×

Spor Çantası

17Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. ip-buzgulu-bez-canta
  İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Küçük boy 35x40 cm
 2. İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm
  İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm
 3. ip-buzgulu-kanvas-sirt-cantasi
  Kanvas Sırt Çanta
 4. İmperteks Sırt Çantası Mavi 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Mavi 32x45 cm
 5. İmperteks Sırt Çantası Beyaz 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Beyaz 32x45 cm
 6. İmperteks Sırt Çantası Kırmızı 32x45 cm
  İmperteks Sırt Çantası Kırmızı 32x45 cm
 7. Promosyon Çanta - Gabardin Sırt Çantası 40x50 cm AE
  Promosyon Çanta - Gabardin Sırt Çantası 40x50 cm AE
 8. Imperteks Promosyon Sarı Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Sarı Büzgülü Sırt Çantası - Google
 9. Imperteks Promosyon Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Kırmızı Büzgülü Sırt Çantası - Google
 10. Imperteks Promosyon Mavi Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Mavi Büzgülü Sırt Çantası - Google
 11. Imperteks Promosyon Yeşil Büzgülü Sırt Çantası - Google
  Imperteks Promosyon Yeşil Büzgülü Sırt Çantası - Google
 12. Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Dalaman
  Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Dalaman
 13. Promosyon Büzgülü İmperteks - Tela Çanta 35x40cm cm Royalluxe
  Promosyon Büzgülü İmperteks - Tela Çanta 35x40cm cm Royaluxe
 14. Promosyon Imperteks Büzgülü Çanta 35x40cm cm 'Your Shoes' Hotel
  Promosyon Imperteks Büzgülü Çanta 35x40cm cm 'Your Shoes' Hotel
 15. Promosyon Büzgülü Çanta - Logo Baskılı Spor Çantası
  Promosyon Büzgülü Çanta - Logo Baskılı Spor Çantası
 16. Promosyon Büzgülü Çanta - Logo Baskılı Spor Çantası
  Promosyon Büzgülü Çanta - Logo Baskılı Spor Çantası
 17. Promosyon Baskılı Kirli -Temiz Torbası
  Promosyon Baskılı Kirli -Temiz Torbası
per page

SPOR ÇANTASI

Spor çantası herkesin rahatlıkla kullandığı ve de çokça tercih ettiği bir modeldir. Spor çantası erkek, kadın fark etmeksizin kullanılan çanta modelidir. Spor çantaları; spor çantası sırt, çocuk spor çantası, spor ayakkabı taşıma çantası gibi kendi içinde de farklı modellere ayrılır. İşte Çanta’da bu çanta modelleri yanı sıra birçok modeli bünyesinde barındırarak sizlere birbirinden güzel ve kaliteli çanta modelleri sunmayı hedeflemiştir. 

Promosyon Spor Çantası Modelleri

İşte Çanta, sizlere birbirinden renkli ve çeşitli promosyon spor çantası modelleri sunar. Bu modelleri şu şekilde sıralayabiliriz: spor sırt çantası, spor okul çantası, spor ayakkabı çantası, spor malzeme çantası, spor mini sırt çantası ve daha nice modeller... İşte Çanta’nın sizler için oluşturduğu bu koleksiyonu çok sevecek ve tercih etiğiniz model elinizden düşmez hale gelecektir. Son derece kaliteli ve özgün olarak tasarlanan bu modeller sizlerle her yere gelmeye hazır. Çeşitli baskı modellerini farklı logo tasarımlarını üzerinde barındıran bu çantalar istenilen her çeşitte bulunabilir. İşte Çanta’da farklı boyutlarda, farklı renkte ve farklı baskılarla süslenmiş büzgülü çanta modelleri bulmak mümkündür.

Ayrıca birbirinden güzel bu promosyon çantaları tercih ederek ucuz spor çantasına ulaşabilir ve İşte Çanta’da bulunan spor çantası indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Spor Ayakkabı Taşıma Çantası

Spor ayakkabıları taşımak her zaman bir sorun olmuştur. Spor ayakkabılar için ayrı kutu veya poşetler bizlere hep yük gelmektedir. Spor ayakkabı taşımak için daha kolay bir kullanım sağlayacak ve sizlere eşlik edecek spor ayakkabı taşıma çantalarını kullanırken size yük gelmeyecektir. Spor çantası ayakkabı bölmeli modelleri ile ayakkabınızı kolaylıkla taşıyacaksınız. Sizlerin konforu için özel olarak tasarlanmış bu çanta modelleri oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olması ile sizlere konfor sağlayacaktrır.

Erkek ve Kadın Büzgülü Spor Çantası

Büzgülü çantalar, hafif olması ve katlayıp küçültülme özellikleri ile kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlar. Bu çantalar birbirinden farklı çeşitteki modelleri ile erkek ve kadın kullanıcılara değişik olanaklar sunar. Spor çantalar, sizlerin isteğine göre büyük, küçük farklı boyutlarıyla sizleri karşılamaktadır. Sırt çantası modellerinde büyük boy talep edenler 40x50 cm ölçülerini tercih edebilirler, sırt çantasında küçük model talep edenler için ise 32x45 cm ölçüleri uygun olacaktır. İhtiyacınıza göre boyutlarını seçebilir ve kendinize en uygun çantayı bulabilirsiniz.

Büzgülü çantalar sizlere farklı kullanım alternatifleri de sunmaktadır. Büzgülü çantaları tek olarak kullanabileceğiniz gibi normal sırt çantanızın yanında da kullanabilirsiniz. Örneğin kısa bir seyahate çıkarken eşyalarınız sırt çantanıza sığmıyor ve sırt çantanız yetersiz geliyorsa yanında büzgülü çantanızı da alıp eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kadınlar ve erkekler için olan bu spor çantalar farklı renk seçenekleri ile de herkese hitap etmeyi amaçlamaktadır. Özellikle beyaz spor sırt çantası ve siyah spor sırt çantası vazgeçilmez beyaz ve siyah renkleri ile herkesin ilgisini çekebilir.

Toptan Baskılı Spor Çantası Fiyatları Nelerdir

İşte Çanta sitesinde tekli alımlar dışında toptan olarak da satış yapmaktadır. Spor çantalarını toptan şekilde sipariş ederek tekli satın almaya kıyasla daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca en az 300 adet sipariş verdiğinizde siyah ve ham renk çantalar üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Siz de İşte Çanta sitesinden toptan şekilde alışveriş yaparak toptan baskılı spor çantalara en uygun fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

İşte Çanta’da birbirinden farklı modeldeki spor çantalar mevcuttur. Siz de kendinize en uygun seçimi yaparak dilediğiniz spor çantalara sahip olabilir ve birbirinden kaliteli çantaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.