×

İmperteks Sırt Çantası

 

 

 

İmperteks Ağzı Büzgülü Sırt Çanta Modelleri


Islak eşyalarınızı taşımanız veya eşyalarınızı sudan korumanız için su geçirmez imperteks sırt çantası ! İmperteks büzgülü sırt çantaları su geçirmez yapısı ile oldukça dayanıklı ve parlak bir görünüme sahiptir. Bir çok alanda kullanabileceğiniz bu çantalar sportif faliyetler ve organizasyonlarda bolca kullanılmaktadır.


23Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. İmperteks Sırt Çantası - 32x45 cm Kırmızı
  İmperteks Sırt Çantası - 32x45 cm Kırmızı
  Değerlendirme:
  100%
 2. İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Saks Mavi
  İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Saks Mavi
  Değerlendirme:
  100%
 3. İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Siyah (Özelleştirilebilir)
  İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Siyah (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 4. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Beyaz
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Beyaz
  Değerlendirme:
  100%
 5. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Siyah
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Siyah
  Değerlendirme:
  100%
 6. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Lacivert
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Lacivert
  Değerlendirme:
  100%
 7. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Beyaz (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Beyaz (Özelleştirilebilir)
 8. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Siyah (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Siyah (Özelleştirilebilir)
 9. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Lacivert (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Lacivert (Özelleştirilebilir)
 10. Mavi Renk İmperteks
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Saks Mavi
 11. İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Kırmızı
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Kırmızı
 12. Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm
  Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm
 13. İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Yeşil
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası - Yeşil
 14. İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Mavi Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Mavi Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
 15. İmperteks 30x40 Yeşil Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 30x40 Yeşil Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
 16. Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm (Özelleştirilebilir)
per page

İmperteks sırt çantaları

imperteks büzgülü sırt çantaları su geçirmez yapısı ile oldukça dayanıklı ve parlak bir görünüme sahiptir. Bir çok alanda kullanabileceğiniz bu çantalar sportif faliyetler ve organizayonlarda bolca kullanılmaktadır. ister baskılı ister bakısız şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

İmperteks Ağzı Büzgülü Sırt Çanta Modelleri

İşte Çanta, bünyesinde pek çok çanta modeli barındırır. Bu yazımızda, İşte Çanta’da bulunan çeşitli çanta modellerinden imperteks ağzı büzgülü sırt çanta modelini detaylı şekilde inceleyeceğiz. İmperteks kumaş nedir, imperteks kumaş özellikleri nelerdir, imperteks sırt çantası fiyatları nelerdir? Tüm bu soruları sizler için cevaplayacağız.

İmperteks Kumaş Nedir? Özellikleri Nelerdir?

İmperteks kumaş, 0 polyester üretimi olan, su iticilik ve kaplama işlemlerine sahip kumaş türleri arasında bulunur. Özellikle, transfer baskı işlemlerinde daha canlı renklerin elde edilmesine olanak veren bir kumaşa sahiptir. İmperteks kumaşın kullanım alanları da oldukça geniştir. Genellikle promosyon ürünleri için bu kumaş tercih edilir. Promosyon ürünlerinin yanı sıra çanta, ayakkabı, aksesuarlar, döşemelik ya da iç mekân reklam ürünleri konusunda da önemli bir yer tutmaktadır.

İmperteks kumaş özelliklerini ise şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir.
 • Canlı renkler sağlar.
 • Yüzeysel açıdan hoş bir görünüm sunar.
 •  Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir.
 • Ayakkabı ve çanta ile aksesuar gibi daha pek çok alanda değerlendirilir.

İmperteks Kumaş Fiyatları

İmperteks kumaş pek çok yerde kullanılabilen bir kumaş türüdür. Özellikle dayanıklı yapısı ve hava koşullarına karşı direnci nedeniyle ön plana çıkmaktadır. İmperteks kumaş genellikle aksesuarlarda kullanılır, çanta ve ayakkabı kullanım alanlarının en başında yer alır. Su geçirmez özelliğe sahip kumaş oldukça hafif bir yapıdadır. İmperteks kumaş fiyatları ise, enine, boyuna, dokusuna ya da kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Eni: 180 cm boyu: 100 cm olan imperteks kumaş genellikle 30 tl ile 60 tl arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat, saydığımız özelliklere göre her sitede değişiklik göstermektedir.

Toptan İmperteks Ağzı Büzgülü Sırt Çanta Fiyatları

İmperteks sırt çantası İşte Çanta sitesinde birbirinden farklı renk seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Herkesin zevkine, tarzına uyum sağlayabilecek renk seçenekleri mevcuttur. Bu renkler arasında; saks mavi, siyah, kırmızı, pembe, yeşil, sarı, beyaz ve lacivert renkleri bulunur. Ayrıca bu çantalar farklı boyutlarda olacak şekilde iki farklı boyutta üretilmiştir. 30x40 cm ve 32x45 cm olmak üzere bu sırt çantaları tasarlanmıştır. 30x40 cm boyutlara sahip olan çantanın 4 rengi mevcuttur. Bu renkler; sarı, mavi, kırmızı ve yeşil renkleridir. 30x40 cm boyutlu bu çantanın fiyatı 10.95 tl’dir. İşte Çanta, toplu alımlarda indirim uygulamaktadır. Bu indirimleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 •  20 adet için %2 indirim uygulanır ve birim fiyat 10,75 tl.
 • 50 adet için %5 indirim uygulanır birim fiyat 10,45 tl.
 • 100 adet için %9 indirim uygulanır birim fiyat 9,95 tl.
 •  200 adet için %11 indirim uygulanır birim fiyat 9,75 tl.
 • 300 adet için %18 indirim uygulanır birim fiyat 8,95 tl olarak belirlenmiştir.

