×

Baskılı Büzgülü Sırt Çantaları

19Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Gabardin Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Rips Kumaş Büzgülü Bez Sırt Çantası 35x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 2. İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Siyah (Özelleştirilebilir)
  İmperteks Sırt Çantası 32x45 cm Siyah (Özelleştirilebilir)
  Değerlendirme:
  100%
 3. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Beyaz (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Beyaz (Özelleştirilebilir)
 4. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Siyah (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Siyah (Özelleştirilebilir)
 5. İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Lacivert (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 32x45 Kuş Gözlü Lacivert (Özelleştirilebilir)
 6. İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Mavi Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 30x40 Kuş Gözlü Mavi Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
 7. İmperteks 30x40 Yeşil Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
  İmperteks 30x40 Yeşil Kuş Gözlü Büzgülü Sırt Çantası (Özelleştirilebilir)
 8. Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm (Özelleştirilebilir)
  Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çantası - 30x40 cm (Özelleştirilebilir)
 9. Panama Büzgülü Siyah Bez Sırt Çantası 40x50 cm (Özelleştirilebilir)
  Panama Büzgülü Siyah Bez Sırt Çantası 40x50 cm (Özelleştirilebilir)
per page

AĞZI BÜZGÜLÜ BEZ BASKILI PROMOSYON SIRT ÇANTASI

Promosyon ürünler şirketlerin tanınırlığını arttırmak, reklamını yapmak için kullanılan ürünlerdir. Promosyon ürünleri genellikle kişilerin çok sık kullandığı ve de elinden pek düşürmediği ürünlerden seçilir. Promosyon ürünü olarak seçilebilecek ürünler arasında sırt çantaları iyi tercih olacaktır. Çünkü sırt çantaları, günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilecek ürünlerdir. Siz de promosyon ürü arayışı içerisindeyseniz sırt çantalarını düşünmenizi tavsiye ederiz. Bu yazımızda ağzı büzgülü bez baskılı sırt çantalarını sizler için detaylıca inceledik.

İpli Ağzı Büzgülü Baskılı Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları çok sık kullanılan ve de en rahat çanta modelleridir. İki askısı olduğu için sırtta dengeli şekilde taşınabilmesi kişiyi rahat ettirir. Sırt çantalarının da pek çok modelleri mevcuttur. Ağzı ipli, bu ipler yardımı ile büzülebilen çantalar, büzgülü sırt çantası modelidir. Okulda, sporda, seyahatlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz büzgülü sırt çantasını çok seveceksiniz. İşte Çanta, birbirinden güzel büzgülü sırt çantası modelleri üretmektedir. Farklı boyutlarda, farklı renklerde üretilen çantalar herkesin zevkine hitap edecek niteliktedir. Tam 4 farklı boyutu olan çantaların ölçüleri şu şekildedir; 35x40 cm boyutlarında olan çantalar, 40x50 cm boyutlarında olan çantalar, 30x40 cm ölçülere sahip olan çantalar ve de son olarak 32x45 cm boyutlarındaki çantalar. Farklı boyutlar içerisinden ister küçük ister büyük boyutlardaki çantaları tercih edebilirsiniz. Sırt çantanızı hangi amaç ile kullanacaksanız ona uygun seçim yapabilirsiniz. Örneğin; okulda kullanmak için en büyük boyuttaki sırt çantası tercih edilebilir ya da spora giderken kullanacaksanız küçük ya da orta boyutlar işinizi görecektir. Ayrıca bu çantalar üzerine istediğiniz baskı modeli uygulanabilmekte ve size özel tasarlanabilmektedir.

Toptan İp Büzgülü Bez Baskılı Sırt Çantası Fiyatları

İp büzgülü sırt çantası modelleri kişiye özel tasarlanabilen, farklı boyutları, farklı renkleri bulunan çanta modelleridir. Bu çantalar, kişiye özel olarak üretildiği için tekli satın alım gerçekleştirmeniz mümkün değildir. En az 10 adet sipariş oluşturulması ve toptan satın alım gerçekleştirilmesi gereklidir. Toptan satın alımlarda İşte Çanta, müşterilerini düşündüğü için ekstra indirim uygulamaktadır. Çanta fiyatları boyutlara göre değişmektedir. İp büzgülü bez baskılı sırt çantası fiyatları toptan olarak satılmakta ve fiyatları çantanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Büzgülü Sırt Çantası Nasıl Yapılır? Nereden Alınır?

Büzgülü sırt çantası, İşte Çanta’da özenle üretilmekte ve de müşterilere sunulmaktadır. Bu çantalar %100 pamuktan üretilmiş ürünlerdir. Yıkanabilme ve de ütülenebilme özelliklerine sahip olan sırt çantaları son derece kullanışlı yapıdadır. Kirlendiği zaman kolayca yıkanarak temiz görünüme kavuşması basittir. Siz de kaliteli ürünlere sahip olmak ve uzun süre aldığınız ürünleri kullanmak istiyorsanız İşte Çanta sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızda büzgülü sırt çantası modellerini,  toptan olarak satın alındığında sırt çanta fiyatlarını, bu çantaların nasıl yapıldığını ve nereden alınacağı konusunda sizleri bilgilendirmeyi hedefledik. Siz de promosyon ürün olarak sırt çantası seçme düşüncesinde iseniz bu seçimi yapmadan önce yazımızı okumanızı ve sonrasında seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.