×

Pastane Çantası

7Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. tela canta
  Tela Çanta - 35x30x8x8 cm
 2. 33x28cm Ham Bez Çanta
  33x28cm Ham Bez Çanta
 3. Körüklü Promosyon Çanta
  29x20x7cm Körüklü Promosyon Çanta
 4. Promosyon Bez Çanta - Pastane Çıtır Fırın
  Promosyon Bez Çanta - Pastane Çıtır Fırın
 5. Promosyon Bez Çanta - Pastane 2 Renk Baskılı
  Promosyon Bez Çanta - Pastane 2 Renk Baskılı
 6. Promosyon Bez Çanta - Pastane Çantası
  Promosyon Bez Çanta - Pastane Çantası
 7. Sarı Promosyon Gabardin Çanta - Popcorn
  Promosyon Gabardin Çanta Sarı - 35x40cm
per page

Pastane Çantası Modelleri Ve Fiyatları

Çanta üretiminde büyük bir başarıya imza atan İşte Çanta özellikle bez çanta modellerinde oldukça ön plandadır. Bez çanta modellerine birbirinden farklı tasarımlarla renk getirmeyi başarmıştır. Pastane çantası modellerinde de aynı şekilde birbirinden renkli tasarımlar oluşturmaktadır. Pastane modelleri son derece kullanışlı çanta modelleri arasında yerini alır. Pastane çantası, boyutu ve modeli ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. Bu çantaları kendi isteğinize göre tasarlamak sizlerin elinde, ister kendiniz için isterseniz de promosyon ürün olarak kullanabilirsiniz. Promosyon ürün olarak sipariş oluşturacaksanız şirketinizin logosunun, isminin yer aldığı bir tasarım yaptırabilirsiniz. Kendiniz kullanmak üzere sipariş vermek isterseniz de kendi tarzınızı yansıtan çeşitli tasarımlardan yaralanabilirsiniz.

Pastane, Tatlıcı ve Fırın Çantası Baskılı

Pastane çantası, tatlıcı çantası ve fırın çantası olarak kullanılan pastane çantası modelleri çeşitli boyutlara sahiptir. Bu boyutları şu şekilde sıralamak mümkündür; 35x40 cm boyutlu 30x30x30 cm boyutlu 25x35 cm boyutlu çantalar. Pastane modelleri ham bez kumaştan imal edilmiş son derece kaliteli ürünlerdir. 

Baskılı bez çantalar, diğer çantalara kıyasla daha çok tercih edilen modellerdir. Pastane çantası üzerindeki baskı ve desenleri sizlere bambaşka bir hava katacak ve kulanım rahatlığı sunacaktır.

Toptan Promosyon Pastane Çantası

Pastane çantası, tekli satın alımların yanı sıra toplu satın alım seçeneği de barındırmaktadır. Toplu olarak sipariş verilebilen pastane modelleri genellikle promosyon ürün olarak tercih edilmektedir. Siz de promosyon ürün arayışı içerisinde iseniz ve kendi tarzınızı yansıtacak ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız pastane çantası modelleri tam da size uygundur. Pastane çantası üzerine şirketinizin logosunu ve ismini koyabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta toptan satın alımlarda sizlere ek indirim de uygulamaktadır. Bu indirimden yararlanarak uygun fiyatları ile pastane çantası modellerine sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda İşte Çanta’da yer alan çanta modelleri arasından pastane çantasını ele aldık. Çeşitli modelleri bulunan pastane çantasını detaylı şekilde inceleyerek sizlere bu konuda bilgi vermeyi hedefledik. Siz de pastane modelleri arasında seçim yapmak istiyorsanız İşte Çanta sitesini inceleyebilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.