×

Önlük

Ürünler 50'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

ÖNLÜK

Önlükler kafe ve restoranlar gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılan mutfak malzemeleri arasında yer alır. Bir restoranda şef iseniz önlük kullanmanız kaçınılmaz olacaktır. Fakat önlük kullanmak için şef olmanız şart değil, evde yemek yaparken de birbirinden güzel renk ve modellerdeki önlükleri kullanmak sizi oldukça motive edecektir. Yemek yapmayı seven herkes için mutfak önlükleri, mutfakta geçirilen zamanın daha da keyifli geçmesini sağlar. Aynı zamanda önlükler, yemek yaptığınız zaman kıyafetlerinizi yağ sıçramasına ve kirlenmesine karşı da korumuş olur. Çeşit çeşit önlük modelleri arasından kişiye özel baskıları olan önlükler kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.

Uygun Fiyata Toptan Önlük

Leke tutmayan özel kumaşlardan üretilmiş önlükleriniz ile dışarıya karşı hijyenik bir görüntü oluşturmuş olursunuz. Nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebileceğiniz önlüklerinizin rahat kullanıma sahip olması da yemek yaparken daha konforlu olmanız açısından oldukça önemlidir. Sitemizden önlüklerinizi uygun fiyata toptan olarak da sipariş edebilirsiniz. Kafe ve restoranlarda çalışan şef, aşçı, servis elemanı gibi mutfak çalışanları için toptan önlük alımı son derece ekonomik olacaktır. Toptan önlük siparişleriniz için dilediğiniz tasarımı uygulatabilir, dilerseniz kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Marka ve logonuzu toptan önlük siparişlerinizde belirterek firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. 

Mutfak Önlük Modelleri 

Önlükler mutfakta çalışan ve yemek yapmayı seven herkesin mutfak kombininin önemli bir parçasıdır. Yemek yaparken kıyafetlere sıçramasını ve kıyafetlerde iz bırakmasını engelleyen önlükler her zevke hitap edecek renk ve modelde tasarlanabilir. Kıyafetlerinizin zarar görmesini engelleyen ve birbirinden farklı modelde tasarlanan önlükler ile mutfakta geçirilen zaman daha keyifli bir ana dönüşecek aynı zamanda da mutfağınıza renk katacaktır. Farklı boyutlarda ve renklerde tasarlanabilen önlüklerin bazılarının önünde mini bir cep bulunabilir. Kullanım kolaylığı sağlayan askılar ve önlük modelleri arasından sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz. Geniş renk seçenekleri ile her ortama uyum sağlayabilecek önlüklerin üzerine çeşitli baskılar uygulanarak kişiye özel hale getirmek de mümkündür. 

Toptan Önlük Fiyatları

Önlükler ile yaptığınız işi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Farklı tarz ve modellerde üretilebilen önlükler arasından seçim yaparken kullanacağınız ortamı göz önünde bulundurmanız da oldukça yararlı olacaktır. İhtiyacınız doğrultusunda toptan önlük alımı sizin için son derece ekonomik bir tercih olabilir. Önlük fiyatları; renk, model, boyut ve önlüğün baskılı olup olmamasına göre çeşitlilik gösterecektir. Sitemizden sizin için en uygun olan önlüğü seçebilir ve en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Baskılı Mutfak, Aşçı, Şef, Barista Önlüğü Nedir?

Mutfakta zaman geçirmeyi daha keyifli hale getiren önlükler için bu keyfi daha da arttıracak şey elbette ki kişiye özel baskıları olan bir önlük kullanmak olacaktır. Kişiye özel veya markaya özel baskıları, logoları bulunan bir önlük kullanmak sizi işinizde daha çok motive edecektir. Birbirinden farklı renk ve model arasından seçeceğiniz önlüklere dilediğiniz baskıları uygulatabilirsiniz. Bu sayede sizi yansıtacak ve size özel olacak bu önlükler içerisinde kendinizi daha özel hissedeceksiniz. 

Toptan Önlük siparişlerinizde ihtiyacınıza uygun önlük modelini belirleyip firmanızın logosunu da kullanabilirsiniz. Sitemizdeki farklı renk seçeneklerine sahip önlükler arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. İşte Çanta ailesi olarak önlüklerimizi leke tutmayan kaliteli kumaşlardan üretiyoruz. Bu sayede mutfak ve farklı birçok alan için kullanıma uygun olan bu önlükleri güvenle kullanabilirsiniz. Nemli bez ile kolayca temizlenebilen önlüklerimiz takarken ve çıkarırken kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. En uygun fiyata kaliteli önlükler için sitemize göz atabilirsiniz. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.