×

Ayakkabı Torbası

18Ögeler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ham Promosyon Bez Çanta Büzgülü Kese
  Ham Promosyon Bez Çanta Büzgülü Kese
 2. Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Beykoz Kundura
  Bez çanta Promosyon Çanta 35x40 cm Beykoz Kundura
 3. Promosyon Büzgülü İmperteks - Tela Çanta 35x40cm cm Royalluxe
  Promosyon Büzgülü İmperteks - Tela Çanta 35x40cm cm Royaluxe
 4. Promosyon Imperteks Büzgülü Çanta 35x40cm cm 'Your Shoes' Hotel
  Promosyon Imperteks Büzgülü Çanta 35x40cm cm 'Your Shoes' Hotel
 5. Promosyon Gabardin Kese 35x40 Antrasit - Hilton Hotels Shoes - Beach 2020
  Promosyon Gabardin Kese 35x40 Antrasit - Hilton Hotels Shoes - Beach 2020
 6. Promosyon İmperteks Kese - 19x28cm Baby Shoes - Beach 2020
  Promosyon İmperteks Kese - 19x28cm Baby Shoes - Beach 2020
 7. Promosyon Büzgülü Kese Logo Baskılı Ayakkabı Torbası
  Promosyon Büzgülü Kese Logo Baskılı Ayakkabı Torbası
 8. Promosyon Bez Büzgülü Kese - Ayakkabı Torbası
  Promosyon Bez Büzgülü Kese - Ayakkabı Torbası
 9. Promosyon Büzgülü Bez Çanta - Ayakkabı Torbası
  Promosyon Büzgülü Bez Çanta - Ayakkabı Torbası
 10. Siyah Promosyon Bez Çanta - Ayakkabı Torbası
  Siyah Promosyon Bez Çanta - Ayakkabı Torbası
 11. Siyah İmperteks Büzgülü Sırt Çanta - Ayakkabı Torbası
  Siyah İmperteks Büzgülü Sırt Çanta - Ayakkabı Torbası
 12. Promosyon Büzgülü Kese - Ayakkabı Torbası
  Promosyon Büzgülü Kese - Ayakkabı Torbası
 13. Promosyon Büzgülü Kese - Ayakkabı Torbası
  Promosyon Büzgülü Kese - Ayakkabı Torbası
 14. Promosyon Siyah Çift Kulplu Bez Çanta - Ayakkabı Çantası
  Promosyon Siyah Çift Kulplu Bez Çanta - Ayakkabı Çantası
 15. Promosyon Katlanabilir Alışveriş Çantası ve Clutch
  Promosyon Katlanabilir Alışveriş Çantası ve Clutch
 16. Promosyon Bez Çanta -Cift Kulplu Siyah Alışveriş Çantası
  Promosyon Bez Çanta -Cift Kulplu Siyah Alışveriş Çantası
 17. Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çanta - Ayakkabı Çantası
  Sarı İmperteks Büzgülü Sırt Çanta - Ayakkabı Çantası
 18. Bağcıklı Rips Çanta
  Bağcıklı Rips Çanta
per page

Ayakkabı Torbası

Ayakkabı torbaları, ayakkabılarınızı rahatça taşımak veya saklamak için üretilmiş kullanışlı çantalardır. %100 pamuk kumaştan üretilen ayakkabı çantaları, her yerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz çanta modelleri arasında yer almaktadır. İşte Çanta sizler için ayakkabı torbalarını çeşitlendirerek sizlere farklı alternatifler sunmak ister. Bünyesinde barındırdığı birçok ayakkabı torbası modelleri ile sizleri mutlu etmeyi amaçlar.

Ayakkabı Torbası Modelleri

Ayakkabı torbası modellerinde farkını ortaya koyan ve birbirinden farklı çeşitteki modelleri ile herkesin zevkine hitap etmeyi amaçlayan İşte Çanta sizleri düşünmektedir. Ayakkabı saklama torbası, ayakkabı taşıma torbası diye de adlandırabileceğimiz bu çanta modelleri sayesinde ayakkabılarınızı rahatça taşıyabilecek ve saklayabileceksiniz. Ayrıca ayakkabı yıkama torbası ile yıkayacak olduğunuz ayakkabıyı torbaya koyup o şekilde saklayabileceksiniz.

