×

Hobi Setler

12Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Hobi Bez Çanta Boyama Set 3
    Hobi Bez Çanta Boyama Set 3 - 15 Adet Çift Yön Boyanabilir Çanta / 1 Adet Carioca Kumaş Boya Kalemi
    Değerlendirme:
    100%
    ₺899,00
per page

HOBİ SETLER

İşte Çanta’da birbirinden farklı hobi seti seçenekleri bulunur. Çeşitli hobi setleri içerisinden herkes kendine hitap edeni bulacaktır. Hobi setleri sizleri hem eğlendirecek hem de birbirinden güzel çantalara sahip olmanızı sağlayacaktır. İşte o hobi setlerini sizler için bir araya getirdik.

Ham, Rips, Gabardin, Kanvas Bez Çanta Seti (Clutch Hediyeli)

Hobi seti, sizlere birbirinden farklı kumaştan üretilmiş harika çantalar sunmaktadır. Hobi seti, içerisinde ham bez çanta, rips çanta, gabardin bez çanta ve kanvas bez çanta bulundurur. Her birinden beşer tane olan çantaları dilediğiniz şekilde boyayabilir ya da üzerine istediğiniz şekillerde baskı, işleme gibi modeller yapabilirsiniz. Ayrıca tüm bu çantalara ek olarak İşte Çanta, sizlere clutch kanvas çantayı hediye eder.

İşlemeye Hazır Kanvas Çanta Ve Punch Seti

İşleme detayı eski zamanlardan günümüze gelen bir gelenektir, diyebiliriz. Geçmişte yaşayan kadınlar işlemeye çok ilgi duymuş ve örtülerden yastık kılıflarına, çantalardan şallara kadar her yere işleme yapmışlardır. Şimdilerde etrafımızda bu denli yoğun bir işleme görmesek de işlemeye önem veren ve bunu yapmaktan, kullanmaktan oldukça zevk alan bir kesim hala vardır. Kanvas çanta ve punch setinden oluşan bu set, işte tam da bu kesime göre! Kanvas çanta üzerine punch seti ile işlemeler yaparak dilediğiniz çantayı dilediğiniz gibi modelleyebilirsiniz. Ayrıca gabardin kanvas bez çantalar da üzerine işleme yapmaya uygun işleme çantalarıdır.

Okul İçi Etkinlikler İçin Sınıf Boyama Setleri

Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli olan okul içi etkinlik setleri çocukların gelişimini destekleyecektir. Eğlenirken geliştirecek ve onlara farklı beceriler katacaktır. Çocuklar, boyanabilir ham bez çantalar üzerine boyama etkinliği yaparak kendilerine özgü çantalar oluşturacaklar. Çocukların kendi tasarımlarını oluşturabileceği bu boyama etkinliğinde kendi yaratıcılığını geliştirecek ve arkadaşları ile etkinlik yaparken mutlu olacaklardır. Okul içi etkinlikler için son derece uygun olan bu boyama setleri tüm çocukların ilgisini çekecek ve onlara adeta yeni bir oyun oluşturacaktır. Çocuklar bu boyama setleri sayesinde el becerilerini, hayal güçlerini güçlendirecek boyama yaparken arkadaşlarıyla yardımlaşarak yardımlaşma ve iletişim becerilerini de geliştirmiş olacaktır.

Hobi Bez Çanta Setleri ( Ham Bez Çanta + Boya )

Hobi seti, ham bez çanta ve boyalardan oluşmaktadır. Ham bez çantalar üzerine ister kendi tasarımlarınızı oluşturabilir isterseniz de İşte Çanta’nın sizlere sunmuş olduğu bazı modelleri renklendirebilirsiniz. Sizlerin isteğine göre çanta setleri hazır çizimli ya da çizim olmadan sade şekliyle gelir. Set halinde alacağınız çantaları içerisinden çıkan boyalar ile boyayabilir ve kendinize yeni çantalar oluşturabilirsiniz. Bu setler sayesinde hem çok eğlenecek hem de yaptığınız tasarımlar ile mutlu olacaksınız. Kullanırken sizler için bir anıyı temsil edecek ya da kendiniz yarattığınız için sizin için çok değerli olacaktır. 

Eğlence Seti – Yıka Tekrar Boya

İşte Çanta’da bulunan eğlence seti ile bez çantalarınızı tekrar tekrar boyayabileceksiniz. Yıka tekrar boya özelliği ile defalarca boyayabileceğiniz çantalar sizinle… Yıkanabilir boyalar sayesinde bez çantanızı yıkadığınızda ilk baştaki haline dönüşecektir. Çantanız kirlendi ya da ham bez çantanın üzerine yaptığınız tasarım pek hoşunuza gitmedi, hemen çantanızı yıkayıp tekrar boyayabileceksiniz. Veya tasarladığınız çantayı beğendiniz, kullandınız bir süre sonra sıkıldığınızda o çantayı rafa kaldırmak yerine hemen yeni bir çanta tasarlayarak tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolayca yıkanabilen ve yıkanabilir boyalarla boyanmış bez çantaları tekrar tekrar boyamak sizler için bir eğlenceye dönüşecektir.

İşte Çanta sizlere birbirinden farklı hobi setleri sunmaktadır. İşte Çanta’nın sizler için sunduğu tüm bu Hobi Setlerini detaylıca inceleyerek hobi setlerini sizlere anlattık. Hobi setleri içerisinden kendinize en uygun hobi setini seçin ve eğlenmeye başlayın. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.