×

Özel Gün Setler

14Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Mezuniyet Hatırası Set
  Mezuniyet Hatırası Set (Özelleştirilebilir) - 20 Adet Büzgülü Çanta / 20 Adet Kalemlik
  Değerlendirme:
  100%
  ₺1.650,00
 2. Anneler Günü Boyanabilir Bez Çanta
  Canım Anneme Boyama Seti 2 - 25 Adet Boyanabilir Çanta / 4 Adet 12'li Keçeli Kalem
  Değerlendirme:
  100%
  ₺1.599,00
 3. Sevgililer Günü Seti
  Sevgililer Günü Seti
per page

ÖZEL GÜN SETLER

Özel günler herkesin önem verdiği ve o gün içinde özel hissetmek ya da sevdiklerine özel hissettirmek istediği günlerdir. Özel günler için üretilmiş özel gün setler, herkesin aradığını rahatça bulabileceği ve hediyelere erişebileceği setlerdir. Siz de en özel günlerinizi daha anlamlı kılmak için İşte Çanta’da bulunan özel gün setlerine bir göz atın. 

Özel Günler İçin Toptan Hediyelik Ürünler

Özel günler kişilerin önem verdiği ve o gün içinde değerli, mutlu hissetmek istedikleri günlerdir. Özel günlerde örneğin; nişan, düğün, kına, anneler günü, sevgililer günü ve daha nice günlerde herkes sevdiklerinden hediye bekler. Bu hediyeleri tekli alabileceğiniz gibi toptan olarak da alabilirsiniz. Özel günler için toptan hediyelik ürünler İşte Çanta sitesinde uygun fiyatları ile sizler için hazırlanmıştır. Özel günleri geçirmeden önce mutlaka hediyelik ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Toptan Uygun Fiyata Anneler Günü Hediyeleri

Anneler en değerli varlıklardır. Yılın sadece bir günü annelere verilmiştir ve bugünde de onlara olan sevgimizi, verdiğimiz değeri göstermezsek olmaz. Her yılın mayıs ayının ikinci hafta Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanmaktadır. Herkes annelere en güzel hediyeleri almak ister. Bunun için İşte Çanta’nın sizlere sunduğu anneler günü toptan hediyeleri inceleyebilirsiniz. Bu anneler günü toptan hediyeleri; anneler günü tişört boyama sınıf seti, canım anneme boyama seti, canım anneme büzgülü çanta boyama setleridir.

Sevgililer Günü Hediye Seti

Sevgililer günü, her yılın ikinci ayın on dördüncü günü kutlanan özel bir gündür. Bu özel günde sevgililer birbirlerine zaman ayırırlar, birbirlerine küçük hediyeler, çiçekler alırlar. Sevgilerini bir şekilde belli edebilme yöntemi ararlar. Ve bu özel günü bu şekilde kutlarlar. İşte Çanta’da Sevgililer Günü hediye setleri şeklinde sunulan ve de içerisinde sevgilinizin hoşuna gidecek ürünler de mevcuttur. Bu ürünler sevgilinize özel tasarlanabilen 4 parça üründen oluşan; defter, bez çanta, plaj çanta ve clutch çantadır. %100 pamuktan üretilmiş kırmızı renkli ürünler sevgililer günü için özel olarak tasarlanmıştır. Sevgilinize güzel bir jest yapabileceğiniz ya da sevdiğiniz kişiye aşkınızı ilan edebileceğiniz iyi düşünülmüş bir hediye seti olacaktır.

Toptan Kına, Nişan Düğün Kesesi Setleri

Düğün, nişan, kına gibi en özel günlerinizde sevdiklerinize küçük hediyeler vermek onlara bu güzel zamanınızda yanınızda bulundukları için bir teşekkür niteliğindedir. O gün çok fazla sayıda hediyelik ürün alacağınız için toptan bir satın alım gerçekleştirmeniz gerekir. İşte Çanta sizi en iyi şekilde düşünmekte ve sizlerin özel günlerinde yanınızda olmak için sizlere en uygun fiyatlı toptan hediyelik ürünler sunmaktadır. Toptan kese, kına kesesi, nişan kesesi, baskılı düğün kesesi gibi birçok ürün set halinde mevcuttur. Sizlerin isteğine göre bu keselerin üzerine özel isimler ve tarihler yazılmaktadır. Dilediğiniz şekillerde setler oluşturulmaktadır. Siz de en özel gününüzde güvenilir ve de kaliteli alışveriş yapmak istiyorsanız kına, nişan, düğün kesesi setlerini değerlendirebilirsiniz. Ve toptan kese alımını İşte Çanta’dan gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan Karne Günü Hediye Setleri

Karne günü çocuklar için çok özel bir gündür. Her çocuk karnesini alınca ailesinden küçük de olsa bir hediye ister. Aileler çocuklarını mutlu etmek ve onların karne heyecanını desteklemek için onlara çeşitli hediyeler alırlar. Okullarda da tüm çocuklara öğretmenleri tarafından karne hediyeleri dağıtılabilir. Yıl boyunca verdikleri emeğin karşılığı olarak küçük hediyeleri hak eden öğrenciler için İşte Çanta birbirinden farklı toptan hediyelik ürünler sunmaktadır. Hediyelik ürünler içerisinde karne hediyesi çantalar, boyanabilir bez çantalar, boyanabilir tişörtler, kalemlikler ve daha fazlası bulunmaktadır. Toptan hediyelik ürünleri satın alarak ve bu hediyelik setleri çocuklara hediye ederek onları karne gününde yalnız bırakmamış olursunuz.

23 Nisan Uygun Fiyat Toptan Hediye Setleri

Hediye setleri içerisinde 23 Nisan gibi değerli bir günün ürünler üzerine baskılı, uygun fiyatlı toptan hediye setleri de bulunmaktadır. 23 Nisan boyanabilir kalemlik, 23 Nisan kalemlik, 23 Nisan tişörtleri, 23 Nisan büzgülü çanta gibi çeşitli ürünler mevcuttur. Bu ürünler, İşte Çanta’da toptan hediyelik ürünler olarak satılmaktadır. Okuldaki öğrenciler için 23 Nisan ürünlerini toptan alarak daha uygun fiyatlara tüm bu ürünlere sahip olabilirsiniz.  

Bu yazımızda sizler için özel gün setlerini derledik. Özel günleri daha özel ve anlamlı kılmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.