Bu çantalar, farklı modelleri ve özel boyutları ile sizleri karşılamaktadır. Siz, ayakkabı torbasının içerisine hangi tür ayakkabı koymak isteyeceğinize göre çantanın boyutlarını seçebilirsiniz. Bu çantaların özel boyutlarına göre, spor ayakkabılardan daha büyük botlara, klasik modellerden çizmelere kadar değişik boyutlardaki ayakkabıları içerisine sığdırabileceksiniz. Spor ayakkabılarınızı koymak için küçük boyutlu ayakkabı torbası, büyük botlar, çizmeler koymak için ise büyük boyutlardaki ayakkabı torbası tercih etmeniz sizler için en doğru karar olacaktır.

Seyahat Ayakkabı Saklama Torbası

Seyahat ederken birçok eşyamızı yanımıza almak ve bu eşyaları taşımamız gerekir. Kıyafetlerden çantalara, ayakkabılardan çeşitli bakım ürünlerine kadar hepsini taşımak ve bir yerlere sıkıştırmak bazen bizleri zorlayabilir. Bu noktada özellikle ayakkabıları taşımak bizlere ekstra yük gelebilir çünkü ayakkabılar şekillerinden dolayı çok yer kaplarlar ve dışarıda giyildiğinden pek temiz olmayabilir. Tüm bu sebeplerden ayakkabıları temiz kıyafetlerin yanına koymak konusunda şüpheye düşebiliriz. Tam da burada yardımımıza seyahat ayakkabı torbası koşar. Seyahat ayakkabı torbasının içine istediğimiz ayakkabıyı koyabilir ve tüm seyahat boyunca ayakkabılarımızı rahatça taşıyabiliriz. Böylece seyahat ayakkabı torbası, seyahatlerde bizlere kolaylık sağlayan çanta modelleri arasında yerini alır.

Bez Ayakkabı Torbası

İşte Çanta’da bulunan bez ayakkabı torbaları %100 pamuktan üretilmiş, bez kumaştan yapılmıştır. Bez kumaştan üretilmiş bu ayakkabı torbaları hem yıkama kolaylığı ile hem de hafif bir yapıda olması sebebiyle kullanıcıya rahat bir kullanım sunmaktadır. Bez ayakkabı torbaları üzerine dilediğiniz baskı modelini uygulayabilen İşte Çanta sitesi, sizlerin kendi tasarımlarını oluşturmasına olanak sunar. Bez ayakkabı torbası modellerinde büzgülü modeller çokça tercih edilen bir modeldir.  Ayakkabı torbası modellerinde büzgülü modellerin yanı sıra çift kulplu modeller de bulunmaktadır. Siz de kendi tercihinizi yaparak ayakkabınızı istediğiniz modeldeki çantalara koyabilirsiniz. Farklı modellerin dışında farklı renkleri de bünyesinde barındıran İşte Çanta çeşitli alternatifleri sunmakta ve seçimi tamamen sizlere bırakmaktadır.

Toptan Baskılı Ayakkabı Torbası Fiyatları Nelerdir?

Baskılı ayakkabı torbaları için İşte Çanta sitesinde toptan satış seçeneği ile yer verilmektedir. Toptan ayakkabı torbaları tekli satın alımlarına kıyasla çok daha uygun fiyata gelmekte ve sizler için en iyi şekilde özen ile hazırlanmaktadır. Toptan satın alımlar için İşte Çanta, sizlere farklı özel fırsatlar yaratmaktadır. Özellikle kendi tasarımlarınızı oluşturabileceğiniz ve şirket ya da kuruluşlarınızın adının veya logosunun yer aldığı çanta modellerini sizler için oluşturabilmektedir. Bu özel tasarım çantaları dilediğiniz baskı modellerinde kendi tarzınıza ve zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için ayakkabı torbalarını detaylıca inceledik ve İşte Çanta’nın sizlere sunduğu imkânları değerlendirdik. İşte çanta sitesini ziyaret ederek İşte Çanta’nın ayakkabı torbaları başta olmak üzere sizler için sunduğu birçok çanta modellerini değerlendirebilirsiniz. Sitemizde bulunan ayakkabı torbalarından kendinize en uygun olanını seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayakkabı ambalaj ve torb ürtecisi istecanta.

Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.