32x45 cm boyutlu çantaların fiyatları ise 9.95 tl’dir ve çoklu alımlarda indirim uygulanan fiyatları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • 20 adet için%2 indirim uygulanır birim fiyat 9,75 tl.
 • 50 adet için %5 indirim uygulanır birim fiyat 9,45 tl.
 • 100 adet için %10 indirim uygulanır birim fiyat 8,95 tl.
 • 200 adet için %12 indirim uygulanır birim fiyat 8,75 tl.
 • 300 adet için %16 indirim uygulanır birim fiyat 8,40 tl olarak belirlenmiştir.

Bu yazımızda İşte Çanta sitesinde yer alan imperteks çantaları detaylıca inceleyerek sizlere imperteks kumaş, imperteks sırt çantası hakkında bilgiler vermeyi hedefledik. Sizde imperteks sırt çantası almayı düşünüyorsanız İşte Çanta’ya göz atabilirsiniz.

 

İmperteks Sırt Çantaları

İşte Çanta'nın sunduğu İmperteks sırt çantaları, dayanıklı ve parlak bir görünüme sahip olan su geçirmez yapılarıyla öne çıkmaktadır. İmperteks sırt çantaları, su geçirmez özellikleri sayesinde ıslak eşyalarınızı taşırken veya eşyalarınızı sudan korurken size büyük bir avantaj sağlar. Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bu çantalar aynı zamanda parlak bir görünüme sahiptir. İmperteks büzgülü sırt çantaları, çok çeşitli alanlarda kullanılabilmeleri sebebiyle oldukça popülerdir. Özellikle spor etkinlikleri ve organizasyonlarda sıkça tercih edilirler. Bu çantalar, sportif faaliyetler ve organizasyonlar gibi çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. İster baskılı ister baskısız şekilde sipariş verebilirsiniz.

İmperteks Ağzı Büzgülü Sırt Çanta Modelleri

İşte Çanta, geniş bir çanta modeli yelpazesine sahiptir ve bu yazıda özellikle imperteks ağzı büzgülü sırt çanta modelini detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. İmperteks kumaş hakkında bilgi vermek gerekirse, su iticilik ve kaplama işlemlerine sahip, %100 polyester üretimi olan bir kumaş türüdür. İmperteks kumaş, promosyon ürünleri, çanta, ayakkabı, aksesuarlar ve iç mekân reklam ürünleri gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu yazımızda, İşte Çanta’da bulunan çeşitli çanta modellerinden imperteks ağzı büzgülü sırt çanta modelini detaylı şekilde inceleyeceğiz. İmperteks kumaş nedir, imperteks kumaş özellikleri nelerdir, imperteks sırt çantası fiyatları nelerdir? Tüm bu soruları sizler için cevaplayacağız.

 

İmperteks Kumaş Nedir? Özellikleri Nelerdir?

İmperteks kumaş, 0 polyester üretimi olan, su iticilik ve kaplama işlemlerine sahip kumaş türleri arasında bulunur. Özellikle, transfer baskı işlemlerinde daha canlı renklerin elde edilmesine olanak veren bir kumaşa sahiptir. İmperteks kumaşın kullanım alanları da oldukça geniştir. Genellikle promosyon ürünleri için bu kumaş tercih edilir. Promosyon ürünlerinin yanı sıra çanta, ayakkabı, aksesuarlar, döşemelik ya da iç mekân reklam ürünleri konusunda da önemli bir yer tutmaktadır.

İmperteks kumaşın özellikleri şunlardır :

 • Son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir
 • Canlı renkler sunar
 • Yüzey açısından hoş bir görünüm sağlar
 • Uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir
 • Ayakkabı, çanta, aksesuarlar gibi çeşitli alanlarda değerlendirilebilir

İmperteks Kumaş Fiyatları

İmperteks kumaş pek çok yerde kullanılabilen bir kumaş türüdür. Özellikle dayanıklı yapısı ve hava koşullarına karşı direnci nedeniyle ön plana çıkmaktadır. İmperteks kumaş genellikle aksesuarlarda kullanılır, çanta ve ayakkabı kullanım alanlarının en başında yer alır. Su geçirmez özelliğe sahip kumaş oldukça hafif bir yapıdadır. İmperteks kumaş fiyatları ise, enine, boyuna, dokusuna ya da kalitesine göre değişiklik göstermektedir. 

Toptan İmperteks Ağzı Büzgülü Sırt Çanta Fiyatları

İmperteks sırt çantası İşte Çanta sitesinde birbirinden farklı renk seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Herkesin zevkine, tarzına uyum sağlayabilecek renk seçenekleri mevcuttur. Bu renkler arasında; saks mavi, siyah, kırmızı, pembe, yeşil, sarı, beyaz ve lacivert renkleri bulunur. Ayrıca bu çantalar farklı boyutlarda olacak şekilde iki farklı boyutta üretilmiştir. 30x40 cm ve 32x45 cm olmak üzere bu sırt çantaları tasarlanmıştır. 30x40 cm boyutlara sahip olan çantanın 4 rengi mevcuttur.

Bu yazıda, İşte Çanta'nın imperteks çanta koleksiyonunu ayrıntılı bir şekilde inceleyerek imperteks kumaş ve imperteks sırt çantaları hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Eğer imperteks sırt çantası satın almayı düşünüyorsanız, İşte Çanta'nın websitesine göz atmanızı öneririz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.