×

Okula Hoşgeldin

21Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Bammerz Hambez 35X40 cm- Canım Annem
    Bammerz Hambez 35X40 cm- Canım Annem
    Değerlendirme:
    100%
    Özel Fiyat ₺24,95 Normal fiyat ₺30,95 En düşük ₺22,95
per page

Okul Öncesi İlk Gün Hediyeleri

Okula yeni başlayan küçük çocuklar için annelerinden ayrılıp okula gelmek bazen zorlayıcı olabiliyor. Farklı ortam, farklı arkadaşlar ve öğretmenler çocukların tüm bu farklılıklara uyum sağlaması biraz zaman alabiliyor. Bu sorun ile karşı karşıya kalan okul öncesi eğitmenleri öğrencileri okul öncesi hediyeleri ile ortama hazırlamaya çalışıyor. Okula hoş geldin hediyeleri, çeşitli etkinlikler ile öğrencilerin dikkatlerini çekmeyi ve onları okula alıştırmayı başarıyorlar. Kullandıkları malzemeleri, etkinlikleri şimdi sizlerle paylaşacağız.

Okuluna Hoş Geldin Ürünleri

Okuluna hoş geldin ürünlerini alan çocuklar bu hediyeler ile okula gelmenin mutluluğunu yaşıyorlar. İşte Çanta, okul öncesi hediyeleri konusunda öğrencilere pek çok model sunmaktadır. Okula hoş geldin boyanabilir çanta ile okulun ilk günü hem çocuklar ilk günün heyecanını atacak hem de bu etkinlik sayesinde çok eğlenecektir. 35x40 cm boyutlarına sahip bu çantalar boyamaya, yıkmaya ve ütülemeye uygun olarak tasarlanmıştır. Üzerinde seçeceğiniz bir desen ve “okula başlıyorum” yazısı bulunacaktır. Okulun ilk günü için oldukça uygun olan bu çantanın çeşitlerini de şu şekilde sıralayabiliriz; eğitici boyanabilir büzgülü bez çanta, sınıf boyama setleri, farklı farklı tasarımlara sahip büzgülü çanta modelleri ve daha pek çok model bulunmaktadır.

Okula Hoş Geldin Etkinlikleri Bez Çanta

Bez çanta üzerine etkinlik yapmak yani bez çantaları boyamak oldukça keyiflidir. Bu etkinlikler ile çocukların yetenekleri gelişmekte ve sınıf içinde yapıldığı için arkadaşları ile paylaşımları artmaktadır. Okul öncesi hediyeleri olarak verilebilecek çanta modelleri içerisinde okula hoş geldin etkinlikleri bulunur. Okul öncesi sınıflarda boyamak üzere tasarlanan okula hoş geldin etkinlikleri içerisinde bez çantalar, renkli boyalar ve de fırçalar bulunur. Üzerinde araba, uçak, astronot, balık, kayık, çiçek, unicorn, kedi, kelebek, zıp zıp ve daha pek çok model bulunan çeşitli boyanabilir çantalar İşte Çanta sitesinde bulunmaktadır. İster büzgülü sırt çantaları isterseniz de kola takılan kol çantalarından seçebilirsiniz.

Siz de okul öncesi hediyeleri olarak ne alacağınızı düşünüyor ve öğrencilere güzel etkinlik yaptırmak istiyorsanız okula hoş geldin etkinliklerinden seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.