×

Yuvarlak Yaka


 

 

 

Basic Tişört Modelleri

 

Toptan Basic Tişört koleksiyonumuzla tanışın ! Günlük kullanıma uygun, etkinlikleriniz de ya da personel kullanımı için tercih edebilirsiniz. 

%100 pamuklu, 150gr/m ve 30/1 penye kumaş ile üretilen t-shirtlerimiz, konfor ve şıklığı bir araya getiriyor. Farklı renk seçeneğiyle firmanıza uygun seçenekler burada!

Ürünler 26'ün 1-24'si

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
per page

Toptan Yuvarlak Yaka Tişört Ürünleri

Firmaların reklamlarını yapmaları ve akıllarda daha kalıcı hale gelmeleri için bir takım çalışmalar yapmaları gerekir.Tişörtler promosyon reklam çalışmaları ve iş kıyafeti için sıklıkla tercih edilen üst giyim grupları arasındadır. İşte tişört aracılığıyla aklınıza gelen her modelde, baskılı baskısız toptan tişört siparişi oluşturabilirsiniz. Tişörtler son derece reklam gücü etkili olan ve promosyon olarak dağıtıldığın da müşterilerinizin hoşuna gidecek üst giyimler arasında yer alır.

Promosyon Toptan Tişört

Farklı olmak tarz olmak isteyenlerin ya da daha farklı ve insanların hoşuna gidecek promosyon tişörtlerin ilk adresi olan İşte Çanta her gün koleksiyonuna eklediği onlarca değişik baskılarla üretilmiş tişört modelleri ile istediğiniz zaman karşınızdadır.

Kaliteli Baskısız Tişört Modelleri

İşte Tişört ekip olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda birçok ürünü bünyesinde bulundurarak istekler doğrultusunda yardımcı olmaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de baskısız tişört modelidir. Her hangi bir baskı istemiyorsanız istediğiniz renk doğrultusunda tişörtleriniz hızlı bir şekilde üretilmektedir. 

Beyaz Yuvarlak Yaka Kadın Ve Erkek Tişört

Erkek kadın fark etmeksizin herkesin dolabında beyaz tişört bulunur. Beyaz yuvarlak yaka tişörtler herkesin kurtarıcısı olarak dolapta yerini alır. Beyaz tişörtler her kombine uyum sağlayabilen tişörtlerdir. İster tek olarak kombinleyin isterseniz de gömleklerin veya kazakların içine giyerek kombinleyin. Gömlek, ceket, kazak yerine değişik kolyelerle de kombin yapabilirsiniz. Uzun sarkan kolyelerle çeşitli küpelerle de kombinleyebilirsiniz. 

Hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği tişörtler İşte Çanta’da sizlere sunulmaktadır. Ayrıca İşte Çanta sitesinde beyaz tişört üzerine çeşitli baskılar da yapılabilmektedir. Sizlerin istediği gibi tasarlayabileceği beyaz tişörtler bulunur. Kendiniz tasarlamak istemiyorsanız da hazır haldeki baskılı tişörtleri satın alabilirsiniz. Bu tişörtlerin S, M, L ve XL bedenleri mevcuttur ve sitede beden ölçüleri de yer almaktadır. Siz de kendi beden ölçülerinize uygun olarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Baskısız Yuvarlak Yaka Kırmızı Tişört

Tişörtlerin çok çeşitli modelleri vardır. İşte Çanta ise sizler için kendinizin tasarlayabileceği baskısız yuvarlak yaka tişörtler üretmektedir. Bu tişörtlerin birbirinden güzel renkleri mevcuttur. Beyaz, kırmızı, siyah, mavi ve gri... Baskısız tişört modellerinden dikkat çekici renk olan kırmızı renkli tişört sizler için harika bir seçim olacaktır. Kırmızı renginin çekiciliği ve canlılığı sayesinde tüm gözler sizlerin üzerinde olacak. Baskısız yuvarlak yaka kırmızı tişörtler A kalitede 1. sınıf openent kumaştan üretilmiştir. Üretiminde %100 pamuk kullanılmıştır. Baskısız yuvarlak yaka tişörtün fiyatı ise 34,50 tl olarak belirlenmiştir. İşte Çanta çoklu alımlarda müşterilerine indirim yapmakta ve ürünlerini miktara bağlı olarak daha uygun fiyatlara vermektedir. Siz de toplu sipariş vermek istiyorsanız İşte Çanta sitesinde bulunan indirimlerden yararlanmayı unutmayın.

Toptan Yuvarlak Yaka Tişört Fiyatları

İşte Çanta sitesinde tekli ve çoklu olmak üzere çeşitli satın alma seçenekleri oluşturmuştur. Müşteriler tekli olarak sipariş oluşturabildiği gibi çoklu olarak da sipariş oluşturabilmektedir. Siz de bu indirimleri yakından takip ederek ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Toptan yuvarlak tişört fiyatlarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • 1 adet baskısız yuvarlak yaka tişört fiyatı 34,50 tl’dir. Eğer bir adetten fazla sipariş vermek isterseniz indirim uygulanmaktadır.
  • 20 adet sipariş vermek isteyen kişiler için %2 indirim uygulanmakta ve birim fiyat 33,95 tl’te düşmektedir. 
  • 50 adet sipariş vermek isteyen kişiler için yine %2 indirim uygulanmakta ve birim fiyat 33,75 tl’ye düşmektedir. 
  • 100 adet sipariş vermek isteyen kişiler için %4 indirim uygulanmakta ve birim fiyat 32,95 tl’ye düşmektedir.
  • 200 adet sipariş vermek isteyen kişiler için ise %7 indirim uygulanmakta ve birim fiyat 31,95 tl olmaktadır.

Bu yazımızda beyaz ve kırmızı yuvarlak yaka tişörtler hakkında sizlere bilgiler vermeyi hedefledik. Baskısız yuvarlak yaka tişörtlerin fiyatlarını, modellerini sizler için detaylı şekilde inceledik. 

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.