×

Baskılı Clutch

11Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Hazır Baskılı Clutch El Çantası Modelleri

İşte Çanta hem tekli hem de toptan olarak satış yapan bir sitedir. Kişilerin, firmaların isteklerini dinleyerek onların ihtiyaçları anlar ve siparişleri bu yönde oluşturur. Ürettiği hazır baskılı clutch el çantası modellerini sizler için detaylıca ele alacağız.

Siyah Baskılı Clutch El Çantası

El çantalarının çantaların birbirinden farklı beş rengi mevcuttur. Kırmızı, siyah, antrasit, sarı ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Clutch baskılı el çantaları içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan siyah baskılı clutch el çantası oldukça kullanışlı bir modeldir. Üzerinde burç baskıları olan bu çanta burçlara ilgisi olan kişilerin bayılacağı bir modeldir.

Frida Kahlo Clutch El Çantası

El çantaları çok tercih edilen oldukça pratik çanta modelleridir. İçerisine makyaj malzemeleri, kalemler, küçük eşyaların sığabildiği bu el çantalarını kullanmak çok konforludur. İşte Çanta, Frido Kohlo baskılı clutch el çantası modelleri üretmektedir. %100 pamuktan ürettiği bu clutch el çantası siyah ince fermuar detayına sahiptir ve fermuar detayı yıldız metaldir.

Clutch çantanın iç kısmında astar ayrıca 3 kademeli içerik siyah su geçirmez katman, sünger ve tela bulunmaktadır. Renkli tasarıma sahip olan Frida Kahlo baskılı el çantaları oldukça ilgi çekici ve hoştur. İşte Çanta sitesinde 3 adet Frido Kahlo baskılı birbirinden farklı modeller mevcuttur. Her birinden Frida Kahlo’nun farklı fotoğrafı bulunmaktır.

Baskılı Kadın Antrasit Clutch El Çantası Modelleri

El çantaları kullanırken daha sade tasarımlar tercih ediyorsanız baskılı antrasit clutch el çantası modelleri sizlere uygundur. %100 pamuktan üretilen 25x18 cm boyutlarına sahip bu çantalar burç baskılıdır. Sizlerin isteğine göre el çantaları üzerine burç baskısı yapılabilmektedir. Kendinize ya da sevdiğiniz kişilere burçlarına özgü baskılı çanta hediye edebilirsiniz. Böyle bir hediye almak karşınızdaki kişiyi çok memnun edecek ve kendini özel hissettirecektir. Siz de özel günlerde sevdiğiniz kişilere hediye almak istiyor ve ne alacağınızı düşünüyorsanız bu fikir sizler için cazip olabilir.

Toptan Baskılı Clutch El Çantası Fiyatları

İşte Çanta, en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterileri için pek çok çanta üretir ve sizler sunar. Bu çantaların fiyatları ise şu şekildedir; Frida Kahlo clutch set içerisinde 3 adet clutch çanta bulunur ve fiyatı 69,90 tl’dir. Flamingo baskılı set, kaktüs baskılı clutch set, summer baskılı clutch set ve animals baskılı clutch seti fiyatları da 69,90 tl olarak İşte Çanta’da yerini almaktadır. Ayrıca baskılı mağaza clutch set 15 adet farklı çanta modelini barındıran dev set 299 tl’ye satılmaktadır. Bunların dışındaki clutch baskılı renkli çanta modelleri adet fiyatı 19,90 tl’dir. Toptan sipariş vermek isteyen kişiler için özel indirimler uygulanır ve satın alacağınız çanta miktarına bağlı olarak bu indirim artar. 

Bu yazımızda hazır baskılı clutch el çantası modellerini ve fiyatlarını detaylıca ele aldık.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.