×

Boyama Çantaları ve Boyaları

Ürünler 193'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Bammerz Hambez 35x40 cm Kelebek Boyama Çanta
  Bammerz Hambez 35x40 cm Kelebek Boyama Çanta
 2. Bammerz Hambez 35x40 cm Ayçiçek - Çocuk Boyama Çanta
  Bammerz Hambez 35x40 cm Ayçiçek - Çocuk Boyama Çanta
 3. Bammerz Hambez 35X40 cm Denizaltı - Yunus Boyama Çanta
  Bammerz Hambez 35X40 cm Denizaltı - Yunus Boyama Çanta
 4. Bammerz İp Büzgülü Bez Sırt Çantası 35X40 cm Unicorn - Kedi
  Bammerz İp Büzgülü Bez Sırt Çantası 35X40 cm Unicorn - Kedi
  Değerlendirme:
  100%
 5. Karne Günü Boyanabilir 35x40cm Bez Çanta
  Karne Günü Boyanabilir Ham Bez Çanta - 35x40cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 6. 23 Nisan Boyama
  23 Nisan Boyanabilir Baskılı Bez Çanta
  Değerlendirme:
  100%
 7. Bammerz İp Büzgülü Bez Sırt Çantası 35X40 cm Araba-Uçak
  Bammerz İp Büzgülü Bez Sırt Çantası 35X40 cm Araba-Uçak
  Değerlendirme:
  100%
Sayfa
per page

Bez Çanta Boyama

Boyama Çantaları Ve Boyaları Baskısız ham bez çantalarımız çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. etkinliklerinizin vazgeöilmezi oalcak Boyama Çantaları Ve Boyaları Özellikle okullar da yada okul öncesi anaokulların da çocuklar için boyama etkinlikleri yapabilirsiniz.Çocukların motor becerilerinin gelişmesine yönelik hazırlanan bu ürünler ile yaratıcılıklarını kullanarak, bez çantaları boyalar ile renklendirebilirler. kalıcı ve kalıcı olmayan boyalarımız mevcuttur. herhangi bir sorunuz ve talebiniz olması durumunda satış temsilcilerimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. bir çok desen ile yaş gruplarına göre boyama ürünlerimiz mevcuttur. web sitemizden kendinize uygun modeller seçip satın alma işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. kargolama durumunda sisteme girdiğiniz telefonunuza takip numaranız iletilecektir. Web sitemize sürekli yeni ürünler eklenmektedir. sizde bu Boyama Çantaları Ve Boyaları ürünlerinden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir veye e-bültenlerimize abone olabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için uzman kadromuz ile çalışmalara devam ediyoruz. Boyama Çantaları Ve Boyaları çantalar ile hayat daha eğlenceli olacak 

Desenli Boyanabilir Çantalar

Çocuklar bu desenleri kullanarak, kendi seçtikleri renkler ile çantalarını güzelleştirebilirler. Bu etkinlikleri toplu halde yapmak isterseniz, özel boyama setlerine boyama setlerine göz atabilirsiniz. Boyanabilir ürünler %100 ham bez ve doğal olarak imal edilmektedir. Eğlenceli bir okul etkinliği için güzel bir çözümdür. Boyama Çantaları Ve Boyaları ile eğitici ve eğlenceli vakit geçirmek artık daha kolay. Çocukların keyifle ve istekli bir şekilde boyayacakları ürünleri bu kategori altında topladık. Yıkanınca çıkan ve kalıcı boya kalemlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizin için özel hazırladığımız setlerimize bakabilirsiniz. Bu setler ile çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatabilirsiniz. Çocuk sağlığı ve gelişimi düşünülerek hazırlanmış setlerimizi göz atamanızı tavsiye ederiz. Sürekli hazırlanan desenlerimiz ile sizde yeni bir çok etkimlik düzenleyebilirsiniz.Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Kumaş Boyası

Tekstil ve türevi ürünler için tasarlanmış, bitkilerden organik olarak imal edilmiş boyalardır. Dilediğiniz figürleri ya da yazıları kumaş boyası ile %100 pamuk bez çantalara uygulayabilirsiniz. Boyama işlerinde kullanılacak malzemeleri  Kumaş boyası ve tekstil kalemi kategorisine giderek inceleyebilirsiniz. kalıcı kumaş boyamaları ile yaptığınız uygulamaları kalıcı hale getirmek için boya kuruduktan sonra tersten ütü ile üstünden geçerek sabitleme işlemini tamamlamanız gerekmektedir. 

Desenli Çantalarda Renk Cümbüşü

Çocukların istedikleri gibi boyayacakları bu özel çantaları kullanmak çok daha eğlenceli hale gelmektedir. Özel büzgülü, ipli ya da omuzdan askılı çanta modelleri bu sitede farklı desenler ile satışa sunulmuştur. Kendinize veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz diğer çantalar kategorilerimizi inceleyerek  tüm desenlerle tanışma fırsatı sağlayabilirsiniz.

Çanta Boyamada Doğru Fırsatlar

Özel çanta motifleri ve renkleri için hemen erişim sağlayarak talepte bulunabilirsiniz. Boyanabilir bez kalemlik ve çanta çeşitlerini bu sitede bulabilirsiniz. Çocukların sevdiği karakterleri ele emeği ile boyanarak ürünlerimiz aracılığı ile mümkündür. Oldukça cazip fiyatlar kapıda ödeme imkanı ve hızlı kargo fırsatları ile siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.. Bezin üzerine akmayan ve solmayan keçeli ya da tekstil kalemleri ile yada kumaş boyaları ile yapılan resimler herkes tarafından çok beğenilmektedir.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.