×

Paketli Ürünler

19Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Boyanabilir Kare Kodlama Büzgülü Bez Çanta - Kalemli
    Boyanabilir Kare Kodlama Büzgülü Bez Çanta - Kalemli
per page

BOYANABİLİR PAKETLİ ÜRÜNLER

İşte Çanta %100 pamuktan ürettiği, boyanabilir özellikli ürünlerini sizlere sunmaktadır. Boyanabilir paketli ürünler, özel paketlerinde bir araya toplanmış boyanacak ürün ve renkli keçeli kalemlerden oluşmaktadır. Şimdi sizlerle bu ürünleri detaylıca inceleyelim…

Boyanabilir Bez Çanta Çeşitleri 

Üzerine dilediğiniz gibi boyama yapabileceğiniz çantaları İşte Çanta’da bulmanız mümkün. Boyanabilir ürünler içerisinde, boyanabilir bez çanta çeşitlerinin birçok paketi mevcuttur. Bu paketler içerisinde 1 adet iki tarafı da farklı modelde ya da tek taraflı bez çanta, yıkandığında çıkabilen 6 adet keçeli kalemler bulunmaktadır. 6 adet keçeli kalem renkleri şu şekildedir: siyah, mavi, kırmızı, sarı, yeşil ve kahverengidir.

Boyanabilir bez çantalardan boyayabileceğiniz birçok model vardır, demiştik. Bu modeller arasında çift taraflı olanlar; deniz altı – yunus, ayçiçek – çocuk, balık – kayık, kelebek – trambolin, astronot – zeplin, araba - uçak, kedi – unicorn modelleridir. Bir de tek taraflı farklı modeller de mevcuttur. Bu modellerin başında kare kodlama boyanabilir çanta gelmekte. Önü ve arkası küçük karelerden oluşan bez çantayı renkli kalemlerle dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Tek taraflı modeller ise; mandala fil, mandala çiçek, mandala kelebek ve ABC boyanabilir ürünlerdir.

Boyanabilir Büzgülü Çanta Çeşitleri

Boyanabilir ürünler içerisinde, büzgülü çanta modelleri de mevcuttur. Yine boyanabilir bez çantalar gibi büzgülü çantalarda da iki tarafı farklı desenli çantalar vardır. %100 pamuktan üretilmiş, 35x40 cm boyutlarındaki çantalar ip büzgülü sırt çantasıdır. Paket halinde satılan bu setler içerisinde 1 adet büzgülü sırt çantası ve 6 adet yıkandığında çıkabilen renkli keçeli kalemler bulunur. Bu boyalarla dilediğiniz şekilde boyama yapabilir ve de yıkadığınızda çıktığı için defalarca çanta üzerine boyama gerçekleştirebilirsiniz.

İki tarafı desenli çanta modelleri; Ayçiçek – çocuk, balık – kayık, astronot – zeplin, araba - uçak, kelebek – trambolin, kedi – unicorn modelleridir. Tek tarafı desenli modeller ise; mandala çiçek, mandala anka kuşu ve de kare kodlama büzgülü çanta modelleridir.

Boyanabilir Tişört Çeşitleri

Boyanabilir tişörtler, son zamanlarda çocukların ilgisini çekmektedir. Çocukların hayal gücünü destekleyen, becerilerinin gelişmesinde yardımcı olan boyanabilir ürünler, çocuklar için oldukça yararlı bir aktivitedir. Çocuklara adeta bir sanat eseri yaratma şansı tanıyan bu tişörtler paket halinde satılmakta ve çeşitli modeller içermektedir. Paket içerisinde bir adet %100 pamuktan üretilmiş, boyamaya uygun bir tişört, 6 adet siyah, mavi, kırmızı, sarı, yeşil ve kahverengi renklerinden oluşan keçeli kalemler. Boyanabilir tişört modellerini şu şekilde sıralamak mümkündür: Ayçiçek, organlar, balık, araba ve kelebek.

Boyanabilir tişörtler yuvarlak yaka, A kalitede üretilmiş ürünlerdir. Sadece çocuklar için değil yetişkinlerin de eğlenceli vakit geçirmek için tercih edebileceği ürünlerdir.

Çocuk Etkinliklerine Özel Toptan Boyanabilir Ürünler

Çocuklara özel üretilmiş, onlar için çeşitli etkinlikler yapabileceğiniz boyanabilir ürünler ideal bir seçim olabilir. İşte Çanta, çocuklar için toptan olarak satın alınabilecek birçok boyanabilir ürünler sunmaktadır. Sınıf içi etkinliklerde çocukların hayal gücünü geliştirmek, el becerilerini geliştirmek amacıyla çocuklara boyama etkinlikleri yaptırmak oldukça yararlıdır. Boyanabilir ürünler arasında birçok model mevcuttur. Bez çantalar, tişörtler, büzgülü çantalar, kalemlikler ve önlükler. Bunların dışında sınıf setleri, canım annem setleri de mevcuttur. Bu setler içerisinde boyanabilir bir tişört, çanta, önlük (hangisini seçtiyseniz) ve çeşitli renklerdeki kalemler. Ayrıca bu renkli kalemler bez üzerinden yıkandığında çıkma özelliğindedir. İşte Çanta’da bu ürünler tekli olarak satılabildiği gibi toptan olarak da satılmaktadır.

Bu yazımızda boyanabilir ürünleri detaylıca inceledik. Siz de İşte Çanta’da bulunan bu ürünlerden dilediğinizi seçerek boyamaya başlayabilirsiniz.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.