×

Renkli İp Kese

20Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Renkli İp Bez Keseler

Bez keseler kullanım alanlarına göre ayrılmaktadır. Daha canlı ve özgün bir görünüme sahip olmaları için renkli ip olarak da sipariş verebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; nişan için kırmızı ipli bez keseyi, erkek yeni doğan organizasyonu bebekler için mavi renk olanı, kızınız için baby shower partilerinde kullanılmak üzere fuşya ipli bez keseleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu keseleri baskılı olarak da sipariş verebilirirsiniz.

Renkli İp Bez Çanta Modelleri ve Fiyatları

İşte Çanta birbirinden çeşitli çanta modelleri çatısı altında toplamıştır. Sırt çantalarından el çantalarına, postacı çantalarından kol çantalarına kadar pek çok model bu sitede mevcuttur. Bu yazımızda size çeşitli çanta modelleri arasından renkli ip bez çanta modellerini inceleyeceğiz. Renkli ip bez çanta hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve fiyatları konusunda sizlere bilgiler aktaracağız. İşte başlayalım…

Renkli İp Bez Torba Modelleri ve Fiyatları

Renkli ip bez çantalar İşte Çanta’da iki grupta satılmaktadır. Bu grupların farkı çanta boyutlarının birbirinden farklı olmasıdır. İlk grupta yer alan renkli ip bez çantalar 15,5x20cm boyutlarında iken diğer gruptaki çantalar 10x13 cm boyutlara sahiptir. Bu çantalar rengârenk ipleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bez çantaya renkli ipler ile harika bir görünüm kazandırılmıştır. Sade ama cool görünen bu renkli ip bez çantaların iplerinin renkleri ise şu şekildedir: kırmızı, siyah, mor, turuncu, yeşil, turkuaz, fuşya ve saks mavi.

Herkesin isteğine uygun renk çeşidi bulunmaktadır. Bu torbaları istediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bu küçük bez çantalara ister mücevherinizi isterseniz bebeğiniz küçük eşyalarını koyabilirsiniz. 15,5x20 cm boyutlara sahip renkli ip bez çantanın fiyatı 3,75 tl’dir. 13x10 cm boyutlara sahip renkli ip bez çantanın fiyatı 2,75 tl’dir. 

Toptan Renkli İp Bez Kese (Torba)

İşte Çanta, bünyesinde barındırdığı çantaları herkesin ihtiyacına uygun olarak tekli veya toptan olarak satmaktadır. Bu bez çantaları ister toplu olarak satın alabilirsiniz isterseniz de tekli olarak satın alabilirsiniz. Renkli ip bez çantaların küçük boyutlu olan modelinin birim fiyatı 2,75 tl’dir.

  • 20 adet satın alındığında %4 indirim uygulanarak birim fiyat 2,65 tl’ye düşmektedir.
  • 50 adet satın alındığında %7 indirim uygulanarak birim fiyat 2,55 tl’ye düşmektedir.
  • 100 adet satın alındığında %15 indirim uygulanarak birim fiyat 2,35 tl’ye düşmektedir.
  • 300 adet satın alındığında %18 indirim uygulanarak birim fiyat 2,25 tl’ye düşmektedir. 

Renkli ip bez çantaların büyük boyutlu olan modelinin birim fiyatı ise 3,75 tl’dir.

  • 20 adet satın alındığında %1 indirim uygulanarak birim fiyat 3,70 tl’ye düşmektedir.
  • 50 adet satın alındığında %4 indirim uygulanarak birim fiyat 3,60 tl’ye düşmektedir.
  • 100 adet satın alındığında %7 indirim uygulanarak birim fiyat 3,50 tl’ye düşmektedir.
  • 300 adet satın alındığında %11 indirim uygulanarak birim fiyat 3,35 tl’ye düşmektedir.

İşte Çanta, toptan satın alımlarda alıcıyı düşünerek ona destek olmak adına %20’ye varan indirimler uygulamaktadır. 

Bu yazımızda renkli ip bez çantaları detaylıca sizlere açıkladık. Bez çantaların fiyatlarını ve modellerini teker teker açıklayarak sizleri bu konuda bilgilendirmeyi hedefledik. Siz de İşte Çanta’dan sipariş oluşturmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve en beğendiğiniz renkli ip bez çanta modellerini seçebilirsiniz.Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.