Gönderim

Dünyanın her yerine promosyon bez çanta gönderimi yapmaktayız. İstenilen ölçü ve baskı çalışması yapılmaktadır. Çevre dostu ham bez çantalar için bizimle iletişime geçiniz.

  • 1 kutu (60x40x40cm) içerisinde 400 adet ham bez çanta bulunmaktadır
  • Kutu içerisinde yağmur ve nemlenmeye karşı önlem alınmıştır.

Yurt Dışı gönderimler için detaylı bilgi alınız. 0212 6432100

Detaylı Bilgi
Promosyon Çantalar Ayakkabı Torbası, Okul Çantası, Spor Çantası
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Promosyon Büzgülü İmperteks - Tela Çanta 35x40cm cm Royaluxe
Verdiğiniz Puan
Copyright © 2013-PAMUSAN NATURAL TESKTİL DIŞ TİC LTD ŞTİ